Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motomania Gökhan hoca'dan süper bilgiler

Motovento
    REKLAM ALANI
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Gökhan hoca ??

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan hoca ??
    Kendisi aynı zamanda edebiyat öğretmeni. Motor tecrübesi dışında da "öğretmen" ya da eskinin diliyle "hoca" sıfatını hak ediyor.
    tecrube0, buzu ve feremkal bunu beğendiler.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendisi aynı zamanda edebiyat öğretmeni. Motor tecrübesi dışında da "öğretmen" ya da eskinin diliyle "hoca" sıfatını hak ediyor.
    Edebiyat öğretmeni olduğunu bilmiyordum.

Yobaaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRK 502X
    bu adamın konuşma biçimi bir beni mi tilt ediyor
    tecrube0 ve Gaahl bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tenere700
    Kendisini eskiden takip ediyordum ama çok gergin ve sinirli birisi gibi, bu sebeple artık takip etmiyorum. Bir ara pikselli başka bir youtuber'la tartışmaları olmuştu, o sıralar takibi bıraktım, pikselli olanıda zaten tubetype->tubless dönüşüm videosunda bloklamıştım.

Daha yapıcı kişiler/kanallar tercih ediyorum. Onlarda genelde yabancı kanallar.

Ülkede gergin olmak için çok sebep var, haklıdır/haksızdır bir şey diyemem bu kadarı kendisinede izleyicisinede zararlı.

Biri yolda parçalanan anlası över, başka biri fren kaliperlerini ters takan voltayı över, bu abimiz vardı oda gergin/sinirli. İzlenecek kim kaldıki zaten.
    Av.Rider bunu beğendi.

Motomania abimiz gerçekten baya gergin birisi. Özellikle YouTube yorumlarında Hiçbir türlü eleştiriye gelemiyor. Kendisine daha önce hiçbir hakaret ve iğneleyici söz yazmadan yapıcı eleştiri niteliğinde bir yazı yazmıştım küfür edip izleme diye cevap göndermişti. böyle insanların bu camiada yükselme imkanı yok. Belki ben sinirli anına denk gelmişimdir bilmiyorum ama o zamandan beri söylediği hiçbir sözün geçerliliği yok bende.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şeker hastası olduğu için normal bir insana göre daha çabuk sinirleniyor. Bir de adama eminim gün içinde tonla saçma sapan mesaj geliyordur, stres yönetimi de çok başarılı olmayınca anlık sinir patlamaları oluşuyordur. Tarzına takılmayın bence. Adam satır aralarında hayata dair gençlere faydalı bilgiler de veriyor. Ben bu adamı iyi niyetli ve istikrarlı buluyorum. Bir de sponsorluk almadığı için bir ürün hakkındaki yorumunu beğenirim beğenmem ama yine de güvenilir buluyorum.
    Av.Rider, feremkal, otopsici ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Yobaaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRK 502X
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şeker hastası olduğu için normal bir insana göre daha çabuk sinirleniyor. Bir de adama eminim gün içinde tonla saçma sapan mesaj geliyordur, stres yönetimi de çok başarılı olmayınca anlık sinir patlamaları oluşuyordur. Tarzına takılmayın bence. Adam satır aralarında hayata dair gençlere faydalı bilgiler de veriyor. Ben bu adamı iyi niyetli ve istikrarlı buluyorum. Bir de sponsorluk almadığı için bir ürün hakkındaki yorumunu beğenirim beğenmem ama yine de güvenilir buluyorum.
    yav abi geçen bir videosunu izliyorum resmen tokatlanıyorum ulan bilgisayar başında :D üslup önemli bana hitap etmiyor, iyidir kötüdür orasına bir şey diyemem.
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Yobaaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav abi geçen bir videosunu izliyorum resmen tokatlanıyorum ulan bilgisayar başında :D üslup önemli bana hitap etmiyor, iyidir kötüdür orasına bir şey diyemem.
    Çok sık İzmir'e gidip geliyorum. Bir gün İzmir'de olduğum bir an müsait bir vaktim olursa adamın dükkanına gidip tanışacağım. Bu eleştirilerinizi de bir bir anlatacağım.
    espresso ve Yobaaz bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gökhan abinin gerginiği çok aşikar; kabul ediyor mu bilmiyorum ama etmiyor gibi tavırları.

Bilgili birisi, bilgisi dogrultusunda kendisine katılmayan arkadaşlara gereksiz ağır cümleler kuruyor. Kendisine benzer cümle kuruldugunda ise daha da sinirleniyor. Aslında olay karşı tarafa nasıl yaklaşırsan sana da öyle yaklaşırlar mevzusu.

Mesela motorumda çözemediğim bir problem var; havalar biraz ısınsın direk ona götüreceğim. yeni alacagım motorun da eksper işlemini motomania'ya yaptıracagım. Sosyal medya tavırlarına göre değerlendirmek istemem, yüzyüze ilişkiler daha önemli.

Ancak paragöz bir insan değil, geçen aylarda arkadaşm motorunu götürdü, ona gidene kadar bir sürü usta 10 bin üstü masraf cıkartmıştı motora. motomania 2.5k'a konuyu çözdü. takdir edilesi. ezbere iş yapmıyorlar.

Macabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motomania el mi değiştirdi yoksa farklı bir motomania mı bu? Yıllar önce Fenerbahçe stadı yakınında, kazıkçı mı kazıkçı, tuttuğunu öpen, köylü kurnazı bir dükkan vardı motomania diye. Logosu aynı ama Gökhan hoca yoktu o zamanlar. Yani o değildi dükkandaki. 1 tane kendini usta sanan bir vasıfsız vardı. Bir de o işlerin pazarlamasını yapmaya çalışan gereksiz bir eleman vardı. Piyasanın (abartmadan söylüyorum) 3 katına satıyorlardı dükkanda ne varsa, bilmeyenler de alıyordu. Raptor Riders'ın sponsorlarından biriydi hatta. Bilen varsa aydınlatabilir mi?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Macabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomania el mi değiştirdi yoksa farklı bir motomania mı bu? Yıllar önce Fenerbahçe stadı yakınında, kazıkçı mı kazıkçı, tuttuğunu öpen, köylü kurnazı bir dükkan vardı motomania diye. Logosu aynı ama Gökhan hoca yoktu o zamanlar. Yani o değildi dükkandaki. 1 tane kendini usta sanan bir vasıfsız vardı. Bir de o işlerin pazarlamasını yapmaya çalışan gereksiz bir eleman vardı. Piyasanın (abartmadan söylüyorum) 3 katına satıyorlardı dükkanda ne varsa, bilmeyenler de alıyordu. Raptor Riders'ın sponsorlarından biriydi hatta. Bilen varsa aydınlatabilir mi?
    Muhtemelen isim benzerliğidir. Motomania Gökhan İzmir'de.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Macabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlıs hatırlamıyorsam yakın tarihte bi ara videosunda hala motomania diye oraya gidip bize olumsuz yorum yapıyorlar diyordu
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

BayMaellard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400UG (2023)
    Ben kendisine, arkadaşım için Z750 alırken ekspertiz yaptırdım. Bire birde muhabbeti ve ilgi alakası çok iyiydi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı BayMaellard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kendisine, arkadaşım için Z750 alırken ekspertiz yaptırdım. Bire birde muhabbeti ve ilgi alakası çok iyiydi.
    Adam Kawasaki hastası. Z 1000 Sx ile kırmızı ışıklarda kaza yaptığı videosu çok komikti.

BayMaellard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400UG (2023)
    Bahtsız ama komik bir anı.

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    Gergin olayına ben de katılıyorum. Adama bir mesaj yazmıştım. Bana bir dünya laf etti. Kötü birşey dememiştim halbuki.
    Samimiyet konusuna da katılıyorum. İşinin ehli ve doğru bildiklerini söylüyor. Bir de canlı yayın yapacak kadar vakti nasıl buluyor bilmiyorum

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Ankara dan İzmir e motor almaya gittiğimde tanışma fırsatım oldu. Ekranlarda izlediğimiz kadarıyla haksızlıklara sabredemiyor, sinirleniyor doğal bir durum. Yakından tanısanız şeker gibi bir insan. Yaptığı işte de gerek servis gerek sosyal medya kalite var. Takdir ediyor başarılarının devamını diliyorum.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    her yayında abi kuba alıyım mı abi hyosung alayım mı yok bu yağı koysak nolur gibi skmsonik mesajlar geliyor

helal olsun gökhan abi hiç sinirlenmeden hayır alma diyor nedenini açıklıyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)