Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100-150k Alınabilecek Motor Önerisi ( İlk Motorum)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,

Öncelikle ilk motorum olacak ve pek sürüş deneyimim yok.(Arkadaşımın Mati 125 vs. kullandım onun harici 0 ve motor için yeni ehliyet alacağım.)

Yaklaşık nakit 100-110k param var. Yuki GP2 / Pulsar NS 125 Arasında kalmaktayım.(Motor önerilerinde cc farketmez ancak bütçe kısıtlı max 150k diyelim.)
    Sizlerin başka motor önerisi veya yeni başlayacak birisi için önerileri varsa almak isterim.
    Bu konuda aşırı bilgim yok aşırı hız yapmayı da düşünmüyorum ancak görünüş açısından hoşuma gidecek bir motor almak istiyorum.

Tavsiye ve görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Ns200 UG modeline bakabilirsiniz, sıfır fiyatı 130.000 tl civarında olması lazım. Görünüşü daha hoş olan 250Nk veya 250Sr bakabilirsiniz. Yuki vb. markalar çekilecek dert değiller.
    fenna bunu beğendi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ns200 UG modeline bakabilirsiniz, sıfır fiyatı 130.000 tl civarında olması lazım. Görünüşü daha hoş olan 250Nk veya 250Sr bakabilirsiniz. Yuki vb. markalar çekilecek dert değiller.
    önerilerin için teşekkürler. Anladığım kadarıyla yuki vs. çin markaları sıkıntı.

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Yamaha Nmax 155

150k'lara çıkabiliyorsan ve liste fiyatından bulabiliyorsan hiç düşünme.

Ben Ns200 ve envai çeşit benzer motor kullandım, motosiklet keyfini alabileceğin modeller değiller bence. Şimdiki kafam olsa 155 alır geçerdim pek çok sebepten dolayı.
    denizz1 ve fenna bunu beğendiler.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Alıntı fancydriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Nmax 155

Ben Ns200 ve envai çeşit benzer motor kullandım, motosiklet keyfini alabileceğin modeller değiller bence. Şimdiki kafam olsa 155 alır geçerdim pek çok sebepten dolayı.
    Eğer vitesli şart değilse bende nmax 155’i tavsiye ederim.Benimde başlangıç motorumdu az yakar,çok gider,hatta uzun yolda bile çok iyi Antalya-İstsnbul yapmıştım 900km banamısın demedi yolun %75 i tapa gaz gittim,kalitesi güzel.5-6 farklı motor sürdüm hala en çok istediğim motorlardan biri.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:22 ----------

Alıntı fancydriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Nmax 155

Eğer vitesli şart değilse bende nmax 155’i tavsiye ederim.Benimde başlangıç motorumdu az yakar,çok gider,hatta uzun yolda bile çok iyi Antalya-İstsnbul yapmıştım 900km banamısın demedi yolun %75 i tapa gaz gittim,kalitesi güzel.5-6 farklı motor sürdüm hala en çok istediğim motorlardan biri.
    fenna bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bütçe orta ayar bence fazla düşünme arkadaşında dediği gibi n max 155 güzel benim bir arkadaşta var her yere birlikte gidiyoruz sakarya antalya manise izmir vs geziyor yakıtı çok güzel otoban da 120/km sabit hız ile seyir edebiliyor hem şehir içi hem uzun yolda pişman etmez satarken de para eder

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Vitesli olacaksa Pulsar F250 de o bütçe aralığında iyi bir alternatif olabilir.
    denizz1 bunu beğendi.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    bende scooter ise nmax 155 ömürlük makinadır.
    vitesli istiyorsan hero xpulse 200 derim.

bu aralar kim sorsa hero öneriyorum gören beni hero satış danışmanı sanacak.

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    naked 125-150cc ile 1 yıl sürüp ikinci yıl 250ccye geçebilirsin.
    2. yıl kendine guveniyorsan alacagın motor daha pahalı daha kaliteli olur.
    bajaj ns200ug veya benelli 125S olabilir.

Merhaba sana çok şiddetle tavsiyem CF Moto CLX 250 yemin ederim çok torklu ve çok memnun kalacaksın....

berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Yerinde olsam Japon alır geçerdim, baş ağrısına gerek yok hintti çindi oydu buydu

eyup58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Pcx125
    pcx veya nmax pişman olmazsın.satarkende hızlı satarsın.

ns 125 - tvs apache - benelli 125-s (görüntü olarak benelli 125-s çok yakışıklı motor)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

bütçesi yeterse bence bajaj'daki en sıkıntısız motor, sıkıntıdan kastım bozulmaz arıza yapmaz üzülmez.(sıvı soğutma yok diyorlar ducati'nin 800'lük lerinde de yağ soğutma var bence ihtiyaca göre ayarlanmış. Ancak aynaları inanılmaz kötü alacak varsa diye paylaşayım dedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler