Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Trafikte Motosiklet Tarafından Taciz Edilen İki Genç Kaza Yapıp Hayatını Kaybetti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Kaza cumartesi günü İstanbul Arnavutköy ilçesinde meydana geldi.

24 yaşındaki Murat Vermez yönetimindeki motosikleti arkadan taciz ederek sağından geçmeye çalışan sürücü kazaya sebep oldu. Murat Vermez ile motosikletin arkasında bulunan ve bu görüntüleri çeken Nazlıcan Yolcu yere düştü.
    Her ikisinde de kask olmasına rağmen ağır yaralandılar. Olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Ancak her ikisi de yaşamını yitirdi. Kazaya neden olan sürücü Berkant Keskin ise kazadan hafif sıyrıklarla kurtuldu.
    Ardından da tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

'BEN BİRAZ ŞIMARIĞIM”

Berkant Keskin ifadesine, “Ben biraz şımarığım, şaka yapıyordum" dediği iddia edildi. Keskin, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Keskin'in sosyal medya hesabı kapatıldı.

“OLAYIN CİDDİYETİNİN FARKINDA DEĞİL”

Kazada hayatına kaybeden gençlerin arkadaşlarından Emre Şengöl'ün PD'ye yaptığı açıklamada, “Adliyeye ben gitmedim fakat yakınlarım gitti. Berkant Keskin'in yürüyüşünden bile olayın ciddiyetinin farkında olmadığı apaçık ortadaymış. İnanılmaz rahat cevaplar vermiş. Pişkin pişkin. İddialar, verdiği ifade yazılı olarak ortaya çıkar. Berkant Keskin kazadan önceki paylaşımlarında bile 'Şımarık' olduğunu yazmış. Biz çok üzüldük. Şaka uğruna yıllardır tanıdığım mahalle arkadaşımı, dostumu kaybettim ben.” dedi.

Kaynak Video : https://twitter.com/haskologlu/statu...97725725118464

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    “Ben biraz şımarığım, şaka yapıyordum"

bu cümleyi kuruyorsa acaba kimin yeğeni.

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.
    Fidan gibi 2 genç daha, bir trafik magandası yüzünden toprağa verildi.
    "Trafik kazasının idamı" max. 3 ay tutukluluktur.
    Ayısı/Dayısı varsa, max. 1 ayda tahliye edilir.
    Not: Sürekli her yerde savunduğum bir konuyu, "Kalaşnikoflu Trafik Müfettişleri" konusunu çok yakında burada paylaşacağım.
    doberman ve maximusti, bunu beğendiler.
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    bi grup halinde bunlar, belli; samimi arkadaştır veya değildir. tipten bellidir birisinin adam gibi sürüp sürmeyeceği. "üstüne doğru dürüst kıyafet giymeyen yani kendini düşünmeyen biri başkasını, beni, düşünür mü?" sorusunu sorun her zaman.

bi de şu koduğumun kamerasını böyle iti kopuğu çekmek için kullanıp da böyle itlerin g.tünü kaldırmayın.

trafikte motorluların çoğu yabani hayvandan farksız, her biri alfa olma derdinde. yanaşmayın başka motorluya, ışıkta muhabbet falan etmeyin, "motorcu selamı" falan boktan işlerle uğraşmayın.

basın kendi yolunuza gidin.

grup etkinliklerinizi evinizde yapın, kahvehanede yapın.
    mavellen, Italian, DickName ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    O kadar beyinsiz adamla aynı havayı soluyoruz ki..

Bu Berkant denen iq.su ayakkabı numarasından küçük şerefsiz kesin arkadaki dvr kamerayı görüp artistlik yapmak istedi ama mal olduğu için dengesini kaybedip öteki motora kaza yaptırdı. Yazık olmuş gencecik çifte.

Berkantlar bu ülkede bitmez. Bizlere zarar veremeden hepsinin itlaf olması dileğiyle.
    Italian, mavellen, doberman ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar beyinsiz adamla aynı havayı soluyoruz ki..

Bu Berkant denen iq.su ayakkabı numarasından küçük şerefsiz kesin arkadaki dvr kamerayı görüp artistlik yapmak istedi ama mal olduğu için dengesini kaybedip öteki motora kaza yaptırdı. Yazık olmuş gencecik çifte.

Berkantlar bu ülkede bitmez. Bizlere zarar veremeden hepsinin itlaf olması dileğiyle.
    Berkant denen IQ'su ayakkabı numarasından küçük moronun, ben kask takmış olmasına hayret ettim. Mont, pantolon vs zaten yok da...
    mavellen ve espresso bunu beğendiler.
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    “Ben biraz şımarığım, şaka yapıyordum"

bu cümleyi kuruyorsa acaba kimin yeğeni.
    Gırtlağına 2 parabellum attın mı yeğen filan kalmaz. Adalet sistemi görevini yapmazsa vatandaş kendi adaletini kendi sağlar.
    Thracian ve mavellen bunu beğendiler.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Yazık olmuş, insanlar birlikte motosiklet kullanacağı kişileri çok iyi seçmeleri gerekiyor yoksa böyle kötü sonuçlarla karşılaşıyoruz, Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun, Berkant gibi kullanıcılarla trafikte ve çevremizde karşılaşmama dileğiyle. İşin aslı bu kazanın sebebi kendini gösterme çabasıdır aklı sıra artislik yapıp kendini kanıtlama çabasıdır, bu kadar kendini ispatlamak isteyen varsa arka tekerdeki izlerine bakıp kendini kimseye zarar vermeden tartabilir.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    trafikte en çok korktuğum taşıt motosiklet.öte dursunlar bana,tanımadık herkes bana tehdittir.özellikle şu dönemde 1.50 boya sahip götte şort altlarında ns200 r25 nk250 ye binen kasklarından at kuyruğu sarkan tipler görünce millet konuşmaya çalışırken ben gazlıyorum uçarak uzaklaşıyorum.zaten her gün en az 1 tane motorcu kız kaza haberini okuyorum.instagram uğruna meşhur olma adına neler yapılabilinirse yapıyorlar yada ölüyorlar.şu adamında sürdüğün motor grubunda olması zaten kaza geliyorum diye bas bas bağırıyor.inanılmaz bir cehalet var motosiklet kullanan yeni tiplerde.özellikle z kuşağı mümkünse otobüs dışında bir taşıt kullanmasın.
    tommygun, The-Rock, DickName ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben biraz şımarığım = Ben çok ileri derecede o.çocuğuyum.Sopa delisiyim.Beni gördüğünüz yerde ağzımı burnumu dağıtmazsanız küserim.
    espresso ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafikte en çok korktuğum taşıt motosiklet.öte dursunlar bana,tanımadık herkes bana tehdittir.özellikle şu dönemde 1.50 boya sahip götte şort altlarında ns200 r25 nk250 ye binen kasklarından at kuyruğu sarkan tipler görünce millet konuşmaya çalışırken ben gazlıyorum uçarak uzaklaşıyorum.zaten her gün en az 1 tane motorcu kız kaza haberini okuyorum.instagram uğruna meşhur olma adına neler yapılabilinirse yapıyorlar yada ölüyorlar.şu adamında sürdüğün motor grubunda olması zaten kaza geliyorum diye bas bas bağırıyor.inanılmaz bir cehalet var motosiklet kullanan yeni tiplerde.özellikle z kuşağı mümkünse otobüs dışında bir taşıt kullanmasın.
    Abi size her konuda katılıyorum, duran veya sıkışık trafikte aralara çıkacağım zaman en büyük korkum araba değilde başka bir motosiklet kullanıcısı. Yanlışım var mı bilmiyorum ama genelde böyle durumlarda diğer arabalardan 5-10 km/h daha hızlı giderim veya panik frende en güvenli şekilde durabileceğim hızda ilerlerim. Bende z kuşağı bir birey sayılırım ama yaşıtlarım konusunda en güzelini demişsiniz genelinde ekipman anlayışı sadece kasktan ibaret ve rahmetli AEA bu tipler s*kkocan olarak adlandırmıştı, genelinin ağzında aga-kanka-hacı gibi sözler dolanır ve biri çıkar Ns200 modelini gömer biri çıkar Nk250 modelini gömer böyle böyle saçma sapan sidik yarışınada girerler. Keşke bilinçli olsalar saçma sapan işlerle uğraşmasalar.
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Trafikte vız vız vız grup halinde mok sineği gibi gezen bir kitle var. Bu toparlakları zaten altlarındaki motor ve kıyafetlerinden tanırsınız. Aman dikkat.
    espresso ve DickName bunu beğendiler.

R4DON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir süre trafikte motor sürmeye başlayınca fark ettiğim ilk şey en fazla tehlike arz eden taşıtların taksiler ve diğer motosikletler olduğu. Lavuklar arabaların yanından silecek geçtikleri gibi diğer motorların yanından da aynı şekilde geçmeye kalkıyorlar. Ulan dangalak kendinde motorun üstündesin, sen şeridin içinde sağa sola kaymıyor musun, aynısını sen yanından geçerken adam yapsa birbirinize gireceksiniz, bunu düşünemeyen beyin nöronlarını ****. Haksızsam söyleyin.
    mavellen, Italian ve espresso bunu beğendiler.

İnşallah içerde kendi gibi bir psikopata denk gelirde, bir daha doğaya dönemez.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Özellikle başka motoru sollarken niyetimi belli edip zaten yasak olan tek şerit içinde asla yan yanyana gelmem.

Çok kötü olmuş büyük ihtimalle düşer düşmez bariyerlere sert çarpma ile sonuçladı. Ortadoğuda başınıza iş gelmeden insan ömründe yaşlılıktan ölmek en büyük başarıdır.
    espresso bunu beğendi.

Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    Kaza yerinin biraz gerisinde de baska bir motoru sikistirmaya calisan bir araba viraj alamayip kaza yapmis. Sanirim ambulanslar da yol ustunde o kazayi gorunce ilk basta karistirmislar, o yuzden az da olsa gecikmisler.
    Ikisine de Allah rahmet eylesin, Allah ailelerine sabir versin.
    instagram.com/ak.kucukcaglayan

Arabayı iki yandan geçiyor motorcular ve yolda sürekli çift çizgi var.
    Sadece kask görebildim, dizlik koruma vs. göremedim. Çok tehlikeli işler ya :(
    Bi de bu inanmak istemediğim "şımarık" açıklaması var. Gerçek mi acaba?

2 genç...
    Allah rahmet eylesin.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Gereksiz yere yitirilmiş iki yaşam.Daha hayatlarının baharında iki genç.Gerçekten şu şekilciliği bırakmak lazım.Öyle taytla etekle falan motora binmenin mantığı ne nasıl bu kadar korkusuz olabiliyorlar anlayamıyorum.

Hani erkekleri bir kenara koy.Bu kızlara ne demeli.Her bir yerleri için elli çeşit ürün kullanır eline ayrı ayağına ayrı topuğuna ayrı yüzüne gözüne ayrı göz altına ayrı krem sürerler.Kendilerine okadar çok bakıyorlar.Motosiklete biniyorsun tamam SS bir motorda çok şık çok güzel gözüküyorsunda Ufacık bir düşüş yaşasan elin kolun bacağın asfaltta rendelenir.O şekil kaybettiğin doku geride gelmez.Ölmedin diyelim yaşıyorsun ama bu izlerlemi yaşayacaksın ömür boyu.Bunudamı hiç düşünmüyorlar.
    espresso ve DickName bunu beğendiler.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALLAH rahmet eylesin.

Alanya mahmutlarda benim şeridimden, yanımdan geçen ve geçerken egzoz bağırtıp beni irkilden g...ö....t..... lalesi. Aynını sanada yapsınlar. Makas ata ata giderken mutlaka bir gün birinin arasında tost olacaksın. Az daha ukrayna plakalı araba sana dokunduruyordu ama senin haberin bile yoktu. Bende kayıt yapıyordum. Şayet araç sana dokundursa kayıtı kimse ile paylaşmazdım. Senin gibi tipler yüzünden kimsenin ocağına ateş düşürmeye gerek yok. Bende araba varken aynını yapacak cesaretide göster lütfen. Motor sürerken motor ve ticarilere ekstra özen göstemeye çalışırım. Kışın sadece araba sürerim. Araba sürerkende motorcuları görmeye dikkat ederim. Onları taciz edip sıkıştırmam. Motora yaklaşırken onun araçlar gibi sabit çizgide gitmeyeceğini, şerit içerisinde kayabileceğini hesap etmek lazım. Trafik ön görüsü olmayan sadece gaz koluna abanıp veya direksiyon çevirip gaza basan mallar. Trafikte sizden başka hayatlarda var. Kimsenin ocağına ateş düşürmeye veya hayatını karartmaya hakkınız yok.
    iptaluyelik02 ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Allah rahmet eylesin. NTV'de izledim. üzücü bir haber. Pek çok genç insan hayattan erkenden kopuyor motosiklet kazası yüzünden...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)