Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Panelvancı Dayı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bugün kadıköye giderken d100 yolunda pendiğe doğru..Bayağı gariban bir dayı honda activa ile gitmeye çalışıyordu lastiği patlamış çok kötü durumda idi lastiği. 5-10 km hızda sağa sola yalpalaya yalpalaya , önünde büyük bir tüp gitmeye çalışıyordu..Yanaştım yanına " geçmiş olsun dedim". Adam bayağı kan ter içinde kalmış ağlamaklı "ya geçen yaptırdım bunu bir dünya para verdim " dedi.. O sırada önündeki tüpü düşürdü.Artık ne yapalım ne edelim diye düşünürken " dayı biraz hızlı gitmeye çalış toparlar belki bir dene az ileride benzinlik ilaç alalım " dedim..

Tam o sırada bir panelvan az önümüzde durdu dayınında lastik patlak olduğu için sollayıp geçmesi lazım motor gitmiyor..Bekledik kalkar diye kalkmadı..Yalan yok söylenmeye başladık " manyak mı bu ne ya tam önümüzde durdu " diye..Sonra geri geri geldi bir adamla birde genç birisi indi..Arka kapağı sağlı sollu açtı " geçmiş olsun .. Benzin akıtıyor mu motor ? " diye sordu..

Bizde yok akıtmaz dedik.. Panelvandan inen adam da " hadi o zaman tutun şunun bir tarafından atalım arabaya nereye gidecekse götüreyim " dedi.. Motor sahibi adamın gözleri parladı birden sesi kırıldı .. 4 kişi attık panelvana adamda bindi..Ve gittiler.. 40 kere "" Allah razı olsun " dedik adama..Vallahi duygulandım bayağı..İsmini vs bilmiyorum ama işiniz gücünüz rast gitsin ya güzel insanlar
    DickName, espresso, freasy ve 14 diğerleri bunu beğendiler..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Allah razı olsun tüm iyi insanlardan.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonra adamı dövüp yol kenarına atıp motoru caldılar.

bu ülkede iyilik görmeye alıskın değilim aklıma hep en kötü senaryo geliyor :D
    espresso, mertowski, maximusti, ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    İlk başta okurken panelvancı dayı ile münakaşa yaşandığı ve trafikte terör estirdiğini düşünmüştüm ama öyle değilmiş, konu başında sövmeye hazırlanıp sonrasında yumuşadım iyi insanlar azda olsa kalmış.
    Mr.wind ve espresso bunu beğendiler.

momentS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ehliyeti bile yok
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonra adamı dövüp yol kenarına atıp motoru caldılar.

bu ülkede iyilik görmeye alıskın değilim aklıma hep en kötü senaryo geliyor :D
    ağzını hayra k..çnı bayıra aç

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)