Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

70 Bin TL 125 CC motor önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle merhabalar 70 bin TL bütçem var biraz zorlamayla belki 75 bin olabilir günlerdir motor araştırıyorum ve hâlâ düzgün bir sonuca varamadım aklıma şuanlik yatanlardan biri 2.el bı benelli 125s almak oldu ama hâlâ emin değilim problemli olur mu olmaz mı diye bu konu hakkında öneriniz var mı acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Biraz eski model ama CB 125E bakabilirsiniz.
    En azından sağlam bir motosiklet

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Merhaba 125 cc vitesli motoru nerede kullanacaksın ? sen önce bunu yazda kafanı karıştıralım
    maximusti,, Mr.wind ve freasy bunu beğendiler.

bkgzl34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2024 Honda PCX
    Scooter istiyorsan, Hero dash 125 tavsiye edebilirim. Vade farksız taksit imkanı da var.

Motosikleti
    Drift L 125, 2023 Beyaz
    Hocam 0 olarak Drift L, Rks 125r, tvs raider 125 ve rks tnt125 pro olabilir.
    Ben de drift l var, aklımda normalde rks 125r vardı onu bulamayınca drift aldım. Olduğum yere raider daha yeni geldi ama raidera iyi diyorlar

Çinli modellere bakmanızı hiç tavsiye etmem, onları eleyin.
    Skuter isterseniz hero dash veya tvs Jüpiter aynı fiyat ve aynı özelliklere sahip teknolojik ve sağlam motorlar.
    Vitesli istiyorsanız tvd raider söylediğiniz fiyat bandında en iyi seçenek. Benelli 125s gayet güzel ancak daha pahalı.
    Tvs raider sahibiyim, önceki motorlarım hep daha büyüktü, bu nedenle kıyaslama zor olacak ama motorun dengesi, sürüş dinamikleri fena değil.
    Az titreşimli, yeteri kadar seri ve hızlı, yakıtı ekonomik, tipi de kişiye göre değişmekle beraber bana göre oldukça ergonomik bir motor. Bu fiyata bence iyi.

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Benim bütçem aşırı düşüktü, Bajaj Discover 125 ST aldım. Bu sene görülen en soğuk havalarda bile tek marşta çalıştı at. Öneririm ama titreşimi biraz yorabilir. İstersen Discover 150 F alabilirsin. Öyle tipi falan aşırı iyi değil ama Altın Elbiseli Adam'ın CBF150 için dediği gibi "Ziyafet değil ama bulgur pilavı".

Yukarıda Erensel'in yazdığı Honda'yı alabilirsen al. CB125F de bakabilirsin.
    Şayet onları alamazsan da bkgzl34 ve Eren Bayram'ın dediği motorlara bakabilirsin. Eren Bayram'ın özellikle TVS raider 125'ine bakabilirsin. TVS köklü bir Hint markasıdır.

İlk motorun olacaksa bkgzl34'ün dediği scooterı öneririm. İlk motorunu vitesli alıp kendini yorma. Yollar tehlikeli, skuter al.

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Selamlar bu gün birr tane drift L Teslim aldım bana gayet stabil geldi ilk aldığım mh gibi gitmiyor veya bana öyle geldi ama ilk 100 km rodaj süresince sorun yok
    abyasar bunu beğendi.
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar bu gün birr tane drift L Teslim aldım bana gayet stabil geldi ilk aldığım mh gibi gitmiyor veya bana öyle geldi ama ilk 100 km rodaj süresince sorun yok
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullan inşallah

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    125cc 70bin mı olmuş?

Motosikleti
    CF Moto CL-X 250 / TVS Jupiter 125
    Bu bütçede 0km vitesli en mantıklı motor Tvs Raider 125 dir.Kısa bir süre de olsa kullanma şansım oldu. 100kmde 1.8litre yakmasını,start stop olmasını, titreşimin azlığını ve malzeme kalitesini hiç hesaba katmadan en yakın rakibi Drift L gibi karaborsacılara,al-satçılara düdüklenmeden liste fiyatından vade farksız taksitle alınabilmesi bile başlı başına bir sebep.
    Scooter istersen Tvs Jupiter 125 veya Hero Dash 125 iyidir.

Not:1Sene Drift L kullandım küçük bir kazada motor lego gibi dağıldı.
    ymg ve Dxsec bunu beğendiler.

Tvs'yi bende düşündüm güzel motor gibi geldi biraz araştırdım ilk motor deneyimim değil aslında daha önceden scooter sürmüştüm baya o yüzden vistesliye geçmek istiyorum 150F'de ehliyet yetmiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

70 bin olsa iyi Yamaha ve Honda 100bin üstü

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:48 ----------

70 bin olsa iyi Yamaha ve Honda 100bin üstü

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:50 ----------

Manisa'da yaşıyorum büyük ihtimalle İzmir yakın olduğu içinde git gel yaparım yazın

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Tvs Raider aklıma gelmemişti
    Mevcut bütçe ile en makul seçenek gibi görünüyor.

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Drift L Modeli MANİSA TURGUTLUdan 65 TL 9 Taksit aldım
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)