Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rks newlight pro vs rks arome hangisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar.Bu iki motordan birini almayı düşünüyorum.Newlight 64 bin,arome 59 bin civarı.Arome
    9hp,NL pro 8hp.

Bu iki modelden hangisi daha sorunsuzdur ? Motora çok binilmeyecek.Yılda en fazla 3 bin km civarı yaparım.
    K2an bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben olsam tercihimi aromeden yana yapardım. İkisinide sürmedim ama ikisinidd gözümle gördüğümde arome çok daha kaliteli bir hissiyat uyandırdı gözümde. Newlight bi kasisten hızlı geçince 5 e bölüncek havası var

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Neden özellikle RKS diye ben sorayım..🙂
    espresso bunu beğendi.

Alıntı hakan1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden özellikle RKS diye ben sorayım..🙂

Fiyatı uygun😃

Valla RKS'den olabildiğince uzak durmak lazım. Bende grace 202 modeli vardı,700 km'de sattım kurtuldum diyorum. Servis desen yok bozulan parça bekle ki gelsin. Bir de şu var x modeli çıkarıyorlar 2 sene sonra üretimi duruyor. Yine de siz bilirsiniz tabi en azından hintli modellere bakmakta fayda var
    espresso bunu beğendi.

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı uygun😃
    O fiyata hintli de alınır. Nacizane Çinli alma derim, şikayetvar daki yazıları oku. Şikayet adetlerine bak vs. Forumları araştır, servis kalitesi aynı olacak hemen hemen ama bari daha az sorun çıkarsın. 70-75 bandında TVS ve Hero var. Ntorq var, gayet güçlü. Yakından bakınca kalite farkını anlarsın. Çinli üzer.
    espresso bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    65k ya gerçekten çinli motor alınır mı diye aynanın karşısına geçip bir kendinize sorun
    yahu hadi 35 40k desen derim ki bütçe bu bütçeye eli yüzü düzgün motor yoktur ama 65 e gayet güzel motosikletler vardır
    yeni başlayanlar malesef servislerlerle kanlı bıçaklı olmadan gidip düzgün motor alamıyor illa motosiklete servislere illahlah edecek sonra gidip 2. elde olsa düzgün bir motor alıp keyfine bakacak
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)