Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BMW CE 04 ALDIM

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba, daha önceki seneler motosiklete biniyordum ara sıra. 2023 yaz ayında tekrar hevesim geldi ve RKS grace 202 modelini kullandım geçen sezon. Vitesli motosiklete pek ilgi duymadığım icin daha düzgün bir scooter tarzı alet bakıyordum kendime. Bir anlık kararla BMW CE 04 hızlı şarj modelini almış bulunmaktayım. Bu motosiklet hakkında bilgi sahibi olan,olumlu-olumsuz özelliklerini bilen var mıdır acaba sizce doğru bir karar mı? Şimdiden teşekkürler herkese hayırlı forumlar
    gurucuk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürün. Alınmış, alınmıştır o nedenle bu saatten sonra doğru bir karar verip vermediğinizi sorgulamayın bence. Sizin için en doğru karar neyse bizim için de odur.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XCX
    Hayırlı olsun ben de çok bakmıştım sıraya giricektim (haziran 2022’de), borusan yetkilisi en erken 12-14 ay dediginde vazgectim ancak hala donup donup bakarim.

Kazasiz belasiz kullanin. Uzun donem incelemesi de isteriz.

Teşekkür ederim. Rks'den sonra tabiri caizse Mercedes gibi gelecek bana ama bakalım görelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:51 ----------

Teşekkür ederim. Sürekli şehiriçi kullandığım için bana ilaç gibi gelecek öyle hissediyorum. Havalar biraz ısınsın vuracağım kırbacı 😅

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Hayırlı olsun kazasız belasız keyifle kullanın , iki defa birer saat kadar kullandım (Borusan test sürüşü) hangi başlıktaydı hatırlamıyorum foruma detaylı yazmıştım , ara hızlanması tüm elektrikli taşıtlar gibi harika idi ama ben genel olarak beğenmedim CE04 ü , bir sukuterin ait olduğu yer şehirdir Bmw hangi amaçla üretmiş ben anlayamadım , motorun manevrası çok zorluyor , gidonda inanılmaz bir ağırlık var ve kontra vermek güç istiyor , aradan dereden kıvrılamayan bir chopper yapmış Bmw , belki çevre yolunda uzun rotalarda keyifle sürülebilir ama 130 km menzille ne kadar uzun yola gidilebilir yorumu size bırakıyorum..

Gerçekçi ve dürüst olmak gerekirse Akülü oyuncağa yarım milyon bağlamışsın hocam sence bu doğru bir karar mı Paran çoktur, gözden çıkarsan sana dokunmayacak yarım milyon paran vardır o zaman senin keyfin, hayırlı olsun derim. Sıradan çinko karbon vatandaş için çok çok yanlış bir tercih. Elektrikli pişmanlıktır kullandıkça anlarsınız. Aynı hatayı geçen yaz arkadaşımda yaptı en sonunda yarı fiyatına dahi olsa satıp kurtulmak istiyordu. Sitede yazan menzili gaz kolunu çeyrek tur açarak elde ediyorsunuz haberiniz olsun

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Bence çok tatlı bir e-motosiklet hayırlı olsun. Resmim olsun isterdim kullanmadım yada sahibi olan bir tanıdığım da bulunmuyor. Bataryalara iyi bakmak belki güzel bir adım olabilir. Bu da elektrik
    , piller hakkında derin bir araştırma demek. Ne güzel okuyacak birşeyiniz var.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Açıkçası değer kaybını falan kafama pek takmadım çünkü Borusan 250.000 sıfır faizle kredi verdi sağolsunlar nakitle pek işim olmadı. Şu enflasyonist ortamda bi tadına bakayım dedim . İşin kötüsü Şanlıurfa gibi bir yerde böyle garip bir alete binmek benim için ilginç bir deneyim olacak allahtan garaj var da sağını solunu çok kurcalamaz kimse 😅. Umarım pişman olmam keyifle binmek nasip olur
    selsa bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Hayırlı olsun.
    Bir süre tecrübe ettikten sonra buradan izlenimlerinizi yazarsanız bu motor hakkında kullanan birinden yorumlar da görmüş oluruz.
    Mehmettahir bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hayırlı uğurlu olsun. Keyifle kullanmanızı dilerim.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayırlı olsun ceyranlı değişik bir tecrübe olur

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Hayırlı olsun..Menzili dışında harika bir araç.. Fakat menzili gerçekten saçma aşırı saçma..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun..Menzili dışında harika bir araç.. Fakat menzili gerçekten saçma aşırı saçma..
    CE04 ü kullandınız mı ? harika yazdığın için merak ettim benim yaptığım eleştiri hakkında yazarmısın , şehir içi kullanılacaksa menzili çokda yetersiz değil aslında..

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CE04 ü kullandınız mı ? harika yazdığın için merak ettim benim yaptığım eleştiri hakkında yazarmısın , şehir içi kullanılacaksa menzili çokda yetersiz değil aslında..
    Yok ya binmedim .. Kağıt üzerinde özellikler , görünüş vs olarak yorum yaptım ama siz tecrübe etmişsiniz..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Moto Guzzi V100 Mandello Aviazione Navale
    Hayırlı olsun...
    Motor keyif işi. Gözüne güzel gelen, sürerken keyif aldığın her motor güzeldir.
    BMW almış birine bütçe vs yazacak durum da yok.
    Keyifli ve sağlıklı sürüşler...

Metehan48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Rocket 3 GT 221 Edition
    Hayırlı uğurlu olsun, tekerinize taş değmesin hocam. Tip olarak çok hoşuma giden bir model. Deneyimleme şansım olmadı hiç. Arada bir görüyoruz denk gelirsek yolda.

Hocam kullanan kimsenin çıkmaması garibime gitti açıkçası,şöyle 2000-3000 km kullanan biri çıksa ne hoş olurdu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)