Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Korlas neden Selçuk ta israr ediyor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkını yemeyelim Riderdenim videosu iyiydi
    sırf o yüzden tech90 aldım
    tommygun ve CRF bunu beğendiler.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sırf o yüzden tech90 aldım
    Ben de aynı markanın Overlap pantolonunu aldım
    otopsici bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de aynı markanın Overlap pantolonunu aldım
    Kardeşimde tec90 vardı, memnundu, ben de alayım diye tech90'ın kızıltoprak'daki mağazasına gittik, üzerime uyan içime sinen modeli bulamadım o ara çok fazla beden yoktu herhalde, sonra aynı gün hasanpaşadaki riderdenim mağazasına gittik, oradaki görevli sağolsun çok ilgilendi güzel esnaflık yaptı, üzerime deneyip riderdenim pantalonu almış oldum.

Tekrar pantalon alacağım zaman da yine bbu iki markaya öncelikle bakarım. İyi ki video izleyen biri değilim de önyargım olmuyor, yoksa riderdenim'e video çekti diye riderdenim almaktan vazgeçebilirdim. mesela instagramda bir şekilde karşıma çıkan yemek mekanları videoları oluyor, para ya da bedava yemek karşılığı gittiği her mekanı övenlerin video çektikleri mekanlara bir daha gitmiyorum.
    tommygun ve otopsici bunu beğendiler.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Şu an bütün kanallar kim sponsor olursa o gruba fan boyluk yapıyor ki adamlar akan para kazanç kesilsin istemez öyle ya da böyle övmek zorundaki ki yaptıkları masraf emek boşa gitmesin, bir de şu var siz aldığınız her motorun incik cıncık eksiğine kadar söylerseniz markalar sizi ne test sürüşüne ne tanıtımlara ne etkinliklere çağırır ne de bayilerden test motoru alamazsınız haliyle kanalda inceleme yapıcak bir araç alet vs olmazsa kanalda gider misal ben , bir heves girdik motovlog işine sonrasında hem motor bulamadığım hem de kendi motorumu satınca etkinlik vs gitmek sıkıntı olunca (kask,mont ekipmanları toplu taşımada yanında götürmekten bahsediyorum) haliyle o işten uzaklaşıyorsunuz.

Burada herkes sponsor bulana kadar ben öyle çekerim ederim der honda çıkta verse altınıza bir motor canım honda yada ducati çıksa al bunu sana verdik kullan dese bir allahın kulu desmo pahalı ilik kemik emcüklüyor demez hatta desmoyu sevimli göstermek için servis içinde çekim yapıp fiyat bile vermezler.

o yüzden kimse kimseyi kandırmasın ben tarafsızım ya da tarafsız incelerdim diye bu arada para yok kazanamıyorum diyen kanallara da tenezzül etmeyin para zaten youtube izlenmeden değil diğer reklam ve çevre faktörlerden gelen gelirlerden geliyor.

son olarak merak eden olursa diye kendi kanalımıda ekliyorum belki bir gün devam ederim diye kapamadım.

https://www.youtube.com/@motorkafa_motovlog

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an bütün kanallar kim sponsor olursa o gruba fan boyluk yapıyor ki adamlar akan para kazanç kesilsin istemez öyle ya da böyle övmek zorundaki ki yaptıkları masraf emek boşa gitmesin, bir de şu var siz aldığınız her motorun incik cıncık eksiğine kadar söylerseniz markalar sizi ne test sürüşüne ne tanıtımlara ne etkinliklere çağırır ne de bayilerden test motoru alamazsınız haliyle kanalda inceleme yapıcak bir araç alet vs olmazsa kanalda gider misal ben , bir heves girdik motovlog işine sonrasında hem motor bulamadığım hem de kendi motorumu satınca etkinlik vs gitmek sıkıntı olunca (kask,mont ekipmanları toplu taşımada yanında götürmekten bahsediyorum) haliyle o işten uzaklaşıyorsunuz.

Burada herkes sponsor bulana kadar ben öyle çekerim ederim der honda çıkta verse altınıza bir motor canım honda yada ducati çıksa al bunu sana verdik kullan dese bir allahın kulu desmo pahalı ilik kemik emcüklüyor demez hatta desmoyu sevimli göstermek için servis içinde çekim yapıp fiyat bile vermezler.

o yüzden kimse kimseyi kandırmasın ben tarafsızım ya da tarafsız incelerdim diye bu arada para yok kazanamıyorum diyen kanallara da tenezzül etmeyin para zaten youtube izlenmeden değil diğer reklam ve çevre faktörlerden gelen gelirlerden geliyor.

son olarak merak eden olursa diye kendi kanalımıda ekliyorum belki bir gün devam ederim diye kapamadım.

https://www.youtube.com/@motorkafa_motovlog
    barkın yapıyordu onu
    Mekanı cennet olsun
    mgokhan57 bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Ben hem Selçuk Beyi hem de Mevlüt Beyi ve denk geldikçe diğer kanalları takip ediyorum. Yabancı kanalları neden o kadar takip edeyim ki? Benim kanallarım gelişsin. Yabancıların motosiklet bulamama, sponsorlara muhtaç olma gibi dertleri ekonomik nedenlerle yok, bizde çok. Öncelikle bunu kabul etmek lazım. Birilerine fanboy deyipte yabacı kanalların fanboyluğunu yapmaya gerek yok. Evet, kimse bir daha Rahmetli Barkın abi gibi inceleme yapamadı. Ama o şahsına münhasır bir insandı. Malesef çok erken kaybettik. Türk Motosiklet Camiasının en acı kaybıdır benim gözümde. Mekanı Cennet olsun.
    Ben rahatlıkla Selçuk Beyle ya da Mevlüt beyle etkileşime geçebiliyorum. Soru sorduğumda samimi cevaplar alabiliyorum. Ben buna bakarım öncelikle. Çeşitli markalardan sponsorluk almaları onlara yaradığı kadar bize de yarıyor bence. Güzel indirimler verebiliyorlar. Övdükleri motosikletleri de tabiki gözü kapalı almıyoruz. Keşke ekonomi süper olsa da, biz de neymiş bu kadar övdükleri diye satma kaygısı olmadan alıp kullanabilsek. Elbetteki böyle bir ortam Honda-Yamaha gibi ikinci eli kuvvetli motosikletlere yöneleceğiz. Ve onlar da şu an olduğu gibi nasılsa satılıyor diyerek bizi kaale almamaya devam edecekler. Kaç aydır sıradayım mesela ama gelmiyor bir türlü. Neyse, anlatacak çok şey var ama vakit kısıtlı. Hülasa, bence Selçuk Bey güzel işler başarıyor ve izlerken zevk alıyorum. Benim görüşüm budur. Aynısı Mevlüt Bey için de geçerlidir.
    Bir gün olacak dedim, oldu

ufuk-*- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Markaları övüyor diye kızmak yersiz bence. Aramızda kaç kişi var ki kullandığı motorun olumsuzluklarını gömen? Herkesin motoru çok iyi herkes malını övüyor.
    Ben ilgimi çeken bir motor denk geldikçe izliyorum ama hiçbir zaman övdü motoru diye ekstra bir algı oluşmadı bende.
    Yalnız şeyi merak ediyorum, bir cfmoto videosu vardı orada isim vermeden korlası gömüyordu ulan sayemde dünya kadar motor sattınız diye. Hatta ondan sonra multistrada videosu çekmişti ama motor ikinci eldi korlasla arası bozuktu o zaman. O korlas a kızdığı video duruyor mudur hala kanalda yoksa kaldırmış mıdır?

Motosikleti
    Kymco AK550
    marka övebilir sponsor için vs ama benim motorum dediği motorların aslında test motoru olduğunu görünce tamamen soğudum. ikinci motor olarak peugeot scooter kullanıyorum diyor mesela. bayağı kendi motoru gibi videolar çekmiş. meğer test için almış bir daha da geri götürmemiş. geçen gün övünerek anlatıyordu aldım bunu bir senedir bende. parasını da vermedim. şimdi bunun yerine xp400 alıcam diyordu. allah bilir onun da parasını vermez. daha evvel yine kendi motorum diye 800mt'yi anlatıyordu. o da aynıdır muhtemelen. para alıp tanıtım videosu çekmesi ayrı bir şey, test motoruna çöküp kendi motoru gibi takılması ayrı bir şey.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)