Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik konusunda yardım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba herkese. Hero dash 125 im var. Akşamları part time kuryelik yapıyorum. Yağmurda çamurda stok lastikleri ölüm kokuyor. Kışlık lastik almak istemiyorum. Pirelli angel scooter alıcamda elimde şuan ön arka alacak para var ama motorun bakımı geldi. Garanti muhabbetini biliyorsunuz. Çok geçmeden onuda yaptırmam lazım. İlk etapta önce arkayı 1 hafta sonrada önü taktırsam fark eder mi sizce? Önden çok sorunum yok ama az yağdığında motosiklet çok geziyor yolda sıfır tutuş şuan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Bu bir hafta içinde lastik bakımından tam güvende olmazsınız fakat bir hafta çok fark etmez. Lastik bir hafta da belirgin bir balans farkı yaratacak kadar eskimez. Arayı açarsanız balans farkı vs olabilir.

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    yeni nesil kışlık lastiklerde yazın da kullanılabilir ibaresi var artık. anlaş'ın kışlık lastikleri de baya iyi. ben anlaş alıp bakımlarını da yaptırabileceğin kanaatindeyim. takdir senin

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Barisozde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni nesil kışlık lastiklerde yazın da kullanılabilir ibaresi var artık. anlaş'ın kışlık lastikleri de baya iyi. ben anlaş alıp bakımlarını da yaptırabileceğin kanaatindeyim. takdir senin
    Hangi kışlık lastikte var mış ? Merak ettim
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)