Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Avrupalinin fiyat avantaji var abiii(babayi var)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuna kadar haklısın bizim ülkede eskiden kalan avrupalı fiyat politikasını devam ettiyorlar global pazardaki oranlar değilde bayi italyan alıcak bunu emcüklerim ben kafasında oluyor haliyle bir bindirmasyonla fiyat avantajı bırakmıyorlar ki işin servis kısmı da var sadace aldım oldu bitti olmuyor malum , geçen öğrendim ducati monster 937 nin ara bakımı desmo değil bildiğimiz kıytırık yağ filtre değişimine adamlar 11.000 ( ONBİRBİN ) tlcik denmiş yani ucuza aldım sanarken aslında servis tarafından muck oluyor.
    Bunun maliyeti 2.500-3.000 TL'yi geçmez, sağlam fiyat çekmişler.
    berk_cglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    @hırbonen periyodik olarak uzaklaştırılıyor mu forumdan?
    berk_cglr bunu beğendi.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Alıntı Punctum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özgürlük savaşçısı diyelim..
    mertowski ve berk_cglr bunu beğendiler.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı Punctum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz agresif ama doğruda konuşan bir gardaşımız arada aynı fikirde de olsak illaki ters düştüğün nokta olur ama sevdiğim bir üye düzenli ban yer gelir bazen başka isimle bazen aynı isimle ama her zaman aramızdadır kendisi olması lazım bence herkes polyana moda bağlıyor yoksa

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun maliyeti 2.500-3.000 TL'yi geçmez, sağlam fiyat çekmişler.
    tabii ki ama eli anahtar tutmayan işten anlamayan abiler genel müşterisi olduğu için geldin gel paşam saatlik ücretimiz yüro bazlı öperiz diyip kitliyor , ducatiyi marka model olarak çok seven ama türkiye tedarikçisini zerre sevmeyen biriyim muhtemelen sıradaki alıcağım motor yine ducati monster 937 olucak buna rağmen ama servis konusunda muhtemelen korlas harici devam ediceğim eğer garanti durumu olmazsa hoş onda da her pohu biz yapıyoruz ne hikmetse motor kusursuz arıza yapmaz gibi görünüyorda neyse
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz agresif ama doğruda konuşan bir gardaşımız arada aynı fikirde de olsak illaki ters düştüğün nokta olur ama sevdiğim bir üye düzenli ban yer gelir bazen başka isimle bazen aynı isimle ama her zaman aramızdadır kendisi olması lazım bence herkes polyana moda bağlıyor yoksa

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

tabii ki ama eli anahtar tutmayan işten anlamayan abiler genel müşterisi olduğu için geldin gel paşam saatlik ücretimiz yüro bazlı öperiz diyip kitliyor , ducatiyi marka model olarak çok seven ama türkiye tedarikçisini zerre sevmeyen biriyim muhtemelen sıradaki alıcağım motor yine ducati monster 937 olucak buna rağmen ama servis konusunda muhtemelen korlas harici devam ediceğim eğer garanti durumu olmazsa hoş onda da her pohu biz yapıyoruz ne hikmetse motor kusursuz arıza yapmaz gibi görünüyorda neyse
    937 nin aynı bloğu Multistrada V2 de var ve bu bloğu dışardan işçiliğini inceledim ve cidden güzel bir işçilik var, yağ kaçağı veya terleme gibi durumlar olmasın diye hem sıvı conta hem de bildiğimiz standart contalar kullanılmakta bu yandan motor toplanırken iyice torklanmışsa kolay kolay problem açmaz. Ducati'nin malzeme kalitesi ve hissiyatı çok çok ayrı bir konumda, elciklerin ve kumandaların kalitesi yine kullanılabilecek en üst düzeyde. Artık Ducatiler o eski arızalı ve sıkıntılı gibi bilindiği gibi durumda değiller, eğer bakımlarını aksatmadan ve uygun olan malzemeler ile yapılırsa çok uzun süreler sorunsuz binersiniz. Benim gözümde Ducati'nin sıkıntıları ülkemizde adam akıllı ustası olmaması ve getiren firmanın izlenimleri, onun haricinde motosikletten indiğinizde en yakın zamanda binmek isteyeceğiniz ve her inişte motosiklete bu neydi be diyeceğiniz derecede iyi üretildiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)