Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bisanımla ilk uzun yolumu yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI
    BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    slm motosikletçi kardeşler dün bisan pasific 125 imle yani bana ait bi motorla ilk uzun yolumu yaptım bizim ufaklık(bisan)da ilk tecrübesini yaşadı yola çıkmadan önce tedarikli gittim(buji,pompa,bi kaç malzeme,)motorum bunlara hiç ama hiç ihtiyaç duymadan iki kişi ile banamısın demedi 80-80 gittim fazla yüklenmek istemedim açıkçası ne ben onu üzdüm nede o beni üzdü gittiğim yerde toru topu 100 km gidiş 100 km geliş 200 km idi ama motor bana ait olduğu için çok zevkli oldu hiç kontak kapatmadan molasız 1saat 10 dk da yolu bitirdim -***çinli düşmanları ben daha bişey yaşamadım motorumdan memnunum nazar değmesin aslında bu yazıyı niye gerek duydunda yazdın derseniz hep forumlarda diyorlar çinliler böy çinliler şöyle valla ben ufak defek şeyler haricinde başka bişey yaşamadım (en büyük sorunum diyaframdı) herkese kazasız sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    200 km hımm baya uzun gitmissin

kadavra450 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    baba hakkaten aşmışın ya.tek seferde 200km
    neyse inşallah kazasız belasız gidersin arızasız devam edersin
    Ho :RED
    H1 :KABUL

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bende matrix 150 mle gitçem o zaman siz görün
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende matrix 150 mle gitçem o zaman siz görün
    sana şimdiden hayırlı yolculuklar arkadaşım
    +

yavv hehehe 200 km hll olsun ama her motor gıtmıyor ıste.Bıde bu dedıklerı sorunlar 200km de degıl daha yuksek km leerde meydana gelıyor.Anlıycan yıne çin malı çin mlaıdır dıyorum guven olmaz dıyorum sanada tekrar hll olslun dıyorum

vampir112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY cup100
    neriye gittin lan............................
    [COLOR="Red"]UMUT DENEN ŞEY UMUTSUZLUK KORKUSU İNANÇ DENEN ŞEY YOKLUĞUN DUYGUSU[/COLOR]

maksimumhiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot 103
    ben 88 model peugeot 103 moped le uzun yola giderken buji, pompa vb. şeylere ihtiyaç duymuyorum, sen almışsın bence gereksiz
    80-80 gittim fazla yüklenmek istemedim
    senin motorun zaten 80 in üzerine çıkmaz

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    bısancı keske bu topıcı acmasydın rezıl oluyorsun vallahh...
    benım arakadasta pasıcıfıc 125 le antalya mugla yaptı hemıde 2 kısı....
    MT ANTALYA

Motosikleti
    YOK
    maximum hız ben tedbirli gideyimde isterse bişey olmasın yeterki hazırlıklı olayım bide gelirken 90 95 geldim ne demek ondan fazla yapmaz benim motorumu benden iyimi bileceksin?=???*??!!!

Motosikleti
    peugeot 103
    Alıntı BİSANCI_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maximum hız ben tedbirli gideyimde isterse bişey olmasın yeterki hazırlıklı olayım bide gelirken 90 95 geldim ne demek ondan fazla yapmaz benim motorumu benden iyimi bileceksin?=???*??!!!
    tedbirli gitmek güzeldir bu iyi bir şey
    yanlız 90 95 o motorla biraz zor, ben denedim, zorladım, 87 falan max hız yaptı, yanlız benim denediğim motor rodajlıydı, senin motorunun rodajı bitmişse ve harfiyen rodaj kurallarına uyduysan bilmem, motorun modifiyeli mi?

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    allah belasını versin o bisanın da satanın da serviserin de

benim asya 125 var iki kişi izmir kuşadası 3 saatte gittik 40 km' yi geçmedim arıza çıkarmasın diye biraz abartmışım sanırım

superkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat
    Alıntı maksimumhiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tedbirli gitmek güzeldir bu iyi bir şey
    yanlız 90 95 o motorla biraz zor, ben denedim, zorladım, 87 falan max hız yaptı, yanlız benim denediğim motor rodajlıydı, senin motorunun rodajı bitmişse ve harfiyen rodaj kurallarına uyduysan bilmem, motorun modifiyeli mi?
    Valla sizi anlamıyorum 125 lik motor niye 90-95 yapamasın.Benim 50'lik 2 kişi 60 ile rahat gidiyor.Hele bide tek kişi.....Nese başka bişey demiyim.Ortalık kızışmasın.

Motosikleti
    YOK
    valla kardeşim motorumun bi modifiyesi yok rodajdayken 50 yi geçmedim hep tek kişi bindim rodajdan sonrada bi kere motoru yokladım tek kişi 97 gibi bişeydi 100 e yakındı bide ben motorun yağını sık değiştirdim ilk 1000 kmde 2 defa yağ değiştirdim bi 500 de bide 1000 de ondan sonra her 1000 kmde yağ ve buji değiştiririm hava filtresini sık sık kontrol eder hep temizlerim motorum daha stabilize yola girmedi garajda muhafaza etiim(serin ve rutubetsiz) teknik konularda titizimdir fazla yüklenmem hepsi bu ne modifiye nede yakıt oynaması herşey orjinal smoke sede amma korkakmışsın be kardeş o kadarda olmaz hiç yoktan 70-70 yine gidilir 40 la yolmu biter

Motosikleti
    peugeot 103
    Alıntı BİSANCI_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim motorumun bi modifiyesi yok rodajdayken 50 yi geçmedim hep tek kişi bindim rodajdan sonrada bi kere motoru yokladım tek kişi 97 gibi bişeydi 100 e yakındı bide ben motorun yağını sık değiştirdim ilk 1000 kmde 2 defa yağ değiştirdim bi 500 de bide 1000 de ondan sonra her 1000 kmde yağ ve buji değiştiririm hava filtresini sık sık kontrol eder hep temizlerim motorum daha stabilize yola girmedi garajda muhafaza etiim(serin ve rutubetsiz) teknik konularda titizimdir fazla yüklenmem hepsi bu ne modifiye nede yakıt oynaması herşey orjinal smoke sede amma korkakmışsın be kardeş o kadarda olmaz hiç yoktan 70-70 yine gidilir 40 la yolmu biter
    valla rodajlı motorla sürat yapılmaz kardeşim, senin motorun çok temizmiş zaten, o yüzden çıkarsın, benim bindiğim motoru, sahibinden başka bilen bilmeyen herkes kullanmıştı, bisan bende çok olumsuz, negatif bir izlanim yarattı sırf o yüzden, motosiklet basmıyodu, gitmiyodu

gdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 YBR idi .2014 cbr250r simsiyah
    cinde bu parcalari satin alirlarken en ucuzunu secen saticilariimiza ,```siz kime satiyorsunuz bu motorlari ``` diyorlarmis

cinde ayni tip motorlarin kazanmis oldukalri kupalar varmis
    650 race motorlar vs
    zongshen gibi

mis mis .. anlattim cunku tercumanlik yapmis bi arkadasimla konustuk bunu

sahsi fikrim 2kat dikkatli olun cinli motorlarla
    Ege Dis Hek Fak

Motosikleti
    peugeot 103
    bisan çinli mi?

Motosikleti
    YOK
    Zaten Dİkkat Etmesek Rezİl Eder Poh Poh LadiĞimdan MaaŞallah BİŞeyİ Yok 3500 Km Ye Geldİ Herhangİ Bİr DeĞİŞİklİk GÖremedİm ÇekİŞ Hiz Vs İlk GÜnkÜnden Farksiz Yakitta GÜnden GÜne DÜŞÜyor İnŞallah Hep BÖyle Devam Eder

Motosikleti
    103 as 125t
    maksimumhız sen 88 model yıldız manyötör platinli bı motorla 200 km hıc uzun yol yaptınmıkı burda ortalıgı bos buldun sallıosun hem eloktronık olsa bıle yapamazsın 200 km bu 20 km deıl adam tedbırını almıs gerek duymus sen 103 le 40 km bıle gıdemessın yalan yanlıs konusma burda

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler