Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bunla karşılaşan varmı!!!! (herkes baksın)

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar naçizane bir kuş bakışı çizim yaptım daha dün karşılaştığım aslında yabancı olmadığım bir olay resimlere bakın bakalım ne diyeceksini anlayışla karşılamanızı bekliyorum burası unkapanı köprüsü taksim yönü bitişi karaköy sapağı
    önünüzde keskin eğimli bir virajda var solunuzdan katil sarı münibüsler vızır vızır geçer sanki patates çuvalıtaşıyor barzani şöför!!!

buda devamı!!

oysaki 3-5 saniye sabredip arkanızda devam etse yada sellektör yapıp hızlanmanızı istese bu olay hiç olmayacaktır ama asla sizin aniden gazlayıp ondan daha iyi ivmelenmeniz herifi gıcık eder işin bilinç altı sebebi budur kısaca artistlik ve sağa dönebileceğini sanmaktan başka bişeyde değil
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Orda gerizekalı demekle bir hata etmişsin bence. Neyse bunu geçtim. Böyle çizip anlatmandaki amaç nedir onu çözemedim böyle bir kazamı atlattın ? Birde niye herkes okusun ???
    Okan ACAR

Motosikleti
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orda gerizekalı demekle bir hata etmişsin bence. Neyse bunu geçtim. Böyle çizip anlatmandaki amaç nedir onu çözemedim böyle bir kazamı atlattın ? Birde niye herkes okusun ???
    sana ne diyim ki artık ben al sana tantana tartışma sen motor kullanmıyorsun sanırım yada havadan gidiyorsun yada köyde sürüyon
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Peki,haklısın pardon
    Okan ACAR

Motosikleti
    boşver birgün sende karşılaşırsan aklına direk bu çizim gelir ayrıca açıklama yapamadım kusura bakma pek kaza sayılmaz aslında ama çok yakın oluyo

Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    türkiye de sığır çok her önüne gelene ehliyet verilirse bööle olur.
    0 Rh +

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    hocam motordaki herif niye otobos şoforunu gorunce hızlanmıyor acep? Tabi kesinlikle otobos haksız ama motorluda da suç var, gaz verip uzaklaşsana be kardeşim.

Benımde başıma geldi böyle olaylar, ya gaz verip kaçıyorum yada onunla beraber dönüp+küfür edip+geri geri gelip, yoluma devam ediyorum.
    Soda Ayran Cool

ellerine saglık kardes valla kımse bole guzel anlatamzdı.Ama bıse anlamdım bu olay kımın basına geldı sonunda noldu mınıbus motora carptımı yoksa motor mınıbusle beraber dondumu????

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    aslında yanınızda saçma atan havalı tabanca taşıyacaksınız biri bişey yaptımı sık şerefsizin camına hatta kafasına.........
    ]

kadavra450 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benimde başıma arabadayken geldi.adama küfür ettim,o da bana etti bir daha sövdüm o gene sövdü çek ulan sağa dedim,ben çektim o da önümde durdu ve arabadan indi ve bana doğru yürümeye başladı.....

fekat...fekat....adama bir baktım adam 10 kaplan gücünde.beni ikiyle çarpar dörde böler.iyice yaklaşmasını bekledim sonra biranda...

sola sinyal verip gaza bastım.erkekliğin 9/10u kaçmaktır kuralı aklıma geldi.
    Ho :RED
    H1 :KABUL

maltiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    Budur yani.+1
    Harikasın kadavra.

Motosikleti
    gilera runner vxr 200
    [QUOTE=SuSpect;427364]hocam motordaki herif niye otobos şoforunu gorunce hızlanmıyor acep? Tabi kesinlikle otobos haksız ama motorluda da suç var, gaz verip uzaklaşsana be kardeşim.

ya adam sınyal vermemıs embesıl olan oto kullanan selektorde yapmamıs napsın motor kullan dogru yolunda gıdıo.embesıl demek az bunlara daha agırı yokmu ya

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    bence arkadaş önemli bir noktaya barnak basmış
    aynı olay benim de hep başıma geliyor ve bu tamamen 4 teker sürücülerinin hatasıdır. çünkü ne sinyal veriyolar (aynadan baktığında göremiosun), ne korna çalıolar, ne sellektör yapıyolar.
    kısaca döneceğini belirten hiçbişey yapmıyolar.
    bu hareketi yapmalarının sebebi nedir hala çözemedim, aklım mantığım almıyor.
    bu tip kavşaklar çok var, benim de birçok defa başıma geldi. walla artık tırsıyorum o kavşaklardan. şöle bi sağa sola bakıp köklüyorum gazı, sırf bir an önce o kavşağı geçeyim diye..!!!
    kadavranın dediği gibi kimisi de 10 kaplan gücünde oluyo veya haydut kılıklı oluyo. adama "in lan aşaaa!!" desen bi tarafından silah çekip seni vurmayacağının garantisi yok!!
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    @satoyama anlatım süper :D
    aynısını bana çöp kamyonu yaptı,bence sag şerit çok tehlikeli genelde kaçmaya çalısıyorum sag şeritten
    125 ZN
    06 ZN 181

hakanyildirim28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1100 xx
    Alıntı kadavra450 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde başıma arabadayken geldi.adama küfür ettim,o da bana etti bir daha sövdüm o gene sövdü çek ulan sağa dedim,ben çektim o da önümde durdu ve arabadan indi ve bana doğru yürümeye başladı.....

fekat...fekat....adama bir baktım adam 10 kaplan gücünde.beni ikiyle çarpar dörde böler.iyice yaklaşmasını bekledim sonra biranda...

sola sinyal verip gaza bastım.erkekliğin 9/10u kaçmaktır kuralı aklıma geldi.
    süpersin seni tebrik ediyorum.

şimdi olayın yorumuna gelince bir kac soru cıkıyor
    - acaba otobus motorun saga gidecegini dusunup gecmek istemiş sonrada kendısınde aslında saga donecegi aklına elmiş olabilirmi? çok olmayan bişey değil
    - acaba motorun sag sinyali acık kalmış otobüs nasılsa birlikte dönecez sağa deyip arkasında uzunları cakıp duran araclara bir iyilik edip geceyim sunu demiş olabilirmi bunun cevabı kesin oalrak motor surucusu bilir
    - acaba otobüs sürücüsü o nasılsa ikite teker ben sunu bir geceyim nasılsa o su gibi akacagı yolu bulur diyen dangalaklardanmıdır. bu benım basıma geldi bu dangalaklardan biri ana yolda giderken önğme kırdı adama carptım bana dediki sen iki tekersin kacsaydın olmadık sey degil yani
    - acaba otobus soforunu mesgul eden içerde bir yolcu vardı adamın kafası karstı donecegi yolu unuttumu

bu soruların sonu yok
    ancak
    motorcu arkadaslar sunu unutmayın ki
    eger ana yoldan saga yol ayrılıyorsa siz nizami gitseniz bile o sapaktan girmeyi unutan en sol seritten bile pike yaparak sagından tır gecse onu gormeyecek kadar kör, kaldıki kim takar motoru modunda yol ayrımına teget gecen cok insan gördüm. umarım müsibet yasamadan baskalarının yasadıklarından tecrübe edinenlerdenizdir.

saygılar

MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet sürücüsü hatalı orda kavşak var girmeyecekse neden sağdan gidiyor sağdan gittiği için adam karaköye döneceğini sanmıştır ve motor sürücüsü yüzünden sapağı kaçırmak üzeredir frene bassa arkadan gelen ona patlar oda dalacak tabi burda motor sürücüsü çok dikkatsiz görünüyor

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Alıntı MASTER OF THE ROAD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet sürücüsü hatalı orda kavşak var girmeyecekse neden sağdan gidiyor sağdan gittiği için adam karaköye döneceğini sanmıştır ve motor sürücüsü yüzünden sapağı kaçırmak üzeredir frene bassa arkadan gelen ona patlar oda dalacak tabi burda motor sürücüsü çok dikkatsiz görünüyor
    alakası yok dostum.
    sürücü orda motoru sollayıp da sapağa girmeye çalışmamalı, böyle bişey yapması gereksiz zaten.
    motorsikletlinin arkasından devam edecek, sinyalini verecek, sonra sapağına dönecek.
    neden böyle birşey dedin anlamadım.
    ayrıca bu bir motosikletli değil araba da olabilirdi.
    istediği şeritten gider. ben sağa dönmicem diye sol şeride geçmesine gerek yok. sol şerit hızlı gidenler içindir.
    sağ şeritten sol şeride geçmeye çalışması tehlikeli olur zaten. hızlı geçen bir araba olursa kazaya sebebiyet verir.
    sağdaki sapaktan çıkacak olan araç sağ şeride geçmelidir doğrudur.
    ama sağ şeritte giden araç sağa dönmeyecekse şerit değiştirmesine gerek yoktur.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    herkezin motoru bahsedilen şekilde hızlımıdır yada araba o sırada motordan daha hızlı olabilirmi sağda ne işin vardı ne demek motorun hızına ve kanunlara göre gitmesi gereken şerit hangisi ? ACABA
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

groteks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 750 shadow
    hemen hemen aynı olay bugun başıma geldi beyaz bir panelvan minibus. adam korna ve sellektörüme aldırmayıp durduğu yerden gözümün içine baka baka hareket edip önüme daldı yanında zor durdum. acemi olduğum içinde durduğum yerde kalıp, kendime gelmeye çalıştım. arkamdaki arabadaki adam bile çıkıp küfür yağdırdı minibuse ama duyan kim. bir yazı okumuştum tüm 4 tekerlekliler acemidir diye(bende kullanıyorum 4 teker) ama bazı 4 tekerliler öküz oluyor galiba.

MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siz daha iyi bilirsiniz tecrubeleriniz karşısında saygıyla eyiliyorum siz bu tip kazaları daha çok gecirirsiniz allah korusun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler