Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hero duet 110i mi Activa S mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 2. el kredi çekip hero duet 110 yada activa s almayı planlıyorum, ancak ilerde kredisi bitince satmak isteyince çok da zarar etmek istemiyorum, activa çok fazla var piyasada ve iyisini bulmak zor km'ler falan uçuk durumda satarken de çok rekabet olacaktır diye düşünüyorum, bide activa taban fiyatı 45 binden başlıyor, hero ise daha ucuz, ve heronun amortisöerli daha iyi diye duydum, sizce hangisine yönelmem daha iyi olur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CRF 250
    Satarken zarar etmemek, kullanırken tüm orijinal parçalarını rahat bulmak istiyorsan Activa al.

Alıntı Kasım38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satarken zarar etmemek, kullanırken tüm orijinal parçalarını rahat bulmak istiyorsan Activa al.
    Kredi ile alacağım için miktar baya bi artıyor hocam bide activa s'de şöyle bir sorunla karşılaşıyorum örneğin 45 bine koymuş birisinin motoru çok temiz durarken 50 bine koyan birinin motoru çok kötü durabiliyor ve 60 bine koyan birininki gene güzel durabiliyor.
    Benim tek tek hepsini test etme şansım yok motordan da çok anlamıyorum, bu konuda ne yapabilirim? Ben ucuz olanı alma taraftarıyım şuan

Motosikleti
    CRF 250
    Kozmetik seni rahatsız etmiyorsa görünüşe odaklanma. Ustaya götür kontrol etsin, neyi varsa söylesin, duruma göre pazarlığını yap al. Motora baktırmadan kesinlikle alma, satıcının tanıdığı ustaya gitme.
    whoave bunu beğendi.

yenividivici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tvs jupiter 110 bu segmentin allahıdır. hondo motor activa kasa. yürüyedur yiğidim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)