Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motor serüvenine Voge SR4 ile devam

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kymco AK550
    tabii ki hocam. buradan cevaplarım herkes için faydalı olur inşallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    John Gotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Motor şahane gözüküyor. Kazasız belasız güzel günlerde kullanın ayrıca tebrik ederim. Sağlıklı ve mutlu uzun ömürleri olur inşallah.

Teknik servis ağı ve parça konusunda bilgilendirme sağlayabilir misiniz?
    freasy ve Stilgar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı John Gotti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor şahane gözüküyor. Kazasız belasız güzel günlerde kullanın ayrıca tebrik ederim. Sağlıklı ve mutlu uzun ömürleri olur inşallah.

Teknik servis ağı ve parça konusunda bilgilendirme sağlayabilir misiniz?
    çok teşekkürler hocam. açıkçası teknik servis konusunda çok bilgim yok ama çok profesyonel bir servis ağı olduğunu zannetmiyorum. yuki'yi getirenler bu markayı da getiriyor. yedek parça da aynıdır diye düşünüyorum. benim öncelikli kriterim servis vs olmadığı için aldım ama inşallah pişman olmam tabii.

motorun tasarımı ve özellikleri hoşuma gittiği için aldım. aldıktan sonra dengesi, rahatlığı ve performansı çok hoşuma gitti. durduğu yerde biraz titreşim var, ama giderken çok hissetmedim. gazı açtığım anda gidiyor, 80'den sonra bile çok iyi hızlanıyor. frenleri iyi. bunlar hoşuma giden özellikleri kullandıktan sonra.
    John Gotti bunu beğendi.

Tesla.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Benim motor henüz rodajda. 45km falan oldu. Ama servis konusunda bir yorum yapayım. Aldığım bayi yuki, qj, Voge, arora gibi markaları da satıyor ve bunların servisini yapıyor. Manavgat'ta sym, yamaha, Honda gibi motorların da servislerini gördüm ve voge servisi diğerlerinden pek farklı gelmedi. Hepsinde bir usta 2 3 çırak var. Bakım İşlerini genelde çıraklar yapıyor hepsinde. Yazılım güncellemesi var mı diye sordum, yuki'ye yazdık cevap bekliyoruz dediler.

Çanta demiri ve çanta desteği sundular ama ben istemedim şimdilik.

Motoru ilk kullandığım gün yerler ıslak ve çamurdu. O gün fark ettim ki bu motorda arka çamurluk yok. Sym Joymax da var bende, onda vardı, o yüzden bunu sabit bir şey sanıyordum. Meğer sym hariç hiçbirinde yokmuş. Aliexpress'te uygun bir çamurluk buldum. Bin lira civarı. Onu alabilirim.

Bu arada malum voge sr4, loncin grubun ürettiği BMW c400 gt ile %80 aynı parça ve bağlantıları kullanıyor. Fark grenajda. BMW c400'e uyan şeyler bu motora da uyuyor.

Flap Motocross BMW için Splash Guard BMW C400X C400GT SR4 350T motosiklet çamur kapak koruyucu
    https://a.aliexpress.com/_oCTXznG

Motosikleti
    Kymco AK550
    ben de aldım çamurluk ama daha montajını yapıp da kullanmaya başlamadım. çantaya şimdilik ihtiyaç duymuyorum. o yüzden almadım. tam kask sele altına sığınca diğer şeyler bir şekilde sığıyor. gerekirse seyahat durumlarında soft çanta kullanırım.

Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Sen nerden, kaça aldın hocam?

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı Tesla.tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen nerden, kaça aldın hocam?
    aksesuarlı versiyonu 315 bine 9 taksitle aldım ben. sonra 300 bine düştü taksitli fiyatı. şimdi tekrar 330'a çıkmış. acar motordan aldım.

Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Yok yok, çamurluğu nerden kaça aldınız?
    Memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler! M.K.Atatürk

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)