Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yeni motorum. Aprilia Tuono V4 1100

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komple ingilizce yazsaydın
    Entellektüel görünmek için bu kadar kıvırmaya gerek yok.Şu Türkçe-İngilizce kokteyli cümleler yazanlardan gerçekten gına geldi
    Ağlayarak günlüğüne yazabilirsin.
    Sana ne kardeşim benim hangi dili kullandığımdan? Devlet görevlisi miyim ben? Televizyonda ana haber mi anlatıyorum? Kitap mı yazıyorum?
    Gına mı geldi? Orada engelle diye bir buton var, bas engeli geç gözlerin rahat etsin.
    Mca21 bunu beğendi.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağlayarak günlüğüne yazabilirsin.
    Sana ne kardeşim benim hangi dili kullandığımdan? Devlet görevlisi miyim ben? Televizyonda ana haber mi anlatıyorum? Kitap mı yazıyorum?
    Gına mı geldi? Orada engelle diye bir buton var, bas engeli geç gözlerin rahat etsin.
    Madem laf İngilizce'den açıldı; mesajına gelen tepkiyi olduça Anglosakson işi buldum şahsen.
    abyasar, killingroad ve Mca21 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bende baya bir hallenmiştim mt09 dan sonra ama akıllardaki tek soru v4 motorun ısınma problemi.ben antalyadayım anlayabildiğim kadarıyla bu tarz yerlerde kullanılması ciddi sıkıntı olucak üzerindekine.streetfigter v4 falan çok acayip ısınıyor panigale v4 ısınmıyor yanıyor ciltte yapıyor o derece.bunda acaba ne kadar olabilir ısınma pek bulamadım bilgi

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende baya bir hallenmiştim mt09 dan sonra ama akıllardaki tek soru v4 motorun ısınma problemi.ben antalyadayım anlayabildiğim kadarıyla bu tarz yerlerde kullanılması ciddi sıkıntı olucak üzerindekine.streetfigter v4 falan çok acayip ısınıyor panigale v4 ısınmıyor yanıyor ciltte yapıyor o derece.bunda acaba ne kadar olabilir ısınma pek bulamadım bilgi
    SFV4 ve Panigale V4 resmen fırına dönüyor. Ducati'nin o egzozu güzelce alttan verelim yaklaşımı nedeniyle her ikisi de sele altında dönen egzozlardan ateş saçıyor. Sanırım bir İngiliz testinde vardı sıcaklık açısından karşılaştırıyorlar, Panigale'de ateş topunun içinde süratli gidiyorsunuz demişti. Görüntü gerçekten çok çok daha güzel ben beğeniyorum alttan kısa biten egzozları, ama bunu V4 gibibüyük motorlarda yapmanın maalesef böyle bir bedeli oluyor.

Tuono V4 bazı alanlarda biraz ısınma problemi oldu, MoCool ekleyerek çözdüler genelde. Antalya'da bir V4 bloklu motor alıyor olsam ben de ekstra soğuması için MoCool'u aldığım gibi kullanırdım muhtemelen. Ama o motorun sağlığına destek olsun diye yapılacak bir çözüm olsa da Antalya sıcağında V4 sürmek en serin çalışanda bile biraz yorabilir insanı. Bu tabi göreceli bir şey, Sardunya'da bütün yaz Panigale ile gezen adam var, sıcak falan desek nediyon değişik der.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Tuonoyu çok bilmiyorum ama SDR ısınmıyor çok. Ben de sıcak bir ilklimde yaşıyorum. Motor çok ince. Düz dört silindir bacaklara daha yakın oturduğu için daha çok ısı veriyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Sele altı egzos güzel görünüyor ama dezavantajı çok fazla. Hiç bir motosikletimde olmayacak çünkü bir kere dilim yandı.

hkn1er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim. harika görünüyor .
    TanImsIz bunu beğendi.

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    şu blokla bir caponord yapsalar da alsak binsek. hayırlı olsun.
    TanImsIz bunu beğendi.
    Helal Haram ver ALLAHIM,
    Menzilciler yer ALLAHIM...

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Ben bu g.t yanmasini önceki motorum Shiver 900 de yasadim. Yaz tatili icin Balikesir e gittim, 380 km yolda 20 kez durmusumdur. Sele alti cift egzosluydu. Döner dönmezde motoru sattim.
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yeni motorunuz çok güzel,hayırlı uğurlu olsun,keyifli sürüşler dilerim
    TanImsIz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)