Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

kaza yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Geçmiş olsun, allah beterinden korusun. Şahsi fikrim kamera kafanda olduğu için pek yoruma açık bir durum yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    cok gecmis olsun. uzun yillardir araba/motor/bisiklet farketmeksizin rutin bir sekilde ayni yoldan gitmeden varacagim yere giderim. 2 gun ust uste ayni rotadan gitmissem, 3. gun farkli bir rotayi izlerim. Boylece yeni bir yolu kullanir gibi algilarimin biraz daha acik oldugunu farkettim. diger fikrim de, eger ki bir aracla yan yana bir yola giriyorsam ve yol tamamen acik degilse, o araci kendime paravan yapacak sekilde yola girerim, varsin benden once girsin yola.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nilüfer'demisin Motoseverrr geçen seneye kadar Nilüfer Çalı'ya gider gelirdim havası güzel sakin biryerdi Nilüfer merkeze hiç girmedim trafik hakkatten fena hele o hayvanat bahçesinin yan yolu yokmu hangi saat geçsem sıkışıktı :( İstanbul'u da gözünde çok büyütme Esenyurt'ta Türkçe konuşamayan varken Taksim'de lezbiyenler meydanda öpüşüyor :D her telden her kültürden insan var..
    Ben merkezdeyim abi, hatta yaşadığım semtler Bursa'nın ilk semtleri bundan dolayı huzurlu ve mutluyum. Nilüfer bana çok yapmacık geliyor yani İstanbul daki Bebek ve Etiler gibi gelişmişlik Bursa'nın hiç bir tarafında yok. Bursa'da Çarşamba semti rezalet, her yerde Suriyeli esnaflar ve Suriyeli insanlar dolu artık orası küçük bir Halep , Bursa'da Altıparmakta veya Merinos'da travesti görme ihtimaliniz çokça yüksek. Trafik konusu öyle ahım şahım trafik yok Bursa'da, Bursa'yı bilen insan trafiğe takılmadan çok rahat yol alabilmektedir genelde, oda hep insanımızın anayolu tercih etmesinden yoksa bir üst semtinden gitseniz pekte sorun yaşamazsınız. O hayvanat bahçesinin yan yolu (Çevreyolu deriz ) genelde iş çıkışı olduğu zaman trafik oluyor, birde orda en soldan en sağ şerite geçmek zorunda olan minibüs şöförlerine çokça dikkat etmek gerekmektedir. Has Bursa Ulucami'nin üstüdür , Ulucami'nin üstünde dağ havası altında şehir havası vardır, Nilüfere gittikçe oksijen oranı azalıyor.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gel bana vur demişsin; hepimiz bazen benzer şeyler yapıyoruz. bu sefer şans yaver gitmemiş.

geçmiş olsun hocam.
    otopsici bunu beğendi.

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul bu konuda oturmuş bir kültür var, Bursa coğrafik olabilecek en güzel yerlerden biridir ama maalesef kültür ve medeniyet İstanbul’un çok çok gerisinde. Bursa’da insanlar Nilüfer ilçesini lüks bilirler ama İstanbul’u gören ve İstanbul’u yaşayan için tırttır. Ama sakinlik konusunda yaşadığım semti hiç bir ile ve ilçeye değişmem o ayrı konu.
    Akşamları nilüferde yemeksepetinfe kuryelik yapıyorum. Lüks dedikleri yer dediğin gibi küçükçekmece atakentten hallice.
    Sakinlik konusunda mükemmel gece 12 den sonra kolay kolay araba göremezsin. Benim handikapım aile evim işlek caddede ve salı pazar kuruluyor istesek de istesemde uyuyamıyordum. Ayrı eve çıktım bodrum kat gün ışığı görmüyordu. Şuan evlendim samanlı köyündeyim bursada kombim yok sıcak suyum yok belki ama evin içinde uyandığımda güneş ve huzur var sessizlik var manzara var. Tek artısı bu şuan için

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben merkezdeyim abi, hatta yaşadığım semtler Bursa'nın ilk semtleri bundan dolayı huzurlu ve mutluyum. Nilüfer bana çok yapmacık geliyor yani İstanbul daki Bebek ve Etiler gibi gelişmişlik Bursa'nın hiç bir tarafında yok. Bursa'da Çarşamba semti rezalet, her yerde Suriyeli esnaflar ve Suriyeli insanlar dolu artık orası küçük bir Halep , Bursa'da Altıparmakta veya Merinos'da travesti görme ihtimaliniz çokça yüksek. Trafik konusu öyle ahım şahım trafik yok Bursa'da, Bursa'yı bilen insan trafiğe takılmadan çok rahat yol alabilmektedir genelde, oda hep insanımızın anayolu tercih etmesinden yoksa bir üst semtinden gitseniz pekte sorun yaşamazsınız. O hayvanat bahçesinin yan yolu (Çevreyolu deriz ) genelde iş çıkışı olduğu zaman trafik oluyor, birde orda en soldan en sağ şerite geçmek zorunda olan minibüs şöförlerine çokça dikkat etmek gerekmektedir. Has Bursa Ulucami'nin üstüdür , Ulucami'nin üstünde dağ havası altında şehir havası vardır, Nilüfere gittikçe oksijen oranı azalıyor.
    Sorma sorma. Altın bozdurayım dedim hepsi suriyeli olunca iletişim dahi kurmadım. Dedim bu davarlar kazanacağına zararına hep kent avm de bozdurdum herşeyi. Esnaf olarak türke anca kıraathanelerde rastlıyorsun

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı canberkgry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşamları nilüferde yemeksepetinfe kuryelik yapıyorum. Lüks dedikleri yer dediğin gibi küçükçekmece atakentten hallice.
    Sakinlik konusunda mükemmel gece 12 den sonra kolay kolay araba göremezsin. Benim handikapım aile evim işlek caddede ve salı pazar kuruluyor istesek de istesemde uyuyamıyordum. Ayrı eve çıktım bodrum kat gün ışığı görmüyordu. Şuan evlendim samanlı köyündeyim bursada kombim yok sıcak suyum yok belki ama evin içinde uyandığımda güneş ve huzur var sessizlik var manzara var. Tek artısı bu şuan için

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Sorma sorma. Altın bozdurayım dedim hepsi suriyeli olunca iletişim dahi kurmadım. Dedim bu davarlar kazanacağına zararına hep kent avm de bozdurdum herşeyi. Esnaf olarak türke anca kıraathanelerde rastlıyorsun
    Az çok sizi anlıyorum, Nilüfer'de kuryelik yaparken en büyük derdiniz büyük ihtimalle Nilüfer'de yaşayan kadın şöförler , ha birde şişme yelekli veya dar paçalı giyime sahip olan piyasacılar orada dolu bunlar oraların yaşama alanı diyebilirim. Sıcak su şofben ile çözülür ama ısıtma konusuna bir şey diyemem eğer soba ile ısınıyorsanız çam ağacı pek yakmanızı tavsiye etmem baca maca hiç bişe bırakmaz ama kesilen ağacın üstünde ağacın reçinesi varsa (bildiğimiz çıra aslında) çok güzel tutuşturucu olarak kullanabilirsiniz. Altın bozdururkende kapalı çarşıda bozdurmanız daha sağlıklı olacaktır ama hiç biri istanbuldaki kuyumcular kadar fiyat vereceğini zannetmem.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)