Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmit Merkez de Araç Şarj Yeri Var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar malum elektrikli aldım çayırovadan izmite git gel düşünüyorum menzili ucu ucuna yeter diye düşünüyorum fakat yine de izmit merkez de veyahut yakınlarında normal şehir prizi olan şarj yeri var mı engelli şarj yerlerinde şarj olur mu ücreti ne ise karttan çeksin..Teşekkürler hayırlı forumlar..
    Sayın yönetici arkaşlar foruma elektrikli araçlar bölümü açarsanız iyi olmaz mı görmedim de..
    espresso bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    e-şarj'ın web sitesinden haritaya bakabilirsin, İzmit merkezde de bir çok şarj istasyonu var. Symbol avm'de veya o taraftaki Köfteci Yusuf'ta istasyon bulunuyor.

Bu şarj ağıyla ilgili çok boktan bir durum var, öyle kartımı takayım çeksin diye halledemiyorsun. İlgili şarj şirketinin app'ini indir yok orada üyelik oluştur kart bilgilerini ekle falan gibi bok püsür bir sürü uğraş gerekiyor maalesef. O nedenle elektrikli bir araç aldıktan sonra en azından en yaygın olan bir kaç firmanın uygulamalarını indirip üyelik işlemlerini önden halletmekte fayda var.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e-şarj'ın web sitesinden haritaya bakabilirsin, İzmit merkezde de bir çok şarj istasyonu var. Symbol avm'de veya o taraftaki Köfteci Yusuf'ta istasyon bulunuyor.

Bu şarj ağıyla ilgili çok boktan bir durum var, öyle kartımı takayım çeksin diye halledemiyorsun. İlgili şarj şirketinin app'ini indir yok orada üyelik oluştur kart bilgilerini ekle falan gibi bok püsür bir sürü uğraş gerekiyor maalesef. O nedenle elektrikli bir araç aldıktan sonra en azından en yaygın olan bir kaç firmanın uygulamalarını indirip üyelik işlemlerini önden halletmekte fayda var.
    Çok sağol hocam ilgi alaka edip cevap vermişsin sağlık sorunum nedeni ile kaldı şimdilik şu verdiğin bilgileri araştıracağım teşekkürler..
    killingroad bunu beğendi.

Motosikleti
    Yok.
    Kesinlikle yaygin olan sisteme kayitli olmaniz gerekiyor. Bazilari sarj istasyonunun yanindan üyelik olmadan islem yapiyor ama fiyat daha farkli oluyor. Ben de hem esarj hem de ZES üyeligi var. Bu ikisini tavsiye ederim.
    Killingroad un söyledigi gibi ZES in ya da Esarjin sitelerinden bakabilirsin. Ayrica o civarda sarj sirketinden bagimsiz bütün sarj istasyonlarini görmek isin PlugShare sitesini tavsiye edebilirim.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Rota planlarken birden fazla alternatif bakmakta fayda var bu arada.
    Peder bey geçen İzmir'e giderken otobandaki bir ZES'e girmiş, takmış şarja çay içmeye gitmiş, gelmiş tık yok. Şarj oluyorum dedikten sonra durmuş direk sanırsam, 40dk boşuna bekledik diye söyleniyordu. Bir sonrakine gitmiş, orda da iki prizden biri direk hiç çalışmamış, diğerine takıp beklemiş başında. ZES'in ülkemizin güzide markası Vestel'in sahibi Zorlu'nun olduğunu düşününce..

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bir haftadır böbrek taşı yüzünden inim inim inliyordum dün artık tamamen idrarımı yapamaz oldum..Randevu almıştım gittim , acil ameliyata aldılar malum uzvun ucunda 2 cm taş sıkışmış ameliyat ile aldılar şimdi rahatım..Şu konuyu gözden geçireyim yada yedek batarya alacağım yada aynısından bir motor daha alacağım..
    Teşekkürler arkadaşlar..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...30496901/detay

Yedek batarya alacağım zaten maliyeti 19 bin..Diyorum ki böyle birşey alayım yedek parça ile uğraşmayayım hem bataryasını kullanayım..O zaman menzil 180-220 km arası olur buda çok yeterli benim için..

Ekleme : Motorun parasını çok çok fazlasıyla çıkardım biriktirdim..
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yok.
    Gecmis olsun.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Geçmiş olsun.Düşüncesi bile acı verici.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir haftadır böbrek taşı yüzünden inim inim inliyordum dün artık tamamen idrarımı yapamaz oldum..Randevu almıştım gittim , acil ameliyata aldılar malum uzvun ucunda 2 cm taş sıkışmış ameliyat ile aldılar şimdi rahatım..Şu konuyu gözden geçireyim yada yedek batarya alacağım yada aynısından bir motor daha alacağım..
    Teşekkürler arkadaşlar..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...30496901/detay

Yedek batarya alacağım zaten maliyeti 19 bin..Diyorum ki böyle birşey alayım yedek parça ile uğraşmayayım hem bataryasını kullanayım..O zaman menzil 180-220 km arası olur buda çok yeterli benim için..

Ekleme : Motorun parasını çok çok fazlasıyla çıkardım biriktirdim..
    Çok geçmiş olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:10 ----------

Bu konuyu okuyunc afarkettim, arabalar içn olan şarj istasyonları bu elektrikli motosikletleri de şarj ediyor mu? Yani arabalar için olanlar çok yüksek güçlü, fiş bağlantıları falan da değişiktir herhalde, bu elektrikli motosikletler normal evlerde kullandığımız prizerden şarj oluyor, araba şarj istasyonlarında da ev tipi priz seçeneği de oluyor mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)