Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor Eldiven Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PCX 125
    Yere düştüğümde avuç içimi koruyacak bir model var mı sürtünmeye dirençli bütçem 5000TL ayırabilirim birde hangi marka almalıyım genelde gördüğüm revit marka var önerileriniz bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Motomax'da Shima'lar fiyat/performans iyi.
    HarbiyeliTRe bunu beğendi.

Motosikleti
    23" Triumph Trident 660
    5000TL güzel para. Hasanpaşa'da çok alternatif bulabilirsiniz. Denemeden online'dan sipariş önermiyorum
    HarbiyeliTRe ve espresso bunu beğendiler.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    online siparişle kesinlikle alma, her markanın fitleri birbirinden farklı,
    avrupa yakasındaysan feyizoğlu, yada şirinevlerdeki motosiklet mağazalarının olduğu cadde, karşı taraftaysan hasanpaşadaki dükkanları gezin, her marka modeli görüp deneyip alabilirsin.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı maximusti, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    online siparişle kesinlikle alma, her markanın fitleri birbirinden farklı,
    avrupa yakasındaysan feyizoğlu, yada şirinevlerdeki motosiklet mağazalarının olduğu cadde, karşı taraftaysan hasanpaşadaki dükkanları gezin, her marka modeli görüp deneyip alabilirsin.
    Çeşit en çok nerde ben kask konusunda bana Hasanpaşayı önerdiler lakin eldivende neresi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

Alıntı kAAN84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5000TL güzel para. Hasanpaşa'da çok alternatif bulabilirsiniz. Denemeden online'dan sipariş önermiyorum
    Online verecektim lakin onu düşündüm uyar mı uymaz mı diye.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı HarbiyeliTRe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çeşit en çok nerde ben kask konusunda bana Hasanpaşayı önerdiler lakin eldivende neresi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

Online verecektim lakin onu düşündüm uyar mı uymaz mı diye.
    Motosiklet ekipmanı konusunda en çok mağaza çeşitliliği Hasanpaşa'da var. Kask olsun, eldiven olsun deneyerek alınacak her şey için gezilir. Hatta boş bir günde oralara çok yakın olan Haçapuri Pide'de istanbulun en iyi karadeniz pidesi yenir üstüne hasanpaşa tarafındaki motosiklet mağazaları olan mahalleye gidilip mağazalar gezilir, bir şey almayacak bile olunsa insan yine de alacak bir şey bulup masrafa giriyor.
    mertowski, yec, HarbiyeliTRe ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet ekipmanı konusunda en çok mağaza çeşitliliği Hasanpaşa'da var. Kask olsun, eldiven olsun deneyerek alınacak her şey için gezilir. Hatta boş bir günde oralara çok yakın olan Haçapuri Pide'de istanbulun en iyi karadeniz pidesi yenir üstüne hasanpaşa tarafındaki motosiklet mağazaları olan mahalleye gidilip mağazalar gezilir, bir şey almayacak bile olunsa insan yine de alacak bir şey bulup masrafa giriyor.
    Pideyi duyunca, benim bile Bucak'tan motora atlayıp gelesim geldi. Şaka bi yana, günübirlik birgün gelip dediğiniz mahallede ekipmanları deneye deneye almak en mantıklısı. Aklıma yatmadı değil. Bizim buralarda malesef imkanlar kısıtlı. Antalya'ya inmek gerekiyor en yakın...

Muqarnas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-Evo 250
    Knox Orsa mk3 tavsiye ederim. boa kilit sistemi çok başarılı. Avuç içinde çift slider var o da büyük avantaj. 1 ay önce 3200e almıştım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Fiyat uygunluğu ve çeşitlilik bakımından önerebileceğiniz bir mağaza var mı acaba?

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı RamazanBural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat uygunluğu ve çeşitlilik bakımından önerebileceğiniz bir mağaza var mı acaba?
    Ben ekipman alışverişi için o bölgedeki motomax, motospartan, mototeks ve motoruma mağazalarından alışveriş yaptım, hepsinden de memnun kaldım. Tahminim diğer mağazalar da benzerdir çünkü o bölgede kötü hizmeti olan mağaza olsa diğerlerinin arasında iş yapamaz.
    En son motosparan mağazasından revit eclipse yazlık mont almıştım. Eldivenlerimi motomax mağazasından almıştım ama o ara bütçem kısıtlıydı, en ucuz bulduğumu aldım, 4riders marka kışlık eldivenden elimdeki his ve rahatlık açısından memnun kalmadım. Tekrar kışlık eldiven alma niyetim var artık ben d efırsat yaratıp mağaza mağaza gezeceğim.
    HarbiyeliTRe ve iptaluyelik03 bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX 125
    Sizin önerdiğiniz yere gideceğim üstüne oradaki pideciye gidip yemeğinde yerim teşekkür ederim.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Sizin önerdiğiniz yere gideceğim üstüne oradaki pideciye gidip yemeğinde yerim teşekkür ederim.
    O pideciye bir kere Cyan'ı götürmüştüm, ikişer tane pide yemiştik.
    En son Cyan, ben ve Tomygun yine o pidecide buluşup yemiştik. Diğer pidecilere göre biraz pahalı kalıyor ama malzeme kalitesi ve ustalık sayesinde bu parayı verdiğime değiyor dedirten bir pide yapıyorlar. Uff, İstanbuldan taşındım, istanbul'a gelmek için bahanelerimdne biri olacak.

Yine her konuyu sulandırıp köfte veya pide gibi yiyecek mevzularına getirmeyi başardım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Bu arada hangi harbiyedesiniz? Deniz mi yoksa? Eğer bahriyeliyseniz haberim olsun.
    freasy, HarbiyeliTRe ve iptaluyelik03 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben ekipman alışverişi için o bölgedeki motomax, motospartan, mototeks ve motoruma mağazalarından alışveriş yaptım, hepsinden de memnun kaldım. Tahminim diğer mağazalar da benzerdir çünkü o bölgede kötü hizmeti olan mağaza olsa diğerlerinin arasında iş yapamaz.
    En son motosparan mağazasından revit eclipse yazlık mont almıştım. Eldivenlerimi motomax mağazasından almıştım ama o ara bütçem kısıtlıydı, en ucuz bulduğumu aldım, 4riders marka kışlık eldivenden elimdeki his ve rahatlık açısından memnun kalmadım. Tekrar kışlık eldiven alma niyetim var artık ben d efırsat yaratıp mağaza mağaza gezeceğim.
    Ben de bütçe uygunluğu ve öneriler doğrultusunda Revit Eclipse yazlık mont alıp içine de içlik almayı planlıyorum. Genelde kış hariç diğer üç mevsim kullanacağım motorumu. Bu mevsimler için bu kombinasyonu önerir misiniz. Revit Eclipse ve içlik işimi görür mü.

Motosikleti
    250r
    Ekimde İstanbul'dayım aksilik olmazsa. Hususi olarak uğrayacağım. Erbaş fırını ile kapışabilecekmi görelim.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı RamazanBural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bütçe uygunluğu ve öneriler doğrultusunda Revit Eclipse yazlık mont alıp içine de içlik almayı planlıyorum. Genelde kış hariç diğer üç mevsim kullanacağım motorumu. Bu mevsimler için bu kombinasyonu önerir misiniz. Revit Eclipse ve içlik işimi görür mü.
    revit eclipse içine çok güzel rüzgar alıyor, bir tek sırt tarafındaki koruma cebine ayrıca satılan korumayı da takınca oradan biraz çok hafif terletir gibi oluyor ama soğuklarda içine ne giyseniz üşütür gibi. içine içlik giymek yerine rüzgarı kesmesi için üzerine yağmurluk giyseniz, içine de kazak falan giyseniz yeter ya da yün içlik bile olur.
    HarbiyeliTRe ve iptaluyelik03 bunu beğendiler.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Hatta boş bir günde oralara çok yakın olan Haçapuri Pide'de istanbulun en iyi karadeniz pidesi yenir
    Listeye eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01
    pea, espresso ve HarbiyeliTRe bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Listeye eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01
    Nasıl da daha önce sana iletmemişiz bunu listeye eklemek için, atlamışım demke ki.
    mertowski bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    O pideciye bir kere Cyan'ı götürmüştüm, ikişer tane pide yemiştik.
    En son Cyan, ben ve Tomygun yine o pidecide buluşup yemiştik. Diğer pidecilere göre biraz pahalı kalıyor ama malzeme kalitesi ve ustalık sayesinde bu parayı verdiğime değiyor dedirten bir pide yapıyorlar. Uff, İstanbuldan taşındım, istanbul'a gelmek için bahanelerimdne biri olacak.

Yine her konuyu sulandırıp köfte veya pide gibi yiyecek mevzularına getirmeyi başardım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Bu arada hangi harbiyedesiniz? Deniz mi yoksa? Eğer bahriyeliyseniz haberim olsun.
    kara tankçı zırhlı birlikler diyelim.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    kara tankçı zırhlı birlikler diyelim.
    Haa, oraları bilmem.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    revit eclipse içine çok güzel rüzgar alıyor, bir tek sırt tarafındaki koruma cebine ayrıca satılan korumayı da takınca oradan biraz çok hafif terletir gibi oluyor ama soğuklarda içine ne giyseniz üşütür gibi. içine içlik giymek yerine rüzgarı kesmesi için üzerine yağmurluk giyseniz, içine de kazak falan giyseniz yeter ya da yün içlik bile olur.
    Öneriniz için çok teşekkür ederim. Rüzgar geçirmeyen yazlık mont var mıdır? Yada 3 mevsim kullanabileceğim bir mont bana ne önerirsiniz. Kask, mont ve eldiven için tahmini bi 25.000 TL bütçe ayırmayı planlıyorum. 10.000 tl civarı kask, 10.000 tl civarı mont ve 5.000 tl civarı da eldiven için ayırmayı düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Bir de bi kaç gündür 4riders markalı montlara denk geldim siteleri gezerken. Dana derisi diyor materyaline. Bu ürünler yerli midir, önerir misiniz. Fiyatları diğer montlara göre daha uygun olunca güvenemiyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)