Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    bende herkeze ktm yada hero önerip duruyorum, allah'tan kimse benim lafımı dinleyipde almadı şimdiye kadar.

cfmotoya karşı her zaman önyargılıydım halende aynıyım, cfmoto almaktansa gerçekten pedallı peugeot moped alırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2021 PCX
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında 0 km cb250r da aldım, duke 250 de aldım. Cb250r ktm den açık ara daha titreşimsiz. Ktm'de 100km/h dan sonra titreşim özellikle artçıyı rahatsız edebiliyor. Ikinci bir konu da, cb250r'ın beygir gücü biraz daha az olmasına rağmen ktm den daha performanslı. Temiz bulunabilirse kesinlikle cb250r derim. Nk hakkında bilgim yok.
    Motorunuzu almışsınız sonradan gördüm hayırlı olsun. Yine de mesajı silmiyorum, Ktm ve honda arasında kalanlar için karsılaştırma olsun.
    Haklısınız bende motoru almadan 2022 model duke 250 kullandım gerçekten çok titriyor oyüzden vazgeçtim nerdeyse bu cf ile aynı bence ktm birtek fren ve amortisör biraz daha iyi
    s.e.c bunu beğendi.

eyup58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Pcx125
    yeni motorunuz hayırlı olsun.ilk günden sorun yaşamanız kötü olmuş.

Motosikleti
    2021 PCX
    Alıntı eyup58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni motorunuz hayırlı olsun.ilk günden sorun yaşamanız kötü olmuş.
    Çok teşekkürler inşallah sorun düzelir satmadan önce muhattap bulmak kolay şuan baya zor oktay motoru arıyorum ne olabilir diye aradığınız yer ile görüşün diyor servis kötü cidden en azından bulunduğum yerde

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)