Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Avrupalinin fiyat avantaji var abiii(babayi var)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yani konusmayim konusmayim diyorum, ama kimse de cevap vermeyince
    miy miy miy miy konusan bu doğan tredci costukca coşuyor.

Avrupali motorlar bakalim gercekten ucuz mu

ben dandik aprilia uzerinden yureyecem ktm ve digerlerini lutfen siz yazin butun isi bana yaptirmayin yok oyle..

İngiltere den geliyor

Toareg 660. 9850 pound
    Rs660. 9550 pound

İki rakip japon koyuyorum,hep honda olmasin yamaha da olsun

Honda CBR650R 8600 pound (rs660 in yerine)
    Yamaha tenere 700 rally 11.600 pound ( toareg yerine)

Turkiye de;

Yamaha tenere 700 rally 526.800 tl
    Honda Cbr650R 437.250 tl

Toareg 660 499.900 tl
    Rs660 469.900 tl

rs660 950 pound pahali cbr650 den
    Turkiye ise 936 pound pahali

14 pound kardasiniz koftehorlar sdsdss

Tenere rally ve toureg analiz edelim bir de;

Yurtdisinda tenere 1750 pound pahali
    Turkiye de ise tenere sadece 770 pound pahali

Burda 1000 pound gecirmisler ohh yarasin.

Her iki japon markada ekstra vergi altinda oldugu halde durum bu.

Fiyit ivintiji fiyit ivintiji diye miy miy konusmaya devam et simdi dogan tredci

Hem dandiksin,hem tutulmuyorsun,dogru duzgun servisin yok ama japon dan pahaliya satiyorsun

Bahane hazir ama, "premium olmmmm" "egzotik bunlae" hee hee y.rmi egzotik

Ktm analizinizi bekliyorum gencolar..
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Türkiye'de rakipleriyle arasındaki fiyat farkı, yurtdışına oranla daha düşük deniliyor. Yoksa zaten pahalı olduğu kabul ediliyor. Fiyat avantajı yok yani...

Tabii premium olduğundan bunlar hep...

Uzun uzun anlatılmış. Okumuyorsunuz herhalde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Punctum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de rakipleriyle arasındaki fiyat farkı, yurtdışına oranla daha düşük deniliyor. Yoksa zaten pahalı olduğu kabul ediliyor. Fiyat avantajı yok yani...

Tabii premium olduğundan bunlar hep...

Uzun uzun anlatılmış. Okumuyorsunuz herhalde
    Yurtdisina oranla dusuk mu oluyor simdi punctum ?

Cbr650 de 14 pound dusuk evet,
    Tenere de ise birak dusuk olmayi 1000 pound fazlasi var.

Ee nerde kaldi simdi vergi avantaji ?
    Haaa, eger japon da avrupali gibi vergilendirilseydi bu Avrupa - japon farki cook daha fazla olurdu,su an o kadar fazla kazik yemiyoruz diye sevinen varsa ok.

Var mi len aranizda boyle polyana ?

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yurtdisina oranla dusuk mu oluyor simdi punctum ?

Cbr650 de 14 pound dusuk evet,
    Tenere de ise birak dusuk olmayi 1000 pound fazlasi var.

Ee nerde kaldi simdi vergi avantaji ?
    Haaa, eger japon da avrupali gibi vergilendirilseydi bu Avrupa - japon farki cook daha fazla olurdu,su an o kadar fazla kazik yemiyoruz diye sevinen varsa ok.

Var mi len aranizda boyle polyana ?
    Japonlarda Premium yok ki...tabii ucuz olacak.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    deprogadias bunu beğendi.

437.250 bin tl cbr 650r getirsene 4 tane alacağım bütçem bu kadar

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    sonuna kadar haklısın bizim ülkede eskiden kalan avrupalı fiyat politikasını devam ettiyorlar global pazardaki oranlar değilde bayi italyan alıcak bunu emcüklerim ben kafasında oluyor haliyle bir bindirmasyonla fiyat avantajı bırakmıyorlar ki işin servis kısmı da var sadace aldım oldu bitti olmuyor malum , geçen öğrendim ducati monster 937 nin ara bakımı desmo değil bildiğimiz kıytırık yağ filtre değişimine adamlar 11.000 ( ONBİRBİN ) tlcik denmiş yani ucuza aldım sanarken aslında servis tarafından muck oluyor.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuna kadar haklısın bizim ülkede eskiden kalan avrupalı fiyat politikasını devam ettiyorlar global pazardaki oranlar değilde bayi italyan alıcak bunu emcüklerim ben kafasında oluyor haliyle bir bindirmasyonla fiyat avantajı bırakmıyorlar ki işin servis kısmı da var sadace aldım oldu bitti olmuyor malum , geçen öğrendim ducati monster 937 nin ara bakımı desmo değil bildiğimiz kıytırık yağ filtre değişimine adamlar 11.000 ( ONBİRBİN ) tlcik denmiş yani ucuza aldım sanarken aslında servis tarafından muck oluyor.
    Berkcim senin gibi dogrulari konusan yok maalesf.
    Herkes uckagitci.

Ben 2016 yilinda tiger 800 un 10.000 km bakimina 750 tl verdigimden dukatiye istenen her fiyata olabilir derim,gercektir yani.

Ama aslan besleyen yemini dusunmemeli ahagaja

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

Alıntı MysticArt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    437.250 bin tl cbr 650r getirsene 4 tane alacağım bütçem bu kadar
    Hayirdir kardes napacan 4 tane cbr650 yi ?
    Bunlar degerli motorlar, 50 bin tl karla satmak istiyosan bayiye gidip siraya gireceksin.

Mart ayinda crf250 icin adimi yazdirdim, temmuz da bayi aradi motor geldi aliyomusun dedi.
    Sonuc olarak bu motorlari birileri liste fiyatindan aliyor,
    espresso ve berk_cglr bunu beğendiler.

Hırbonen o dediğin dandik aprilia motoru ruhi usta var youtuber saatlerce öve bitiremedi scooter incelemesinde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı motoruyok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırbonen o dediğin dandik aprilia motoru ruhi usta var youtuber saatlerce öve bitiremedi scooter incelemesinde
    Kardesim, her amator yutubir i dikkate almayalim.
    O skutiri yerinde, yani italya da satabiliyor mu ki aprilia ?

İtalya daki skutur ve motor tercihleri basligima bakabilirsin

Syg
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco AK550
    konudan bağımsız ama konuyla ilgili olarak 1250GS'ler 1.5 milyondan listelenmiş sahibinden'de. tüm fiyatlar normale dönmüşken ve 1300GS de yoldayken cidden bu paraları veren oluyor mu acaba. iki tane ktm 1290 parasına bir tane 1250GS.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı freasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konudan bağımsız ama konuyla ilgili olarak 1250GS'ler 1.5 milyondan listelenmiş sahibinden'de. tüm fiyatlar normale dönmüşken ve 1300GS de yoldayken cidden bu paraları veren oluyor mu acaba. iki tane ktm 1290 parasına bir tane 1250GS.
    sarı yelekli abilerden eğitim alan herkesin gs sürme zorunluluğu var o yüzden satarlar zaten eğitim paraları bir adet 125 cc çinli scooter parası veriyor abiler onlara koymaz hatta asfalt harici yola çıkmasa bile full adv modunda giyinip gezerler ki gsciler dışlamasın kısaca onlar konu dışı bmw nin ekmek kazanmasına sebep olan kallavi para hesabı yapmayan tayfa onlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

Alıntı motoruyok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gördüğüm en tırt youtube ustası tam bir honda fanboyu abimiz çin gelirse koşulsuz gömer hondayı koşulsuz över , buji gevşer abi çinli işte diye laf eder salla onu vakit kaybı lastiği sökemez ki izlerken görüyorum yaptığı hatayı sonra motorun tasarımına söver vs vs
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Hırbonen hocam daha geçen gün premium Aprillia Shiver 900 diyordunuz, sizin mesaj bu motoru kafama soktu ama şimdi diyorsunuz ki dandik Aprillia. Ben anlamadım vallahi kafam yandı Biz bu Shiver’ı alalım mı almayalım mı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Khaira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırbonen hocam daha geçen gün premium Aprillia Shiver 900 diyordunuz, sizin mesaj bu motoru kafama soktu ama şimdi diyorsunuz ki dandik Aprillia. Ben anlamadım vallahi kafam yandı Biz bu Shiver’ı alalım mı almayalım mı?
    Ahaaha

Ya onu ben dalga gecmek icin yazmistim
    Evden işe, işten saniyeye gitmek istiyosan aprilia da alibilir :D
    Khaira ve espresso bunu beğendiler.

hırbo kankim 1100 lüklerde de fiyat durumu aynımı 600 lüklerdemi böyle sadece

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hırbo kankim 1100 lüklerde de fiyat durumu aynımı 600 lüklerdemi böyle sadece
    Turkiye

TUONO V4 1100 689.900 639.900
    MT10 676.300
    Africa adv 694.500

İngiltere

Tuono 14500 pound
    Mt10 14210 pound
    Africa Adv 14750 pound

Su fiyatlara bakip, Mt10 yerine, her an blok patlatma potansiyeli olani(arastirin) seçen adam benim gozumde amatordur

Africa zaten her zaman rahat satilabilen bir makina, ona rağmen fiyatlar ortada, hala aprilia avantajli diye dolasan kesinlikle Doğan Trendcidir.

Bende amatörmüşüm desene :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende amatörmüşüm desene :D
    Hasss:d

Profile de baktim motorun aprilia mi diye aslinda eheg

Ya bisey diyim mi ; insan icine sinen makinayi almali :D

Ahahaha Valla alırken tırsıyodum ne yalan söyliyim ama kullandıkça içime sindi. Memnunum fazlasıyla. Gerçi ben senin bakış açına göre iflah olmaz taraftayım. 1290gt gereksiz pahalı diye bunu aldım

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    şöyle bir durum var ducati ve trumhp ı getiren korlas yani o ne fiyat koyarsa o aracıdan alıyoruz biz motoru.2 sene önceye kadar evet ciddi bir avantajı vardı fiyat olarak ben mt09 alırken 140 bine aldım 130 verseydim ducati 937 120 vereydim triumhp 765r alabiliyordum.korlas baktı lan dedi biz enayimiz milletin stokladığı şişirdiği motorları nelere satıyorlar bizde bi şişirelim dedi.liste fiyatı 430 bin civarı mt09 un yine 430 civarı ducati 937 ama triumhp 765r 480 bintl sapla yani aradaki asya mallarına gelen ek vergiye rağmen bizlere saplıyorlar.tabi hepsinde değil mesela şu an paranın alabiliceği en havalı en hızlı turinglerden multistrada 950 500 bin tl onun fiyat nedense iyi.speedtriple kovaladım bir dönem mt10 dan ucuzdu şimdi maşallahı var 800bin tl dayanmış durumda mt10 dan pahalı ?? kime göre neye göre ama bunu sadece korlas yapmıyor.gidin kymco sym scooter alın 130 bin tl olan pcx adam muadilini satıyor 160 bin tl pcx den pahalı olma ihtimali yok karaborsa fiyatından gidip kymco alıcam haa yine o karaborsa parasını veririm gider al satcıdan 160 bin liraya pcx nmax alır geçerim sym kymco almam.aprillia bence bu fiyat skalasındaki en manyak firma.cidden akıllara zarar kampanyalar ve fiyatları var.en ucuz mesela 1000lik yarış motoru aprilla satıyordu yada tuono v4 satıyor adam superduke den 200 250 bin ducati streetfighter dan 400 bin tl daha ucuza

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)