Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Honda motosiklet avantaj mıdır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha tricity 155
    Merhaba arkadaşlar Africa twin 2021 adventure sahibiyim 36000 km de arka rulman ve bilyanın değişmesi gerekti Ancak Türkiye’de parça olmadığı için yurtdışı sipariş verildi, 6 haftada ancak geldi. Sürekli kullandığımdan bu süre içinde motosiklet kiraladım Ayrıca serviste başka bir Afrika sahibi arkadaşın el freni maneti değişmesi gerekmiş, o da yurtdışından gelmiş Honda alırken yedek parça sorunu yok diye almıştım, demekki Triumph Ducati den filan farkı yokmuş Ayrıca yaz aylarında yetkili serviste randevu almak çok zor. Bu durumda Honda motosiklet Türkiye nin motosikleti denilebilir mi?
    F54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xewor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X Crossrunner & QJ Motor LTM 125
    2 sene önce 2007 model Honda CBF600 motorum için her türlü parçayı hiç beklemeden bulmuştum. Bu duruma biraz şaşırdım açıkçası ki Africa Twin nadir bulunan bir model de değil. Ama 2-3 hafta içerisinde gelmeliydi, daha uzun sürmemeliydi diye düşünüyorum.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Rulman ve bilya değişimi için neden illa yurt dışından parça getirttiniz ki? Skf olur başka marka olur çok kaliteli rulmanlar var.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Kivancse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar Africa twin 2021 adventure sahibiyim 36000 km de arka rulman ve bilyanın değişmesi gerekti Ancak Türkiye’de parça olmadığı için yurtdışı sipariş verildi, 6 haftada ancak geldi. Sürekli kullandığımdan bu süre içinde motosiklet kiraladım Ayrıca serviste başka bir Afrika sahibi arkadaşın el freni maneti değişmesi gerekmiş, o da yurtdışından gelmiş Honda alırken yedek parça sorunu yok diye almıştım, demekki Triumph Ducati den filan farkı yokmuş Ayrıca yaz aylarında yetkili serviste randevu almak çok zor. Bu durumda Honda motosiklet Türkiye nin motosikleti denilebilir mi?
    rulman için neden yetkili serevise gittiniz ki bana deseydiniz 1 günde kargo yapardım
    benim de geçen yıl 40000 km de dağıldı netten sipariş verdim hatta 2 takım aldım biri yedek 2 güne geldi değiştirdim özel servis te
    sarf malzemesi için yetkili servise gitmeye gerek yok iyi markaları netten sipariş verin gelsin
    facebbok kullanıyorsanız sayfamıza bekleriz afrika twin X riders gerekli bütün bilgiler dosya halinde var
    maktama ve mgokhan57 bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha tricity 155
    Kesin uyacağını nerden bileyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

Çok teşekkür ediyorum Bilmiyordum Ayrıca garantisi daha dolmadı Özel servis şu an olmaz Ama ileride bakacağım artık

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Kesin uyacağını nerden bileyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

Çok teşekkür ediyorum Bilmiyordum Ayrıca garantisi daha dolmadı Özel servis şu an olmaz Ama ileride bakacağım artık
    rulmanların kodları aynı kodları alıyoruz kafamıza göre almadığımız kesin uyuyor sarf malzemesi değişimi motosikleti garantiden çıkarmıyor
    ferhatkars bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha tricity 155
    Öğrenmiş oldum Sağolun
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ula bi Aprilia Ducati sahibi dese parça için 6 hafta bekledim diye demediğiniz kalmaz, Honda olunca niye yetkili servise gittin ki :p

Şu an tüm markalarda bu lojistk problemleri devam ediyor, tüm Dünya'da böyle. Servis ağının yaygınlığı gibi avantajları var elbette Honda'nın, bunda bir değişiklik yok, ama öyle kahve masalarında anlatıldığı kadar bir fark kalmadı artık. Aftermarket olarak dışarıdan parça bulma konusunda da halen yaygınlığı nedeniyle en kolay parçası bulunacak markadır Türkiye'de. Canını sıkma bu olaydan ötürü.
    DickName, freasy ve mavellen bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ulen su kivancli niklerin actigi konulara ciddiymis gibi yazan kitleye hayranim.

Zileli gibi bir acik vereceksin olm kivanc ;)

Bi de doktor yaznis dadafagsa

Edir:tuhh tommy de yszmis.tommyi kitlenin bir uyesi olarak gormuyorum yanlis anlasilmasin
    espresso ve CRF bunu beğendiler.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen su kivancli niklerin actigi konulara ciddiymis gibi yazan kitleye hayranim.

Zileli gibi bir acik vereceksin olm kivanc ;)

Bi de doktor yaznis dadafagsa

Edir:tuhh tommy de yszmis.tommyi kitlenin bir uyesi olarak gormuyorum yanlis anlasilmasin
    Yalnız Zilleli sırra kadem bastı. Nere gitti anlamadık....

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşbihte hata olmaz; deli deliyi görünce sopasını saklarmış durumu olmuş olabilir.
    Alpbatur ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küstü galiba :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:20 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşbihte hata olmaz; deli deliyi görünce sopasını saklarmış durumu olmuş olabilir.
    Bana deli mi dedin simdi yazik yazik

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rulman ve bilya değişimi için neden illa yurt dışından parça getirttiniz ki? Skf olur başka marka olur çok kaliteli rulmanlar var.
    Egzoz bilyası da bulunabiliyor mu?
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Bana deli mi dedin simdi yazik yazik
    Teşbih işte. Deli orada mecaz, deli olmaz trol olur. Bu arada sen de kendi kendinle çok konuşuyorsun o yüzden deli desek de sorun olmaz bence.
    espresso, fancydriver ve otopsici bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşbih işte. Deli orada mecaz, deli olmaz trol olur. Bu arada sen de kendi kendinle çok konuşuyorsun o yüzden deli desek de sorun olmaz bence.
    Ya millet uzun yolda falan agizlariyla hayal ettikleri 4 silindir motor sesi cikariyor "rrnnnnn rnnnn" veya "viyyyyyyy viyyyyyy" diye.motosiklet.net ortalamasindan kotu oldugumu dusunmuyorum
    espresso, DickName, freasy ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Honda'nin saglamlik ve bolluk (servis ve yedek parca) avantaji da ortadan kalksa geriye ne kalir ki?

Motosikleti
    Yamaha tricity 155
    Terbiyesizlik yapma Bir sorun yaşadım onu yazdım Doktorum Prof Dr Kıvanç Şerefhanoğlu Gir Google gör

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:27 ----------

Hırbonen e yazdım

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Artık birçok marka yedek parçaları hatta sarf malzemeleri bile mali nedenlerden dolayı stoğunda bulundurmuyor.
    Bu japonda da öyle , avrupalıda da.
    Honda’ya da yaygın servis ağı olması nedeni ile kötünün iyisi diyebiliriz.
    Ben Rize’deyim Vespa’nın bakımı geldi en yakın servis Ankara’da nasıl yapacağım diye kara kara düşünüyorum
    Kivancse ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha tricity 155
    İstanbul gibi büyük şehirlerde bir ducati ile Honda arasında çok da bir fark olmadığını anladım Hangi motor beğeniliyor ise o alınmalı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Terbiyesizlik yapma Bir sorun yaşadım onu yazdım Doktorum Prof Dr Kıvanç Şerefhanoğlu Gir Google gör

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:27 ----------

Hırbonen e yazdım
    https://www.motosiklet.net/forum/mot...i-olmanin.html

Bak bu da senin basligin.

Yuzde 95 vazifsiz bir trolsun,yuzde 5 ise korlastan salih bey ;)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler