Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2024 'ün ilk gurme gezisini yapmış bulunmaktayım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Herkese Merhaba ,

Dominar 400 ü aldığımdan beriuzun yola çıkma niyetim vardı.Bir türlü kısmet olmuyordu. Tam bir uzun yol olmasa da bugün sonunda yoğurtlu döner yemeğe Sakarya'da Dönerci Ömer e gittim. Islama köftesi de başarılıdır bu arada.

Yoğurtlu döner pide üzerine sarımsaklı yoğurt ve dönerden oluşuyor denemeyenler için iskenderden farkı bu .

Döner, Kola , Yarım Porsiyon İrmik Helvası için toplamda 255 lira ödedim.Çay da içtim ama kesmeyince bir çay da Atatürk parkında içtim.Belediye tesislerinde çay 3 lira.

Islama köfte 170
    Yoğurtlu Döner 190
    Komposto 25
    Cola 25
    İrmik 1 porsiyon 60

Sakarya çok garip bir yer gidenler gözlerini açık tutsun.Trafik kurallarını bilmiyorlar o kadar kasise rağmen hala dönel kavşaklarda kaza yapma potansiyeline sahipler.

Bu arada Atatürk parkının köşesinde belediye bal satıyor fena değil

Toplam 320 km

espresso, mertowski, Cyan ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tekerine sağlık güzel olmuş sakarya da keşke sakarya park a da uğrasaydın sakarya nehri kenarında
    güzel yerde yemişsin döneri o civar eskiden sakarya nın düğün ticaretinin döndüğü yer kötü mal satan olmaz tam karşısında büyük bir lokanta sokak başında da meşhur bir yer daha var yani o mevkide ayakta kalmak için kaliteli iş yapmak zorunda gittiğin yerde çok eski bir esnaf afiyet olsun
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerine sağlık güzel olmuş sakarya da keşke sakarya park a da uğrasaydın sakarya nehri kenarında
    güzel yerde yemişsin döneri o civar eskiden sakarya nın düğün ticaretinin döndüğü yer kötü mal satan olmaz tam karşısında büyük bir lokanta sokak başında da meşhur bir yer daha var yani o mevkide ayakta kalmak için kaliteli iş yapmak zorunda gittiğin yerde çok eski bir esnaf afiyet olsun
    Ada kebapçısı yanında rumeli köftecisi diye bir yer vardı . Tam karşısında bir tane daha dükkan var .Bir önceki gelişimde de buraya gitmiştim. Ne desem geri çevirmediler .

Sakarya parkı bir dahaki sefere ziyaret ederim artık ama güzel de görünüyor netteki fotoğraflarda .

Teşekkürler

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İmkanı olduğu halde bile evde hımbıl gibi oturan motorcu bizden değil. Gezen motorcuları seviyorum. Helal, güzel bir gurme gezisi olmuş.
    tecrube0 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmkanı olduğu halde bile evde hımbıl gibi oturan motorcu bizden değil. Gezen motorcuları seviyorum. Helal, güzel bir gurme gezisi olmuş.
    Bugün tam bir bahar havası vardı soğuğu hiç hissetmedim diyebilirim ama dominar bayağı sıcak çalışan bir motor bugün bunu anladım :D ayağıma gelen sıcaklığı bu havada hissettim yazın umarım yanmam :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)