Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motomania Gökhan hoca'dan süper bilgiler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Her türlü motosikletin ciğerini biliyor. Dediklerine kulak asılmalı, uygulanmalı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CRF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 L
    Gökhan abiyi çok severim geçmiş yıllarda istanbuldan kalkıp izmire ondan expertiz yaptırarak motor almıştım.

Buraları okuyor genelde bende yıllardır takip ederim. Adam gerçekten elinden gediğince dili döndüğünce (Eski edabiyat öğretmeni), dönüyor . Motorcunun faydasına yararına işler yapıyor. Bir gün sponsorlu içerik çektiğini görmedim herhalde tüm videolarını izlemişimdir.
    malesef teker videoları çekmediği için yeterli populeriteye sahip değil, malesef yanlış insanları ünlü ediyoruz.Şimdi instagramda aktif olmaya çalışıyor umarım orada da başarılı olur.

feremkal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    890 Duke R
    Motomania Gökhan abi, Öğretmenlikten DJ'liğe, motor alım satımdan, Motosiklet yetkili servisliğine birçok farklı alanda çalışmış dünyayı birkaç farklı gözden görmüş dolu bir abimizdir. Altın Elbiseli adamın yolunda gittiğini belirtir her zaman. Yalandan hiç hazzetmez ve adaletsizliğe gelemez. Sponsor uğruna youtubedaki birçok motosiklet kanalının yalanlarını gördükçe sinirlerine hakim olamadığı doğrudur. Fakat bizim ülkemizde bilgiyi hiçe sayıp küstahça konuşan o kadar boş beleş insan var ki kayıtsız kalmak çok zor. Bu sebepten Gökhan abinin gerginliğini anlayabiliyorum. Senin ciğerini bilgiğin motoru sadece forumlarda okumuş ve bir kaç videosunu izlemiş adam gelip sen bilmiyorsun bu böyledir diye ahkam kesince insan ister istemez çileden çıkıyor (Bu durumu bu platformda da bolca yaşadığınızı biliyorum).

Dükkanına giderseniz birebirde çok daha sakin ve anlayışlı olduğunu görürsünüz. Ayrıca çok iyi bir esnaftır ve işinin arkasında durur. Türkiye de işinin arkasında duran motosiklet tamircisi bulmanın zorluğunu bilenler bunun öneminin anlıyordur.

Duke 890 ile gittiğimde mesela daha önce görmediğini dürüstçe söyleyip, motoru inceleyerek sorunumu çözmek için mesai harcadı (çözmesi 15 dk sürdü). Yetkili Servisi olan Daytona da 15 gün sonra gel diyip kapıdan geri göndermişti...
    buzu, Macabre ve espresso bunu beğendiler.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    kim nederse desin çoğu yetkili servise on çeker.. adam sinirli olur tabi okadar çok boş adam varki adamı kanser eder

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)