Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosiklet sürüş tekniklerinde Japon ekolü mü? Avrupa ekolü mü?

Motovento
    REKLAM ALANI
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Sizi kastederek yazmadım ama genel eğilim bu şekilde.Eğitimin asıl önemli kısmı bence pratik tekrar ve eğitici tafından gözlem kısmı.Yoksa teoriği verdikten sonra bunun uygulaması ve oturması asıl eğitimin önemli kısmı.Ama sizinde dediğiniz gibi eğitmenler 20 kişilik gruplara teorik verip birazda yol yapmayı daha kolay ve kazançlı görüyorlar.Birebir eğitim almakta orta düzeyli kişilerin kolay karşılayabileceği ulaşa bileceği bir şey değil.
    Okan Sinan Ocan ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizi kastederek yazmadım ama genel eğilim bu şekilde.Eğitimin asıl önemli kısmı bence pratik tekrar ve eğitici tafından gözlem kısmı.Yoksa teoriği verdikten sonra bunun uygulaması ve oturması asıl eğitimin önemli kısmı.Ama sizinde dediğiniz gibi eğitmenler 20 kişilik gruplara teorik verip birazda yol yapmayı daha kolay ve kazançlı görüyorlar.Birebir eğitim almakta orta düzeyli kişilerin kolay karşılayabileceği ulaşa bileceği bir şey değil.
    Cok dogru bir noktaya parmak basmissiniz .

Biz egitmenlerden aldiginiz egitim olayin sadece %15 lik kismidir. %85 lik kismi ise alinan egitimde ögrenilen teorik ve pratik bilginin tekrarlanmasidir. Bu nedenle egitmenler egitim sonrasi 2500-3000 km lik kismin kritik oldugunu söyler ve bu dönemde daha dikkatli sürerek bilgilerinizi oturtmanizi isterler.

Sevgilerimle

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)