Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kuralkandan siparis veren bir rider araniyor :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sms i bekleme maile bak tescil tamamlanınca belgeler maile geliyor.Evraklar gelince de kaşeli olanlardan 2 tane çıkar.Motosikletin olduğu servise git kaşelettir. Sonra hemen plakanı almaya

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Sonunda motoruma kavustum plakasini bugun bastirdim haftasonlari 10-16 arasi nobetci plaka basim atolyeleri varmis o sekilde bastirdim plakayi yarinda nobetci noter arayacagim

Ns160 tan sonra dominar 400 cok garip geldi oyleki yokusta bir isiklarda durdum kalkarken gazi biraz fazla actim farketmeden direkt yanladi aklim cikti �� Umarim buran once alisirim sesi torku beni benden aldi.

Dominar 400den sonra Ns160 bisiklet gibi geldi aynisini ns160 tan sonra cbf kullaninca da yasamistim
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Ns160 ne oldu peki?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı MSMorkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi bayi o? Memnun kaldıysan yaz ismini. Bayi tercihinde de yardımcı olmuş olur.
    Ben bayi olarak bagcilarda cetin motorda islem yapiyorum izmirde metin is istanbulda cetin motoru tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Ns160 ne oldu peki?
    Cok tesekkurler ns160 duruyor.Muhtemelen satacagim ama henuz dominara alisamadim Muhtemelen diyorum cunku sekir icinde onu kullanip sehirdisinda digerini kullanmak gibi de bir fikrim var
    Motoseverrr bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Ns160 tan sonra dominar 400 cok garip geldi oyleki yokusta bir isiklarda durdum kalkarken gazi biraz fazla actim farketmeden direkt yanladi aklim cikti �� Umarim buran once alisirim sesi torku beni benden aldi.

Dominar 400den sonra Ns160 bisiklet gibi geldi aynisini ns160 tan sonra cbf kullaninca da yasamistim
    Ns ve Rs modelleri hariç gelen modellerin sesleri güzel ve tok, 15.5 hp den inip 40 hp motosiklete binmek çok güzel bir his oluyordur güzel bir çekiş hissi yaşatıyordur , Ns160 motosikletinizi bu amaçta tutmak biraz fantezi gibi geliyor bana. Dominar'a alışınca çok rahat edersiniz, hazır kullanmışken sorayım Ns160'a göre titreşimi nasıl?

Motosikleti
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ns ve Rs modelleri hariç gelen modellerin sesleri güzel ve tok, 15.5 hp den inip 40 hp motosiklete binmek çok güzel bir his oluyordur güzel bir çekiş hissi yaşatıyordur , Ns160 motosikletinizi bu amaçta tutmak biraz fantezi gibi geliyor bana. Dominar'a alışınca çok rahat edersiniz, hazır kullanmışken sorayım Ns160'a göre titreşimi nasıl?
    Sehir icinde o dedim cunku bisiklet gibi aralara vs cok rahat girebiliyorum dominarla taksi gibi geldim birde yag eksiltme vs oldugu icin bu sekilde satarsam milletle cok ugrasirim gibi geliyor.Kotu degil motor ama duyanin icine sinmeyebilir.
    Suan icin 15-20 km kadar kullandim uzun kullanimim olmadi basamaklara bile alisamadim dusuk devirlerde bayagi egzoz farkini hissettim.Uygun devir uygun hizda rahatsiz edici degil tepkisi güzel.Keske 130k iken alsaymisim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:04 ----------

Manetler , kontrol tuslari bayagi yumusak geliyor suan
    Motoseverrr bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    alışırsın ybrde ne yapıyorsam çoğunu dominarla yapıyorum. araları önermiş gibi olmayayım ama scooterın giremediği aralara bile giriyor dominar.
    biraz da alışmakla alakalı.
    2 arabanın aynası yan yana değilse anlık sağ ve sol kontra vererek çok dar arabalar arasından da geçersin. ama bak yine önermiyorum.

zaten bırakmak gerektiğini de düşünüyorum ama trafiğe çıkınca yine yapıyorsun yine yapıyorsun iğrenç bir durum. tehlikeli. aynı zamanda her bu kadar dar geçtiğimte arabadaki sürücüler için korkuyorum bazıları anlık sağ ve sol yapıyor beni görünce. benim yüzümden kaza yapsalar diye düşünüyorum. yapmamak lazım.

en azından virajlarda veya çok yüksek hızlarda yapmamak lazım ani sağ ve sol manevrası arabayı kazaya iter.

yaptığımla övünmüyorum sadece ne kadar dar alanlardan geçebileceğini belirttim. taksi gibi takılmayı düşünüyorum o kafaya erişmek kolay olmuyor.

dominar cidden ybrden sonra inanılmaz geldi bana ns160dan sonra da öyle gelmiştir.

edit: dominarla yapamadığım tek şey geri gidemiyorum çok az eğimde ve onun için inip elimle geri itiyorum dışarıdan motoru bılmeyen acemi sanır ama pek de umrumda değil. çok ağır. bacak da kısaysa geri götürmek ımkansız ayak ucuyla.
    bir diğeri de motoru park ettikten sonra tam sağ veya sol ile geri dönmek istesen dönemiyorsun 2-3 manevrayla dönüyorsun. gidon maalesef çok dar manevra kabiliyetien sahip.
    nsyi bilmem ama ybrde her noktadan dönerdi inanılmaz gidon açısı vardı.

Motosikleti
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alışırsın ybrde ne yapıyorsam çoğunu dominarla yapıyorum. araları önermiş gibi olmayayım ama scooterın giremediği aralara bile giriyor dominar.
    2 arabanın aynası yan yana değilse anlık sağ ve sol kontra vererek çok dar arabalar arasından da geçersin. ama bak yine önermiyorum.

zaten bırakmak gerektiğini de düşünüyorum ama trafiğe çıkınca yine yapıyorsun yine yapıyorsun iğrenç bir durum. tehlikeli. aynı zamanda her bu kadar dar geçtiğimte arabadaki sürücüler için korkuyorum bazıları anlık sağ ve sol yapıyor beni görünce. benim yüzümden kaza yapsalar diye düşünüyorum. yapmamak lazım.

en azından virajlarda veya çok yüksek hızlarda yapmamak lazım ani sağ ve sol manevrası arabayı kazaya iter.

yaptığımla övünmüyorum sadece ne kadar dar alanlardan geçebileceğini belirttim. taksi gibi takılmayı düşünüyorum o kafaya erişmek kolay olmuyor.

dominar cidden ybrden sonra inanılmaz geldi bana ns160dan sonra da öyle gelmiştir.

edit: dominarla yapamadığım tek şey geri gidemiyorum çok az eğimde ve onun için inip elimle geri itiyorum dışarıdan motoru bılmeyen acemi sanır ama pek de umrumda değil. çok ağır. bacak da kısaysa geri götürmek ımkansız ayak ucuyla.
    bir diğeri de motoru park ettikten sonra tam sağ veya sol ile geri dönmek istesen dönemiyorsun 2-3 manevrayla dönüyorsun. gidon maalesef çok dar manevra kabiliyetien sahip.
    Ns'lerde gidon manevrasi cok fazla yok o konuda kulandigim motorlarda cbf i tek gecerim
    natijax bunu beğendi.

Loveless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar F250
    Sms i bekleme maile bak tescil tamamlanınca belgeler maile geliyor.Evraklar gelince de kaşeli olanlardan 2 tane çıkar.Motosikletin olduğu servise git kaşelettir. Sonra hemen plakanı almaya

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Sonunda motoruma kavustum plakasini bugun bastirdim haftasonlari 10-16 arasi nobetci plaka basim atolyeleri varmis o sekilde bastirdim plakayi yarinda nobetci noter arayacagim

Hocam ben de aldım bugün motorumu diğer gelen motorların hepsi bekliyordu ama ben servisi biraz sıkıştırdığım için bugün aldım motoru :D. F250 aldım aşırı beğendim. Zamanında sıfır ns 200 almıştım 3 yıl önce ondan çok çok daha iyi bi motosiklet bakalım rodaj bitince deneyeceğiz size de hayırlı olsun
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Motorun ruhsatını henüz bugün aldım Nazar değdi heralde kaç haftadır motora binemiyorum . Dominardan sonra pulsar çok farklı gelmeye başladı.Spontini ve Pulsar biran önce elden çıkarmam lazım

İyi dilekleriniz için tekrar teşekkür ederim

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Canım ybr çok basit ama çok güzel bir motordu. Yamaha gibi bir firma harcadı ybr yi...
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

Motosikleti
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canım ybr çok basit ama çok güzel bir motordu. Yamaha gibi bir firma harcadı ybr yi...

Oturduğum sitede bir YBR vardı.3 sene boyunca kenarda durdu paslandı.Hatta kediler selesini parçaladı süngerleri ortadaydı.3 sene sonra sahibi geldi. Tüm parçalarını söktü .Benzin ile sildi , yağladı vs. selesini tekrar deri kaplattı hala binmeye devam ediyor.2000 model bir YBR.

Eski halinin fotoğrafı aşağıda yeni halinin olduğu bir fotoğraf bulamadım

TIGERSHARK bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen aklıma geldi bir tane ybrm olaydı da süreydim diye. sürüş tarzı vs gerçekten çok güzel. her deliğe girer çok tatlı kafasına vurursun eyvallah der. bomba motor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)