Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cevap yazın tecrübeli dostlarım pleaseeeeee!

Motovento
    REKLAM ALANI
    bedenenyanlış ruhendoğru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 r (olacaaakkk az kaldı geri sayımdayım!)
    Şimdi okuyanlar bilir ya da bilmiolar gözüyle bakalım, ben yeni başlıyorum iki tekere yani yardım almak isteyeceim çok konu olabilir ve sizlerinde bnmle o engin deneyimlerinizi ve bilgilerinizi paylaşacaınızı biliorum cbr 125 alıcam karar verdim ve değişmeyecek ancak şu aksesuar(kask, koruma vs...) hangi markaları tercih etmeliyim. özellikle kask bnm için önemli, lütfen bu konuda beni bilgilendirin ve artık şu yükten kurtulayım, saçma sapan şeyler almak istemiorum...
    şimdilik bye...

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forum kullanıcılarının konuyu daha rahat ve çabuk ulaşabilmeleri için gönderilecek konuların başlıkları lütfen içerikleriyle bağlantılı olmasına özen gösteriniz. Yani daha fazla "Yardım, çok acele yardım, help me..." ile başlayan konu başlıkları seçmemeye özen gösterin. Sonuçta hepimizin soruları önemli ve bir an önce çözüm beklemekte.. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    aramayı kullansan hıc bole kırlılık olmıcak forumda
    kask olarak maddı ımkanınla orantılı olarak lazer aıroh nolan veya yuksekse paran
    arai shoei suomy alabılırsın
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Falla o birasda senın maddi durumunla alakalı bir durum. 80ytl den başlayıp bindolarlara kadar çıkan kask fiyatları var.

Ama ortalama 200-250ytl lik kasklar iyidir.
    Soda Ayran Cool

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Kask olarak ben Shirı diye bir marka aldım. Baya güzel. Yaznılmıyorsam 100 euroydu. Ama monrtum çok kalite. Scorpio marka aldım kesinlikle tavsiye ederim. Diğer aksesuarlarımda scorpio. En kalitelisidir. Fiyat olarakta çok uçuk değil. Ama shiro kask hakkında hiç bilgi bulamadım ama bakman gereken tüm amblemler yani onayları alınmış bir kastır. Yamaha Aydın motorda satılıyor. Şirinevlerdeki bayisi iyidir. Sirkeci için hem iyi hem kötü şeyler okumuştum. Artık gezip görmen gerekecek o kadar

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım hergün bilinen konularda topic açıp yardım istiyorsun arkadaşlarımızda iyi niyetli olduğu için cevap yazıp yardımcı oluyorlar tamam bu forum yardımlaşma forumu ama biraz arama yapsan forumda ara butonunu kullansan burada alacağın cevaplardan daha fazlasını bulacaksın

Motosikleti
    bbaday nickli arkadaşım kusura bakma ama senin gibi tecrübeli deilim bu birincisi, 2. si buraya henüz yeni kaydoldum ve düzen nedir nasıl hareket ediyorsunuz bilmiorum. 3. sü ise evet arama yapıorum ancak çok fazla kafa karıştıro bazıları ok.

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    arkadaş önce slm bende çok eski değilim motorcu olarak ,motordan önce yapman gereken ,yoksa ehliyetin a2 alman gerek sonrası kolay ,koruyucu olmasa olmazları bu işin her ne olursa olsun kalıteli koruyucu alman geren , çünkü bu alemde şaka kaldırmaz ,motor basıte alınacak bişey değil küçükte olsa büyükte olsa motor kullanacaksan kesin kalıteli gitinmelisin , malum hergün kaza haberi alıyoz dikkat edersen kurtulanların hepsı kalıteli koruma giydıkleri için aramızdalar,bana katılmayanda olabılır ama ben öyle diyorum inşallah sende imkanın oluda, kalıteli alırsın ,bende shoeı kaskvar çok harika tavsiye ederim mont ta revit oda hoş istersen netten araştırırsın ,
    kendine iyibak sağlıcaklakal

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    senin neyine motor peah.
    ya kadın ksımısı evinde otursun yemeğini yapsın örgüsünü örsün istiyorum ben çok mu eski kafalıyım ya da devir mi değişti.
    şaka bir yana bilen briyle gidip alman yararına olur kandırmasınlar seni.
    sirkecide ucuz ve iyi şeyler var,kızıltoprakta da vr ama sirkeci sana daha yakın
    ehliyetini al da sonra alırsın.
    ha bide kaskı bi beden büyük alırsan seneye de giyersin ehheh
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti
    ,
    Alıntı trenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin neyine motor peah.
    ya kadın ksımısı evinde otursun yemeğini yapsın örgüsünü örsün istiyorum ben çok mu eski kafalıyım ya da devir mi değişti.
    şaka bir yana bilen briyle gidip alman yararına olur kandırmasınlar seni.
    sirkecide ucuz ve iyi şeyler var,kızıltoprakta da vr ama sirkeci sana daha yakın
    ehliyetini al da sonra alırsın.
    ha bide kaskı bi beden büyük alırsan seneye de giyersin ehheh
    SENDE BİŞEYLER VAR ANLAŞILAN BUGÜN TRENOX
    NE İŞ BÖLE LAFLAR FLAN, BAYAN ERKEK AYIRT ETMELER, BAK ALAYIM MOTORUMU ÇARPICAM SANA SÖZ...
    ???

Motosikleti
    movistar
    kaskta uvex iyidir.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Bende bu var tavsiye ederim.
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=43842
    Hatta oradan aldım.Bursa'da yokmuş gibi.Delilik işte...
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler