Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

MotoBike Fuarının Eski Tadının Kalmaması

Motovento
    REKLAM ALANI
    lehibeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 Duke
    Madem konu açıldı ben de bir soru sorayım. Etkinliğin etinden sütünden faydalanmak ve tadını çıkarmak için gidilecek gün sizce hangisi. Son gün akşamüstü gidip bomboş bir fuarda gezmek istemiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Öyle görüşmek tanışmak konuşmak için bahane oluyor fuar. Bazen aklınızda olmayan fırsatlar da çıkabiliyor. Mesela geçen sene Mitas'ta acayip fiyatlara lastik satıyorlardı. Alacak oldum sonra taşıması zor olacak diye vazgeçtim; 4500₺'ye takım vardı. Şu anda lastiğin tekinin yarısını almıyor bu para...
    espresso bunu beğendi.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    forumdan katılım olursa, cumartesi günü bende tanışmak bahanesiyle gelebilirim.

Rks, regal raptor, mv gusta, kuba hariç hiç bir motor markası gelmiyor etkinlik gibi hiç birşey açıklanmamış.Galiba bu sene bomboş olacak gibi geliyor.

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı KayaY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks, regal raptor, mv gusta, kuba hariç hiç bir motor markası gelmiyor etkinlik gibi hiç birşey açıklanmamış.Galiba bu sene bomboş olacak gibi geliyor.
    bu kadar boş olmaz diye düşünüyorum. mesela indian bu hafta sonu yapılan boat show'a bile stand açmış. katılım süresi var sanırım daha, tüm firmalar başvurmamış olabilir henüz.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı KayaY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial,cfmoto,polaris de katılıyormuş
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    hangi firma hangi markaları getiriyor onu da yazsalar.
    honda, yamaha, ducati, suzuki falan ben mi göremedim, gelmiyorlar mı?

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi firma hangi markaları getiriyor onu da yazsalar.
    honda, yamaha, ducati, suzuki falan ben mi göremedim, gelmiyorlar mı?
    Sanırsam büyük üreticilerden sadece Kawasaki var, geri kalanları maalesef göremedim. Geçen sene en azından Suzuki, Kawasaki, Piaggio, Aprilia, Ktm ve Harley Davidson vardı bu sene sanırsam sadece Kawasaki var.

Motosikleti
    23" Triumph Trident 660
    Ben 2020'de ilk motorumu fuardan aldım. Nmax niyetliyle gittiğim fuar'dan Xmax ile çıkmıştım. Fuar eskisi gibi değil maalesef. Eskiden pazarlık bile yapar kaparosunu atar motoru-arabayı alırdın. Şimdilerde ise pazarlığın p'sini yapamıyosun. Bayiye gelin orada hallederiz diyorlar. Ben zamanında 100TL bile indirim alamadım Premium'dan.

+ motorcuların yeni motorlardan beklentileri kadar aksesuar isteği de çok. Onlarda da eskiden güzel indirimler olurdu ama artık son zamanlarda onlar da burunlarından kıl aldırmıyorlar. Fuar'ın son günü insan gelmiyorken indirim yapmaya çalışıyorlar
    espresso bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lehibeny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem konu açıldı ben de bir soru sorayım. Etkinliğin etinden sütünden faydalanmak ve tadını çıkarmak için gidilecek gün sizce hangisi. Son gün akşamüstü gidip bomboş bir fuarda gezmek istemiyorum.
    İlk günü en boş ama en gezilesi, motor binilesi zamanı olur. Hafta sonu da kalabalık ama en keyif veren zamanı.
    lehibeny bunu beğendi.
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    ülkede hiç bir şeyin keyfi yok zaten bununmu keyfi tadı olacak.zaten elde olan bir şey değersizdir sergilenir eğer yoksa karaborsadır zaten sevilen yok çekilen bir üründür oda sergilenmez.yeni türkiye kanunları bu şekilde.yani fuara gelen hiç bir şeyi almayın zaten her yerde bulunuyordur.ve bu durum düzelmicek markalar yok olayını sevdi.daha gelmeden satılmasını sınırlı sayıde olmasını sevdi.artık 2.elide kontrol ediyorlar çünkü.10.000 tane r25 satsalar tüm türkiyede ne olur ? motosikler piyasası alt üst olur değersizleşir.adamlar bunun farkına vardı sadece iş motor satmak değil artık.yedek parça garanti uzatma opsiyonlar aksesuarlar vs işin içine girdi.çip dediler ok dedik savaş dediler doğru dedik korona dediler evet dedik ama düzelmiyor durum.tüm avrupa bayi videolarında en basit yunanistan daki yamaha honda bayilerinde kıyamet model var hepside bayilerde duruyor.ama tr de satılmıyor ??
    espresso ve Beto87 bunu beğendiler.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı kAAN84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2020'de ilk motorumu fuardan aldım. Nmax niyetliyle gittiğim fuar'dan Xmax ile çıkmıştım. Fuar eskisi gibi değil maalesef. Eskiden pazarlık bile yapar kaparosunu atar motoru-arabayı alırdın. Şimdilerde ise pazarlığın p'sini yapamıyosun. Bayiye gelin orada hallederiz diyorlar. Ben zamanında 100TL bile indirim alamadım Premium'dan.

+ motorcuların yeni motorlardan beklentileri kadar aksesuar isteği de çok. Onlarda da eskiden güzel indirimler olurdu ama artık son zamanlarda onlar da burunlarından kıl aldırmıyorlar. Fuar'ın son günü insan gelmiyorken indirim yapmaya çalışıyorlar
    eskiden zorla motor satarlardı, şimdi eldeki motoru satmamak için direniyorlar, ay başında fiyatlar güncelleneceği için eski fiyattan vermek istemiyorlar.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Eskiden çok güzel karılar vardı motorların üstünde. Hepsini giydirmisler kahretsin :D Hadi hadii.. sanki siz bakmıyodunuz.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Geçen sene Mv Agusta standındaki bir manken çok güzeldi, aradan 1 sene geçmiş hala unutamamışım.
    Motoseverrr, Cyan, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    Geçen sene motosiklete yeni başlayan arkadaşıma ekipman bulamadık gerçekten. Fuardan çıkıp Hasanpaşaya gidip aldık sonrasında :D

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene Mv Agusta standındaki bir manken çok güzeldi, aradan 1 sene geçmiş hala unutamamışım.
    +1 çok havalıydı, nazar değmesin.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Barisozde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene motosiklete yeni başlayan arkadaşıma ekipman bulamadık gerçekten. Fuardan çıkıp Hasanpaşaya gidip aldık sonrasında :D
    Ben de 2017'de ekipman bakarken fuarı bekledim, fuara gittim o kalabalıkta üzerie deneyecek ortam olmayınca vazgeçip bir haftasonu hasanpaşadaki mağazaları dolaşıp almıştım ekipmanlarımı.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden çok güzel karılar vardı motorların üstünde. Hepsini giydirmisler kahretsin :D Hadi hadii.. sanki siz bakmıyodunuz.

KARI GİBİ
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı XGAMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu seyretmedim ama fiyat listesine baktım; Çarşamba 200, Perşembe 250, Cuma 300, Cumartesi 350 ve kombine 500 olarak belirlemişler. (Bu basamaklı artış hoş olmamış; en fazla hafta içi, hafta sonu ve kombine diye üç fiyat kategorisi olması lazımdı.)

Fiyatlar az değil ama "fahiş" hiç değil. Bu fiyatlara fahiş diyenler dışarıda hiç yemek falan yemiyor kafeye / pastaneye hiç gitmiyorlar herhalde? 250₺'den ucuz öğle yemeği kalmadı gibi bir şey. Bir motosiklet fuarına da bir öğle yemeği parası hayli hayli verilir yani. (Bu taktiği artık çok kullanıyorum; bir şey bana pahalı geldiği zaman hemen yeme / içme fiyatları ile karşılaştırıyorum bir anda gözüme ucuz görünmeye başlıyor. Fahiş fiyatlar başka yerde yani...)
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)