Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125 cc başlangıç için motor önerir misiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

A1 ehliyetim var sorunsuz bir 125 cc motor almak istiyorum 0 alacağım önerilerinizi sebepleriyle yazarsanız benim için daha bilgilendirici olur teşekkürler iyi akşamlar.
    Bütçem 100 bin civarı üstü ve altı olabilir güzel olduğu sürece üstüde olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Forumda son 2 haftada açılan başlıkları ve mesajları teker teker okumanı tavsiye ederim.

Eyw abi inceliyorum şimdi

Pangaea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    2. el ybr125

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı Caitlami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A1 ehliyetim var sorunsuz bir 125 cc motor almak istiyorum 0 alacağım önerilerinizi sebepleriyle yazarsanız benim için daha bilgilendirici olur teşekkürler iyi akşamlar.
    Bütçem 100 bin civarı üstü ve altı olabilir güzel olduğu sürece üstüde olabilir.
    Paran yetiyorsa CB125F alabilirsin Honda, en makul seçenek. Çinli alma derim, kesin üzer. Hintli olarak Bajaj ve TVS nin 125 leri var. Bajaj pahalı (100 küsür) ama abs li çift diskli. Bende TVS Raider var, memnunum 72 bin TL, karta vade farksız 9 taksite aldım. Hız ve yakıt olarak iyi. Scooter diyorsan yine Çinli dışı al derim, Hero ve Tvs nin modelleri var. Bajajın scooteri yok sanırım. Tabi 100 üstüne ikinci el Nmax PCX de arayabilirsin, bunlar işin 1 ve 2 numaraları.
    espresso ve Caitlami bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Honda sorunsuzluğu ile bilinen bir marka.
    Daha ucuza piyasada birbirine benzer bir sürü çin malı var ama onların servisleri ile anlaşabilirim, sorun oldu mu hallettirebilirim dersen al.
    erensel ve Caitlami bunu beğendiler.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Şuan en popüler 125'likler Honda CB125F ve Tvs Raider
    Caitlami bunu beğendi.

Teşekkür ediyorum sizinde önerdiğiniz gibi Tvs çok tutuluyor sanırım son zamanlarda fiyatıda gerçekten 9 taksit seçeneği ile beraber çok uygunmuş , honda alabilirsem alacağım yoksa tvs gibi duruyor. QJ srk 125 s düşünüyordum ama sanırım vazgeçsem daha iyi olacak.

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Teşekkür ediyorum sizinde önerdiğiniz gibi Tvs çok tutuluyor sanırım son zamanlarda fiyatıda gerçekten 9 taksit seçeneği ile beraber çok uygunmuş , honda alabilirsem alacağım yoksa tvs gibi duruyor. QJ srk 125 s düşünüyordum ama sanırım vazgeçsem daha iyi olacak.
    Honda dan pahalı bu motor. Adamlar kendilerini aştı. 😁

recaip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim de ilk motorum olan, Honda CBF125 olabilir
    az yakar, cok kacar, yedek parcasi boldur, ikinci elde cabuk gider ve cok saglam makinadir
    Caitlami bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)