Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Damsız Giriş Yapılabilen Kamping

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rakı masasında çay mı?
    Her iki kadehten sonra mola çayından tut, çok nadir de olsa rakının üstüne çay ekleyip içene kadar envayi çeşidi varmış bu olayın.
    Ben de ağzım açık bakmıştım. İkinci söylediğim de gerçek maalesef.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alsancaktaki cogu meyhane damsız alıyor biz giderdik fiyatlar uygun iken.

ama böyle dansözlü zenneli garip bi yer arıyorsanız oralar genelde dam istiyor.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Ağzı ile içmeyi bilmeyenlerin, garip adetleri. Genelde içki içmeyi adamlık sananlar tarafından ortaya çıkarılır. Bu tipler hayatı boyunca içeceklerini 10 senede içer sonra tövbe ederler. İstihap haddini bilenler sağlığı el verdiğince içer. Rahmetli hanımın dedesi 94 yaşına kadar içmeye devam etti. Sonra 2 ay sonra vefat etti. Ama hep 2 tek atardı, sarhoş olmazdı. İçmeyi bilen dediğim adamların hepsi uzun zaman kararında içen adamlardı.
    F54 bunu beğendi.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir'de arkadaşımla gidip delikanlı gibi iki tek atıp çıkacağım meyhane yok. ya içeride cümbüş var, ya fiks menü var, ya da önüne hop yanmış mangal geliyor.
    Çamdibi tarafında; Samko'nun Yeri, Koraç Meyhanesi, Havuzlu Meyhane, Nedo'ların Yeri, İpekyolu Birahanesi tavsiye olunur.

Macabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Bu arada öğrendiğimde çok şaşırdığım bir bilgi: İstanbul içinde bazı otopark ya da muadili iş yerleri var. Bunlar sayılı yerler bu arada. Bu abilerin özel müşterileri oluyor ki genelde sanatçı tayfası oluyor müşterileri. Magazinden kaçmak, bu özlediğimiz ortamı yaşamak için falan gidiyorlar. Yani parayı sen ben versek açmıyor sana o iş yerini. Özel bir alandan, soteden alıyor müşterileri. "Gibi" dizisindeki gibi salaş ortam yani Mesleğim gereği tanıştığım, Serdar Akar' a yakın olan birisi anlatmıştı.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çamdibi tarafında; Samko'nun Yeri, Koraç Meyhanesi, Havuzlu Meyhane, Nedo'ların Yeri, İpekyolu Birahanesi tavsiye olunur.
    Camdibinde kaybolurum ben shell e kadar biliyorum Oralar pek tekin degil ama :/

Motosikleti
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Camdibinde kaybolurum ben shell e kadar biliyorum Oralar pek tekin degil ama :/
    Mersinli Son Durak'ta olan Shell'den bahsediyorsanız, oradan içeri doğru gir ve 100mt sonra Koraç Meyhanesi zaten. Koraç'ı geç, 40mt sonra Havuzlu Meyhane var. Saydığım yerlerin hepsi birbirine çok yakın.

"Oralar pek tekin değil" demişsiniz ancak bilakis ben yıllardır giderim bir sorun yaşamadım. Örnak verdiğim yerler zaten Göçmen meyhaneleri ve göçmenlerin oturduğu mahalleler. Hem fiyat uygunluğu, hem lezzet tat ve menü zenginliği bakımından çok çok daha iyi olduğu için Karşıyaka'da içki içmek yerine buralara giderim.

Gelin bir gün gidelim birlikte 2 bira içelim sizler de bana hak vereceksiniz eminim.
    espresso bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çay olayı son zamanlarda arttı eskiden şalgamla içme modası vardı , buzlu badem filan gezerdi şimdi çay içiyorlar çay geziyor , bir de o tiplerin ehlikeyf tribi oluyor "yok abi ben sadece içerim" deden baban çay bardağı ile içiyodu .Köpoğlu olur, peynir olur, haydari olur, egedeysen kabak çiçeği dolması olur, börülce olur ama o masada çay olmaz bu benim görüşüm tabi.
    zevkler ve renkler davası gibi, gibi.
    bursevi

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    Rakı masasında çay da içilir şalgam da. 30 yıldır rakı içerim, genelde aynı dostlarımla, ne yani rakıyla beraber çay içiyor diye adam gönül mü koyacağım. Arada ben de içerim. Sıkıntı yok bence...
    mertowski bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Köfteydi, sürüştü hikaye. Demek ki şöyle bir meyhane etkinliği olsa katılım sağlam olur.
    mertowski, espresso, tecrube0 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köfteydi, sürüştü hikaye. Demek ki şöyle bir meyhane etkinliği olsa katılım sağlam olur.

Bu yazdığım meyhanelerin google maps fotoğraflarını inceledikten sonra senden 1 gün kalmalı bir operasyon beklemiyor değilim.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu yazdığım meyhanelerin google maps fotoğraflarını inceledikten sonra senden 1 gün kalmalı bir operasyon beklemiyor değilim.
    Bizim şirket beni İzmir'e çağırıyor. Anlaşabilirsek İzmir'e taşınma durumum olabilir bu sene. O zaman meyhanelerden çıkmam. Alsancak'ta Topçu diye bir restoran vardı, kaldığım otele yakındı, çapkınlık ayağına kızla oraya gitmiştik ve oranın çöp şişini çok beğenmiştim. İmkan yaratayım da tekrar gideyim.
    espresso, mertowski ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mersinli Son Durak'ta olan Shell'den bahsediyorsanız, oradan içeri doğru gir ve 100mt sonra Koraç Meyhanesi zaten. Koraç'ı geç, 40mt sonra Havuzlu Meyhane var. Saydığım yerlerin hepsi birbirine çok yakın.

"Oralar pek tekin değil" demişsiniz ancak bilakis ben yıllardır giderim bir sorun yaşamadım. Örnak verdiğim yerler zaten Göçmen meyhaneleri ve göçmenlerin oturduğu mahalleler. Hem fiyat uygunluğu, hem lezzet tat ve menü zenginliği bakımından çok çok daha iyi olduğu için Karşıyaka'da içki içmek yerine buralara giderim.

Gelin bir gün gidelim birlikte 2 bira içelim sizler de bana hak vereceksiniz eminim.
    Şahin tepesinden west park'a kadar bir çok yerini bilirim İzmirin Bornovanın bir çok yerini bilirim Hatta sağlam kazamı ağaçlı yolun orda yaptım tarak kemiklerim kırıldı İlk taşındığım zaman oralardaki çamdibinde daracık sokaklarda çok kayboldum.Dap yapının oralarda hala gitsem kaybolurum Bilmeyen için çamdibi pek tekin değil demek istedim Saydığınız yerler çok şehir içinde kapalı mekanlar deniz kenarı vs manzaralı sessiz yerleri seviyorum.
    mertowski bunu beğendi.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Bizim şirket beni İzmir'e çağırıyor. Anlaşabilirsek İzmir'e taşınma durumum olabilir bu sene. O zaman meyhanelerden çıkmam. Alsancak'ta Topçu diye bir restoran vardı, kaldığım otele yakındı, çapkınlık ayağına kızla oraya gitmiştik ve oranın çöp şişini çok beğenmiştim. İmkan yaratayım da tekrar gideyim.
    hocam topçu denilen mekan turistiktir hem de kazıktır. izmir'in yerlisi oraya gitmez. çöp şiş için hiç üşenmem ortaklar'a gider kalyon'da yerim. en iyisidir.
    mertowski, tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Yerlisi buna da turistik der büyük ihtimal, birkaç sene önce bir proje için İzmir'e gidip gelirken Kemeraltı'nda Kalimera diye bir yer keşfetmiştik, hem mekân hem de yiyecekler güzeldi. Saki rakısını da ilk orada içmiştim. Kemeraltı acayip bir yer bu arada dünya kadar ilginç ve güzel yeme mekânı var. İzmir iyidir vesselam.
    mertowski, tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yerlisi buna da turistik der büyük ihtimal, birkaç sene önce bir proje için İzmir'e gidip gelirken Kemeraltı'nda Kalimera diye bir yer keşfetmiştik, hem mekân hem de yiyecekler güzeldi. Saki rakısını da ilk orada içmiştim. Kemeraltı acayip bir yer bu arada dünya kadar ilginç ve güzel yeme mekânı var. İzmir iyidir vesselam.
    Kemeraltinda kuyum pide diye bir yer var salas bir mekan kisin yerlere talas filan atiyorlar cocuklugum aklima gelirdi gorunce pideleri guzel oluyor tavsiye ederim
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam topçu denilen mekan turistiktir hem de kazıktır. izmir'in yerlisi oraya gitmez. çöp şiş için hiç üşenmem ortaklar'a gider kalyon'da yerim. en iyisidir.
    Seninle aynı kafadayız, ben de çöpşiş için ortaklar Kalyon (lazutti)'u tercih ediyorum ama hani Alsancak'ta takılırken canımız çöpşiş çekse, Ortaklar kadar olmasa da Topçu da fena mekan değil demek istemiştim. Rakı falan da var, ohh daha ne isteyeyim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:26 ----------

Ağalar, tamam hepimizin hayatında yaptığı hatalar, yanlış yunluş şeyler var ama ben olsam tarihsel öneminden kaynaklı İzmir'de "Kalimera" adlı Yunanca "Günaydın" anlamına gelen ve kendi tarihini unutmuş şuursuz bir mekana adımımı atmazdım. Bizim de yanlış anlaşılmaya müsait huylarımız var ama o kadar da değil. Dinci davarları sevmiyoruz diye de farklı kültürleri başımıza taç etmeyelim.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    benim yanımda kızım yoksa kamping e gitmiyorum beğendiğim gölge bir yere çadırı kuruyorum sabah toplayıp devam ediyorum özellikle deniz kenarı bir yerde kalacaksam market wc ve duş a yakın kuruyorum temel ihtiyaçları kolayca karşılayabilmek için
    yayla da ise manzara en güzel neredeyse oraya kurarım çadırı çekerim kafayı yatar uyurum ayı mı gelecek kurt mu gelecek hiç umrumda olmaz
    mertowski bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    ...
    Ağalar, tamam hepimizin hayatında yaptığı hatalar, yanlış yunluş şeyler var ama ben olsam tarihsel öneminden kaynaklı İzmir'de "Kalimera" adlı Yunanca "Günaydın" anlamına gelen ve kendi tarihini unutmuş şuursuz bir mekana adımımı atmazdım. Bizim de yanlış anlaşılmaya müsait huylarımız var ama o kadar da değil. Dinci davarları sevmiyoruz diye de farklı kültürleri başımıza taç etmeyelim.
    Tommy ya İzmir'in adı da Smyrna'dan geliyor ki, Kalimera'dan rahatsız olmak neden? Üstelik rakısıdır mezesidir tam da bizim kültürümüz, "bizim" dediğim bu toprakların kadim kültürü; öyle bakacaksak ne rakı ne de yanında lüp lüp götürdüğümüz mezelerin hiç biri bizim değil, "farklı" kültür. Rakı deyince hemen akla gelen başka bir şey Türk Sanat Musikisi'sidir. Musiki ile Kalimera aynı dilin kelimeleri.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tommy ya İzmir'in adı da Smyrna'dan geliyor ki, Kalimera'dan rahatsız olmak neden? Üstelik rakısıdır mezesidir tam da bizim kültürümüz, "bizim" dediğim bu toprakların kadim kültürü; öyle bakacaksak ne rakı ne de yanında lüp lüp götürdüğümüz mezelerin hiç biri bizim değil, "farklı" kültür. Rakı deyince hemen akla gelen başka bir şey Türk Sanat Musikisi'sidir. Musiki ile Kalimera aynı dilin kelimeleri.
    Bence İzmir, Yunan işgalinden kaynaklı bazı konularda daha hassas olması gereken bir şehir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)