Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul avrupa yakası için saklı yerler önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym jet x 125,altai pro max 50
    Önceden bu konu üzerine baya bir başlık açılmış ama oraları biliyoruz klasik şile ağva önerisi ile dolu öneriler var avrupa yakasında ise sarıyerin çoğu yeri biliniyor artık.(Alttaki paragrafta ben yine sarıyerden örnek verdim)
    Yine de motorla uzun şehir içi gezisi yapmak isteyenlere bir tane öneri vereyim beşiktaş sahilden ortaköy kısmından ilerleyerek sarıyere kadar sahil boyu ilerlemek ordan da dilerseniz sarıyer-çayırbaşından bahçeköy belgrad ormanına girip göktürkten çıkabilirsiniz buraları biliyorsanız rota üzerinde kolayca değişiklik yapabilirsiniz ben ilk motor aldığım zamanlar sadece kask ile gezmiştim kollarım ve ensem hintlilere dönmüştü yine de güzeldi
    Ben mecidiyeköyden sonrasını pek sevemediğim için hiç gitmiyorum desem yeridir ancak çoğu insanın uğramadığı güzel sakin kafa dinlemelik kamp sandalyesi ile oturup yalnızlığımıza,hayata,çilekeşliğimize,manzaraya bakıp oturup ağlayacağımız güzel bölge önerisi istiyorum herkese teşekkürler.
    Ranke bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    23" Triumph Trident 660
    Sevmiyorum dediniz ama Tarabya Otel'in önüdeki alan yazın kamp sandalyesini alan insanlarla dolu. Motorcular da baya çoğunlukta. Biz kendi grubumuzla sürekli orada takılıyoruz. Kavga dövüş vs bgne kadar hiç olmadı.

EspressoLab ya da yanında TRBYA'dan kahve alabilirsin. TRBYA'dan kahve alırsan sahilde takılmak için sandalye veriyorlardı

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Balaban gölü tüm kıyıları
    Pişman olmazsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

özellikle sahil alanı ve yolları tadından yenmez

Motosikleti
    sym jet x 125,altai pro max 50
    Tarabya dedigimiz kısım mecidiyeköyden sonrası degil ki
    Oralara hep gidiyorum yine de teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

Alıntı kAAN84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevmiyorum dediniz ama Tarabya Otel'in önüdeki alan yazın kamp sandalyesini alan insanlarla dolu. Motorcular da baya çoğunlukta. Biz kendi grubumuzla sürekli orada takılıyoruz. Kavga dövüş vs bgne kadar hiç olmadı.

EspressoLab ya da yanında TRBYA'dan kahve alabilirsin. TRBYA'dan kahve alırsan sahilde takılmak için sandalye veriyorlardı
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balaban gölü tüm kıyıları
    Pişman olmazsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

özellikle sahil alanı ve yolları tadından yenmez
    Çok teşekkürler

Motosikleti
    Bajaj Pulsar N250
    Ayvat Bendi Tabiat Parkı
    Aydos Ormanı

Her iki yerde, arazi seviyorsanız içerisinde gezmek için çok güzel.Özellikle Aydos oksijen için birebir.Yaklaşık 20 km orman içerisinde gezinti yaptım pazar günü.Ben N250 ile temnkinli şekilde kullandım fakat ormanın içerisinden gelen R25,MT25,Africa Twin ve Duke 390 da vardı.

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    Ben de bu haftasonu için, bahçeköy-belgrad-göktürk planlıyorum. Bu yakadaki keyifli rota bu sanırım.

Şile beni korkutuyor nedense, bir ara hayatımda görmediğim kadar köpeğin yollarda kenarda sıcaktan bayılıp yattığı bir orman yoluna girmiştim. Bir tanesi havlasa muhtemelen kalpten giderdim o gün. O günden beri aynı yol denk gelir diye kaçıyorum oralardan.
    (bu arada bilinen bir yerse orası ve tam neresi öğrenirsem çok sevinirim.)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)