Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2024 Yamaha XSR 900

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı

Arkadaslar, su an catalunya sarabininin yarisini ictim dite mi bilmiyorum
    bu motor gozume cok tatli gorundu

90 larin motogp sinde boyle bir yamaha vardi sanki,.motor onu andiriyor.
    Bununla istanbul ayvalik ne guzel gidip gelinir hee

İlginc ya,bu motor ilk ciktiginda cok elestirmistim, ozellikle arka tarafi.
    Su an pek oyle gelmedi., insanin gozu mu alisiyor noluuyor bilmiyorum.

Offf ya, benim africa elimde kaldi kimse 140k ustu motora binmek istemiyor.
    Yani memnunum da insan yeni tatlar ariyor be.

BoraKara gibi konusmak istiyorum 10 yil sonra..
    Ona bindim suna bindim diye.off o makina cok efsansydi falam diye.

Guzel olurdu yani :(
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bora Kara enteresan, biz cc diye ayırırken adam 2 zamanlı mı 4 zamanlı mı diye ayırıyor. Geçmiş tecrübesi muazzam.

Lakin Yamaha da çok şekil bir motor çıkarmış, hakkını yemeyelim ama senin AT kadar sorunsuz 140k'yı görür mü sanmam.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    1980'lerdeki orjinal Galactica dizisinin sonlarında jet motorlarını çalıştırınca uçan motosikletleri vardı, bunu görünce onları hatırladım. 80'lerde çocuk olanlar hatırlayacaktır o motorları.

Güzelmiş şekli şemali.

Yalnız Yamaha da ne güzel iki farklı blok yapmış, ikisi de öyle tutulmuş ki her tür modele koyuyor. mt7 bloğundan tracer7 yapmıştı sonra xsr 700 diye retro modelini yapmıştı, mt9 bloğundan da tracer9 yaptı bir sürü o tarz motor sevenin aklını aldı, şimdi bunda da aynı blok var sanırım.

Umarım 60 yaşımı geçtiğimde mt7 bloğundan scooter çıkarır Tmax'ın da üzeri bir model olur da yaşlılık zamanı scootera dönüş yaptığımda kefen paramı da harçamış olayım belediye bedava kaldırıyor nasıl olsa deyip alırım.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bu modelleri seviyorsan sana türkiyeyede gelen ve yitip giden bir model daha gösteriyim.0 km ve 2. el bulma imkanım oldu ama o zamanda param yoktu.şu an kim bilir kimlerin ellerinde karaborsa olmak için bekletiliyor.bana göre harika bir motosiklet şekli şemali ben farklıyım dedirtmişti.

tabi bu daha bi caferacer tarzı bunun gibi değil ama ilk çıktığında aha dedim bunun devamı heralde geliyor.bu senin attığın xsr900gp modeli eski yarış motoruna bir gönderme artık neyse kaç yılıysa onun renklerinde onun tarzında.baya baya sevildi sanki herkes bunu bekliyormuş gibi.biraz hardcore bir model koleksiyonluk keşke bu attığım gibi xsr dan daha hafif yollu bir caferacers türetselermiş.
    espresso bunu beğendi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Xsr 900 benim çok beğendiğim bir motosiklet.
    Yeni kasanın kuyruk kısmı hariç oldukça güzel ama o kuyruk tüm güzelliği götürüyor.
    Kardeşimde de 2020 modeli eski kasası var oldukça da memnun.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Videoyu seyretmeden, sadece kapak fotoğrafından yorum yapıyorum; sele işçiliğini İtalyanlara yaptırırlarsa güzel motosiklet. (O pot ne Allah aşkına?) Kıç kısmına da bir kapak konursa zincir ve disk kilidi taşımak için on numara olur.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Estetik görünüyor ama bununla uzun yol yapılmaz Hırbocum şehir içi şekil motoru bunlar , ayrıca sen güzel bi fiyat ver motosiklet.net de en az beş kişi senin 140.000 de ki Africa nı satın almak ister..kazasız , bakımı aksatılmamış , uzun yolda yorulmamış motor , okuyanlar yanlış anlamasın ne seni gördüm nede motorunu , paylaşımlarından takip ediyorum ben senin motoruna kefilim , al sat yapmayacak 5-6 sene binecek adama çiçek gibi makina.
    Hırbonen bunu beğendi.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    XSR GP'nin egzotik bir model olması TR'de cok cok az satıs rakamı yakalayacagı gercegini degiştirmiyor. NON-GP kasa cok cok hoş ama o da yeterli ilgiyi göremiyor nedense.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)