Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Haftasonu Düzce Güzeldere şelalesi yolculuğumuz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kymco AK550
    geçen hafta sonu eşimle birlikte istanbul'a 220km mesafedeki güzeldere şelalesine gittik. aslında amacımız yeşillikler için güzel bir gün geçirmekti. o yüzden önce kalacağımız yeri seçtik, sonra şelale de yakınında olunca şelaleyi de görmüş olduk. toptepe panorama diye bir yerde kaldık. manzarası müthişti. bu manzara odanın balkonundan.

bu da işletmenin otoparkından motor manzarası

bölgeye istanbul'dan ulaşım çok kolay. uzun süre kuzey marmara'dan gittikten sonra anadolu otoyolundan 30-40 km. sonrasında da kötü bir yola girmeden bölgeye varmak mümkün. otelle şelale arasındaki yol da çok keyifli.

şelale demişken onun da fotoğrafını ekleyelim

son olarak da canım isimsiz motorum

motorla 200-300km arasında yol gittiğimde çok keyifli oluyor. hem doya doya motor kullanmış oluyorum hem de pek yorulmamış oluyorum. daha uzun km henüz denemedim ama bir 500 civarını da denemek istiyorum.
    symm, DickName, Beto87 ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bende buraya gitmiştim ama yolu çok bozuktu.Yapmışlar gibi sanki.Hatta ilk düşmemi orada yaşamıştım.Soldan yukarı doğru ayrılan yola girişi kaçırıp yolun sağında durayım dedim.Sol ayağımı yere bastım düşük banket varmış toprak dökmüşler yumuşak toprağa ayağım daldı dola düşmüştüm.

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende buraya gitmiştim ama yolu çok bozuktu.Yapmışlar gibi sanki.Hatta ilk düşmemi orada yaşamıştım.Soldan yukarı doğru ayrılan yola girişi kaçırıp yolun sağında durayım dedim.Sol ayağımı yere bastım düşük banket varmış toprak dökmüşler yumuşak toprağa ayağım daldı dola düşmüştüm.
    kasabadan yol ayrımına gelene kadar (son 2kmden önce) biraz bozuk yollar var ama kötü diyemem.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Güzel rota, güzel fotolar
    freasy bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı freasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

son olarak da canım isimsiz motorum
    Naciye diyelim o zaman.

espresso bunu beğendi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Burası şakuş yaylası diye geçiyordu yanılmıyorsam. Şelaleden tanıdım. Profesyonel fotoğraflar çekmiştim .1998 de gitmiştim oradaki arkadaşlar bu ismi söylemişlerdi diye hatırlıyorum.
    Kış günüydü ve müthiş bir macera yaşamıştık. Siste kaybolduk ormancıların kamyonetiyle aşağı indik filan.
    Hatıralar canlandı gözümde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)