Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Trafikte Motosiklet Tarafından Taciz Edilen İki Genç Kaza Yapıp Hayatını Kaybetti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Zafer Beyin programında izledim, resmen cinayet!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    draggy'nin dediği gibi Zafer Akçay bu haftaki ilk videosunda bu cinayete değinmiş. Gerçi ilginç bir resim daha paylaşmış. Olayın öncesinde bir dükkanın güvenlik kamerasından bir görüntü alınmış ve vefat eden genç kardeşlerimizin motorunda aynalar komple kapalı. Muhtemelen vefat eden sürücü sağındaki bu Berkant denen Pulsar kullanan şımarık iti aynaları kapalı olduğu için göremedi, fark edemedi.
    espresso ve DickName bunu beğendiler.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    draggy'nin dediği gibi Zafer Akçay bu haftaki ilk videosunda bu cinayete değinmiş. Gerçi ilginç bir resim daha paylaşmış. Olayın öncesinde bir dükkanın güvenlik kamerasından bir görüntü alınmış ve vefat eden genç kardeşlerimizin motorunda aynalar komple kapalı. Muhtemelen vefat eden sürücü sağındaki bu Berkant denen Pulsar kullanan şımarık iti aynaları kapalı olduğu için göremedi, fark edemedi.

Ders: Biyoloci:
    Konu: Doğal Ayıklanma (Seleksiyon) Nedir?

R4DON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı R4DON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir süre trafikte motor sürmeye başlayınca fark ettiğim ilk şey en fazla tehlike arz eden taşıtların taksiler ve diğer motosikletler olduğu. Lavuklar arabaların yanından silecek geçtikleri gibi diğer motorların yanından da aynı şekilde geçmeye kalkıyorlar. Ulan dangalak kendinde motorun üstündesin, sen şeridin içinde sağa sola kaymıyor musun, aynısını sen yanından geçerken adam yapsa birbirinize gireceksiniz, bunu düşünemeyen beyin nöronlarını ****. Haksızsam söyleyin.
    Evet beyler, burada bahsettiğim olay yüzünden bir kez daha kaza yapma tehlikesi geçirdim. Yoğun akan trafikte sağ şeritte öndeki araçla takip mesafesini koruyarak ilerlerken sol aynamdan iki şeridin ortasından gitmeye çalışan pcx'in beni sıkıştırdığını görüp refleks olarak hafif sağa kaymamla sağımdan hızla gelip silecek geçmeye çalışan motokurye'ye değdirmem bir oldu. Daha sonra kuryenin "NAĞĞBIIYOON DAĞYII NAĞĞBIYOOOOON" diye anırarak yavaşlayıp yanımda sürmesi, ona laf anlatmaya çalışırken aniden yola atlayan yayalara çarpmamak için ani fren yapıp arka tekeride kaydırarak 2 dakika arayla ikinci bir kazayı atlatmam sonucu resmen motosikletten soğuduğumu bildirmek isterim. Zaten mecburiyetten arabaya paramız yetmediği için işten eve götürsün diye aldığım bu taşıta 1 senenin sonunda artık binesim gelmiyor. Tüm gün köpek gibi çalışoyum. Eve biraz daha çabuk gidip dolmuş stresini çekmeyelim dedik ama motor üstündeki stres dolmuşu servisi geçti. Düşük IQ ve dürtü kontrolü sahibi olup, istanbul trafiğini tehlikeli ve çekilmez kılan tüm servis, taksi, motokurye sürücülerinin ve deli dana gibi yola atlayıp duran yayaların istisnasız olarak annelerini g*tlerinden s*keyim. İyi akşamlar.
    CRF bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben ayna kontrolünü çok fazla yaparım, bir süredir de arkamdan gelip aynı şerit içinde beni sollamaya ya da sağlamaya uğraşan hiç bir motorluya izin vermiyor, önlerini kapatıyorum. Öteki şeritten nereye istiyorsa gitsin.
    espresso ve sallami bunu beğendiler.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Önümde gidene neden yavaş gidiyorsun diye korna çalıp sıkıştırmam. Arkamdan gelenide zerre kadar umursamam.
    CRF bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Berkant denen toparlak 8 yıl 4 ay hapsi cezası almış. Yitip giden 2 can geri gelmeyecek ama bu şımarık gundi de en güzel yıllarını dört duvar arasında geçirsin de aklı başına gelsin.

'Şımarık katil'e 8 yıl dört ay hapis

Eyüpsultan'da Berkant Keskin'in, Murat Vermez’in motosikletine çarptığı ve Vermez ile arkasında oturan Nazlıcan Yolcu'nun öldüğü olaya ilişkin davada karar çıktı. İfadesinde "Şımarıklık yapmak istedim" sözleriyle gündem olan Keskin'e 8 yıl 4 ay hapis cezası verildi.

İstanbul Eyüpsultan'da çarptığı motosikletteki Murat Vermez ve Nazlıcan Yolcu'nun ölümüne neden olduğu gerekçesiyle yargılanan motosiklet sürücüsü Osman Berkant Keskin, "bilinçli taksirle birden fazla kişinin ölümüne neden olma" suçundan 8 yıl 4 ay hapisle cezalandırıldı.

İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, sanık Keskin ve taraf avukatları katıldı. Katılan vekili Ahmet Tokdemir söz alarak Nazlıcan Yolcu'nun arkadaşı Ceylan Ayan'ın kazayı gördüğünü belirterek, Ayan'ın tanık olarak dinlenmesini talep etti.

"TEMAS ANINI GÖRMEDİM"

Mahkeme heyetinin talebi kabul etmesi üzerine dinlenen Ayan "Olay anında üçüncü sıradaydım, bir arkadaşımın arkasındaydım. Berkant, Nazlıcan'ın bulunduğu motosiklete arka taraftan, onların sağına doğru geçecek şekilde yanaşarak motoru sürdü. Sonra Nazlıcan ve diğer arkadaşımızın yere düştüğünü gördüm. Temas anını görmedim, biz bir süre gittikten sonra durduk, gidiş anında duramadık" ifadelerini kullandı.

Ayan, Nazlıcan Yolcu'nun yakın arkadaşı olduğunu belirterek, "Osman Berkant'ın Nazlıcan'ın yakın arkadaşı olduğuna dair Nazlıcan'dan herhangi bir söylem duymadım. İlk ifademde bulunan eksiklikler olayın sıcaklığıyla bizi çağırmalarından kaynaklıdır. Şimdiki ifadem doğrudur, motorumuz üçüncü sıradaydı, benimle Nazlıcan'ların arasındaki mesafe yaklaşık 50 metre kadardır" beyanında bulundu.

Talebi sorulan cumhuriyet savcısı, önceki celse verdikleri mütalaayı tekrar ederek, sanığın ehliyetinin üç yıldan fazla olmamak üzere geri alınmasına karar verilmesini istedi.

İNDİRİM UYGULANDI

Davayı karara bağlayan mahkeme heyeti, suçun işleniş biçimini, vefat eden kişilerin çok genç yaşta olmasını, meydana gelen zararın ve sanığın taksire dayalı kusurunun ağırlığı ile kazada asli ve tek kusurlu oluşunu dikkate alarak hüküm kurdu.

Osman Berkant Keskin'in "taksirle birden fazla kişinin ölümüne neden olma" suçundan 7 yıl 6 ay hapisle cezalandırılmasına karar veren mahkeme, sanığın eylemini "bilinçli taksirle" gerçekleştirdiğini değerlendirerek, cezayı 9 yıl 12 ay hapse çıkardı. Mahkeme, sanığın geleceği üzerindeki olası olumsuz etkilerini dikkate alarak cezayı 8 yıl 4 ay hapse indirdi.

EHLİYETİ İKİ YIL ALINDI

Cezanın miktarı, tutuklukta geçirilen süre ve hükmedilen ceza miktarının sanığın kaçma kuşkusunu somutlaştırması nedeniyle adli kontrol tedbirlerinin yetersiz kalacağını değerlendiren heyet, tutukluluk halinin devamına karar verdiği sanığın ehliyetinin de 2 yıl süreyle geri alınmasını kararlaştırdı.

https://www.sozcu.com.tr/simarik-kat...y-hapis-p38771
    espresso ve zihnigonen bunu beğendiler.

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    Bu olaylar artarak devam eder muhtemelen. Unutmuştum bu olayı, sinirim bozuldu yine videoyu izleyince.

Sosyal medya kasklı, kameralı ergen motorcu kaynıyor şu an, herkes daha fazla izlenme almanın peşinde garip garip işler yapıyorlar.
    Mamba09 bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı selsa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu olaylar artarak devam eder muhtemelen. Unutmuştum bu olayı, sinirim bozuldu yine videoyu izleyince.

Sosyal medya kasklı, kameralı ergen motorcu kaynıyor şu an, herkes daha fazla izlenme almanın peşinde garip garip işler yapıyorlar.
    Ne güzel yorumlamışsınız. Maalesef bu ergenlerden bıkmış durumdayım. Kendi şeridimde gidiyorum, ekseriyetle cf motosu olan ve aksiyon kamerası olan bir bebe, taciz ede ede yanımdan geçmeye çalışıyor. Bu Z kuşağı üzerine uzun uzun yazmak isterdim ama neyse... Cahilinde cahili bu bebeler.
    selsa ve DickName bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel yorumlamışsınız. Maalesef bu ergenlerden bıkmış durumdayım. Kendi şeridimde gidiyorum, ekseriyetle cf motosu olan ve aksiyon kamerası olan bir bebe, taciz ede ede yanımdan geçmeye çalışıyor. Bu Z kuşağı üzerine uzun uzun yazmak isterdim ama neyse... Cahilinde cahili bu bebeler.
    Kesin aynaları Doberman stili kapalıdır. Aerodinami önemli..
    espresso bunu beğendi.

doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    böylelerini de hiç anlama motor sürerken robotlaşıyorum birisi bana çarpsa bile avel avel bakıyorum olay yerinden ayrılınca sinirleniyorum

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    [Osman Berkant Keskin'in "taksirle birden fazla kişinin ölümüne neden olma" suçundan 7 yıl 6 ay hapisle cezalandırılmasına karar veren mahkeme, sanığın eylemini "bilinçli taksirle" gerçekleştirdiğini değerlendirerek, cezayı 9 yıl 12 ay hapse çıkardı. Mahkeme, sanığın geleceği üzerindeki olası olumsuz etkilerini dikkate alarak cezayı 8 yıl 4 ay hapse indirdi. ]

Oh şükür.. Olumsuz etkilenmeyecek artık..(Adam kamikaze gibi dalıyor motorluya , pisikolojisi iyi .miymiş o anda ) Bundan gelecek bekleyen kim allasen ?..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu feminen görünümlü Berkant'ın yüzünün hiç unutulmaması dileğiyle

doberman ve espresso bunu beğendiler.

doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    cezaevinde de şımarır artık
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu feminen görünümlü Berkant'ın yüzünün hiç unutulmaması dileğiyle

https://i.hizliresim.com/704dadt.jpg
    Şu saç tıraşını yapan insanları ülkeden kaldırsalar ülkenin zeka, refah ve güvenlik seviyesi inanılmaz derecede artar. Bu tarz insanlar bizler ibret alalım diye yaratılmış, nerede yapılmaması gereken işleri hep bu tarz arkadaşlardan görüyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

Bende z kuşağı içinde olan bir bireyim ama bu nesilden sizler kadar bende şikayetçiyim (instagram ve tiktok motosiklet kullanıcıları özellikle), motosiklet kültürü çok yanlış yerlere gidiyor. Rahmetli Barkın abim zamanında çok güzel bir kesit yapmıştı, kesitin baş kahramanıda s*kkocan .

1.55-2.27 arası bahsettiğim s*kkocan canlandırması

Z kuşağı siz siz olun s*kkocan gibi olmayın, bu forumda abilerimizin bir çok değerli yazıları ve tecrübeleri mevcut, okuyun ve öğüt alın. 1 Musibet 40 nasihattan iyi olmadan yol yakınken vazgeçin bu işlerden, ekipmanlarınızı tam giyin milleti rahatsız etmeden bu sevdayı doruklarına kadar yaşayın.
    tommygun, espresso ve DickName bunu beğendiler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ceza gerçekten az bence .. Zaten ülke de ceza diye birşey kalmadı..

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Şımarıklık yapmaya calıstım demese , 1 tane il başkanı tanıdık, üstüne 2 beden büyük takım elbise, çok pişmanım kardeşim gibiydi dese tamammış.

Yok artık diyebilen var mı ? Gidenler geri gelmez ama bir nebze merhem olmustur ailelere.. Ben mutlu oldum şahsen.

Tanım : delici bir gencin hayatının ırzına gecilmesi
    espresso bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)