Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yeni Yol Arkadaşım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Herkese merhaba. Dominar 250 ve XPulse 200'le yaşadığım 1.5 senelik sorunlu birliktelik sonrası dün itibariyle yeni motoruma sonunda kavuştum. Motor sürmeye başladığım ilk günden beri hayallerimi süsleyen motorlardan biriydi kendisi Heyecandan 3 gündür uyuyamıyorum, elim ayağım titriyor resmen.

2016 model, 52 bin kilometrede tertemiz bir Tracer 700. Dün sabah satıcı arkadaşla Yamaha Premium'da eksper için buluştuk. Motor zaten tertemizdi, eksperde de beklediğimden temiz çıktı. Aldığım arkadaş 2. sahibiydi, ilk sahibi o kadar titizmiş ki en ufak cıvata için bile servis kaydı oluşturmuş. Arka çantanın içini yumuşak süngerle, iç kapağı da filmle kaplamış çizilmesin diye. Motorun 0km alındığı günün faturası bile duruyordu, çok*şaşırdım. Kilometre kafamda soru işaretiydi ama 0 km Çinli alıp daha 500km'deyken yolda kalmak yerine, full servis bakımlı kazasız iyi kondisyonda bir Japon almak artık daha mantıklı geldi Eksper sonrası nöbetçi notere gittik satışı gerçekleştirdik, ufak bir yemek sonrası motorla baş başa kaldım. Daha motora bakarken bile kalbim çıkacak gibiydi

Motorda ekstra olarak orjinal konfor sele, elcik ısıtma (nimetmiş), Kappa çanta, Givi koruma demirleri, elcik uzatma ve tur camı var. Artık köfte turlarına eksiksiz hazırım bilginize sayın @tommygun hocam.

Dün akşam 150 km kadar yol yapmışım İstanbul içinde. Gün içinde koşuşturmaktan o kadar yorulmuşum ki, ilk nazarımızı ışıklarda dururken ağır çekimde sola devrilerek çıkarttım . İçim cız etti ama koruma takozları işini çok iyi yaptı, motorda en ufak çizik bile oluşmadı. Sol bacağım kendini salmış farketmedim, sağlık olsun olur böyle şeyler diyip kenarda dinlendim. Bende de motorda da bir hasar yok çok şükür.

Şu an için söyleyebileceklerim, CP2 bloğunda benim için gerçekten korkutucu bir tork var. Gaz ayarı bence kesinlikle lineer değil, özellikle artçılıyken gazı biraz sert açınca hayvan tekere geliyor hemen.. Kullanımı Dominar'a çok benziyor bence. Gidon turu, aralardan geçme, denge konularında herhangi bir problem yaşamadım; motorun gaz ayarı hariç kullanımı çok rahat. Debriyaj biraz sert geldi. Oturuş pozisyonu muhteşem, naked ve enduro ortası gibi. En ufak rahatsızlık yaşamadım. Otobanda biraz sıkıştırdım, 150'ye kadar soluksuz hızlanıyor sonrası artçım var diye beni korkuttu. Bu insanlar 1000'lik makinaları nasıl sürüyorlar ya diye bir sormadım değil kendime. Bu arada sıkıştırınca benzini içiyor. Dün 150km yakıt ortalamam 8 litre olmuş.

Uzun kullanım sonrası bu sayfayı güncelleme niyetindeyim. Umarım herkese gönlündeki, hayalindeki motora kavuşmak nasip olur. Ben şu an için ilk hedefime ulaştım ve Tracer'la uzun yıllar sıkıntısız bir birliktelik niyetindeyim. Herkese sevgiler.
    tecrube0, Yobaaz, mertowski ve 22 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    vardı bir şeyler
    hayırlı olsun , var bir hayalimiz .
    Khaira bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun,motor sürekli ver gazı gideyim ver gazı coşayım modunda.Haliyle yakıtıda yakıyor
    Dikkat edin.sağlıkla binin.
    Khaira bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Hayırlı olsun.

Bence bu motora uzun adventure tipindeki korumalı botlar yakışır. Ekipmanlarınızı da gözden geçirin. Ekipmanınız eksikse köfte turlarında dalga geçeriz, takılırız.
    Bahar gelsin sizi beklerim Trakya köftecilerine.

Sürerken yüzünüz gülüyorsa gerisi boş, bu da yüzünüzü güldüren bir motor olmuş. Japon zaten kalitesi belli, eski sahipleri de çok iyi baktırmış, zaten büyük sorunu olsaydı eski sahiplerinde ortaya çıkardı, şimdiden sonra düzenli bakımla daha uzun yıllar sürülecek bir motor. Zevkini çıkarın.
    erensel ve Khaira bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayırlı olsun maşallah boncuk gibi kazasız sürüşler
    yanlız son sahibi olursun km çokmuş nasıl satacan sen onu düşün
    blueway2 ve Khaira bunu beğendiler.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Hayırlı ve uğurlu olsun, kazasız belasız kullanmanızı dilerim. En büyük kazanızda bu olsun .
    Khaira bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Hayırlı olsun. Uzun kilometreler boyunca kazasız belasız sorunsuz keyifle zevkle kullanın.
    Khaira bunu beğendi.

Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Herkese güzel dilekleri için çok teşekkür ederim.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Bence bu motora uzun adventure tipindeki korumalı botlar yakışır. Ekipmanlarınızı da gözden geçirin. Ekipmanınız eksikse köfte turlarında dalga geçeriz, takılırız.
    Bahar gelsin sizi beklerim Trakya köftecilerine.

Sürerken yüzünüz gülüyorsa gerisi boş, bu da yüzünüzü güldüren bir motor olmuş. Japon zaten kalitesi belli, eski sahipleri de çok iyi baktırmış, zaten büyük sorunu olsaydı eski sahiplerinde ortaya çıkardı, şimdiden sonra düzenli bakımla daha uzun yıllar sürülecek bir motor. Zevkini çıkarın.
    Ekipmanda hiç eksiklik yok, fotoğrafa aldanmayın orası bizim kapının önü fotoğraf çekinmek için apar topar çıktım evden Forma’nın bir ADV botunu gözüme kestirdim, yarın gidip bakacağım mağazalara. Davetiniz için de teşekkür ederim

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun maşallah boncuk gibi kazasız sürüşler
    yanlız son sahibi olursun km çokmuş nasıl satacan sen onu düşün
    Valla onu da satarken düşünürüm artık dedim ya Piyasasının 10-15 lira altına veririm elbet buluruz alıcı herhalde, şu an düşünmemeyi tercih ediyorum
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Yakışır kardeşime. Hayırlısı olsun kazasız belasız köfte turları dilerim.

Aslan besleyen yemini düşünmez demişler ama sen yine de köfte turlarında denk gelirsen hırboya sor ben nasıl tapa gaz giderken 3.8 lt / 100 km yaktırabilirim diye.
    Khaira bunu beğendi.

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanmanızı dilerim
    Khaira bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Hayırlı ve uğurlu olsun.
    Khaira bunu beğendi.

eyup58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Pcx125
    MaşaAllah.Hayırlı olsun
    Khaira bunu beğendi.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Hayırlı olsun çok güzel görünüyor... Bir yıl kadar aynı renk kullandım ilk yüksek CC motorumdu beni mutlu etti seni de edecektir. 7- 8 yaşında motor için km si gayet iyi bence güzel günlerde kazasız belasız kullanman dileğiyle. Son bir söz motor seni gaza getirmesin lütfen yavaş kullan...

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Keyifle kullanmanızı dilerim.
    Khaira bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hadi bakalım hayırlı olsun. Kazasız belasız sürmen dileğiyle.
    Khaira bunu beğendi.

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Sağlıklı günlerde keyifle kullanın...
    Khaira bunu beğendi.

Motosikleti
    Scrambler
    Hayırlı olsun kazasız belasız.Herkesin bur gün sevdigi Motosiklete kavusması dileği ile.
    Khaira bunu beğendi.

compaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Çok güzel seçim olmuş.
    Basınca uzuyor, yaksa da hakkını verir. Çok eğlenceli.
    Hayırlı olsun
    Khaira bunu beğendi.

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    Maşallah ve hayırlı olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
    Khaira bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler diliyorum. Motor gerçekten çok temiz görünüyor fotoğraflardan da.
    Khaira bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)