Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Istanbulda lastikci ariyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Herkese selam,

Istanbulda genelde motosikletle ilgili lastik dukkanlarina baktigimda ya anlaş ya da michelin lastik satiyorlar.Farkli bir lastik yok internetten alip da taktirmak da cok sıkıntılı adami cildirtiyorlar.Izmirde olsa motomekhan vardir gidersin istedigin marka model lastigi taktirirsin .Yok mu istanbulda boyle bir yer bilen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İstanbul’da Avrupa yakasında motolastik vardı kapanmadıysa. 3-4 yıl önce orada Rosso corsa taktırmıştım. Tork anahtarıyla falan iş yapmışlardı
    MrJ, tecrube0 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    moto lastik piyayası şöyle.atıyorum 10 şirket yada dükkan varsa 8inde anlas serisi,mitas ve pirelli pilot street var.genellikle çok giden ucuz lastikler.geri kalan 2 dükkanda az giden üst düzey lastikler var.istanbulda izmirde bursada falan belli yerler satıyor çeşitli modelleri.
    özel bir lastik lazımsa bursa motorider ara
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,

Istanbulda genelde motosikletle ilgili lastik dukkanlarina baktigimda ya anlaş ya da michelin lastik satiyorlar.Farkli bir lastik yok internetten alip da taktirmak da cok sıkıntılı adami cildirtiyorlar.Izmirde olsa motomekhan vardir gidersin istedigin marka model lastigi taktirirsin .Yok mu istanbulda boyle bir yer bilen

https://goo.gl/maps/q1Jj7peAqpgq4tvC8

Lastik Atölyesi - Motolastik Point

Metzeler - Pirelli grup lastiklerini bulabilirsin telefon açıp hazır stokları ölçüleri sorabilir yada onlar izmir'den sipariş geçerler.
    tecrube0 bunu beğendi.

Macabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buz motor var (Bulut Motor) Bostancı'da. İşinin ehli insanlardır.İnternetten aldığım lastiği orada taktırmıştım.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Motolastik, Buz / Bulut Motor, Oltay Lastik, Zenn Motor. Bunlar benim bildiğim motosiklet lastiği üzerine uzmanlaşmış düzgün ve kaliteli hizmet veren işletmeler. Metzeler, Pirelli, Michelin lastikler bulunur. Ben bu üç marka dışında bir şey kullanmıyorum zaten.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Macabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buz motor var (Bulut Motor) Bostancı'da. İşinin ehli insanlardır.İnternetten aldığım lastiği orada taktırmıştım.
    Sadece michelin satiyor ben kucukcekmecede oturuyorum oraya lastik goturmem cok zor :/

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Lastikdeposu.com gibi bir siteden istediğin marka model lastiği kargoyla getirtip Bulut Motor ya da Zen Motor'da sökme takma balans ücreti vererek taktırman en mantıklısı.

Buarada yanlış anlama, merak ettiğim için soruyorum, Ns 160 motoruna neden Michelin ya da Anlaş almıyorsun? Diğer marka model lastiklerle nasıl bir fark olacağını düşünüyorsun?

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden Michelin ya da Anlaş almıyorsun?
    Anlaş ile anlaşamıyor olabilir.
    Bu arada bu markanın adının ANLAŞ mı, ANLAS mı olduğunu tam olarak bilen var mı?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada bu markanın adının ANLAŞ mı, ANLAS mı olduğunu tam olarak bilen var mı?
    Ben yanılmışım demek ki. Web sitesine baktım da heryerde "Anlas" yazıyor.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmi adı Anlaş Anadolu Lastik San ve Tic A.Ş

Ama kendileri hem Anlas'ı hem de Anlaş'ı kullanıyorlar.
    ANadolu LAStik
    ANadolu Lastik AŞ
    Seç beğen al.

Mesela şurada "Anlas" yazıyor: https://anlas.com/tr/hakkimizda/
    Burada "Anlaş": https://anlas.com/tr/vizyon-misyon-v...i-politikamiz/
    Firma ünvan ("Anlaş"): https://mths.mekasist.com/MTHS?mersis=0069005464100027
    DickName, tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikdeposu.com gibi bir siteden istediğin marka model lastiği kargoyla getirtip Bulut Motor ya da Zen Motor'da sökme takma balans ücreti vererek taktırman en mantıklısı.

Buarada yanlış anlama, merak ettiğim için soruyorum, Ns 160 motoruna neden Michelin ya da Anlaş almıyorsun? Diğer marka model lastiklerle nasıl bir fark olacağını düşünüyorsun?
    NS160 için değil esasında dominar 400 için arıyorum Anlaş tourneo sport var şuan 4000 km de ns160'da ama yağmurlu havada sorun yaşayınca soğudum fren mesafesi winter grip 2 den sonra fazla uzun geldi.MRF lastik ile gelecek dominar lastik almam gerekecek. Biraz piyasayı araştırdığımda michelin ve anlaş için bazı modelleri ile ilgili şikayetlere denk geldim ( yarılma , kaplamanın sökülmesi , balon yapması vs. ) Pirelli veya metzeller alıyım kafam rahat olsun diye düşündüm .Ama onları da direkt satan takan bir satıcı bulamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmi adı Anlaş Anadolu Lastik San ve Tic A.Ş

Ama kendileri hem Anlas'ı hem de Anlaş'ı kullanıyorlar.
    ANadolu LAStik
    ANadolu Lastik AŞ
    Seç beğen al.

Mesela şurada "Anlas" yazıyor: https://anlas.com/tr/hakkimizda/
    Burada "Anlaş": https://anlas.com/tr/vizyon-misyon-v...i-politikamiz/
    Firma ünvan ("Anlaş"): https://mths.mekasist.com/MTHS?mersis=0069005464100027
    Firmanın seceresini dökmüş Benim bildiğim firma "Anlaş" ama ingilizce olarak yazılışı "Anlas"

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Bu arada diğer firmalardan da eğer lastik öneriniz varsa alabilirim Tecrübeden değil sadece okuduklarımla alakalı marka belirtme sebebim. Dominar 400 kullanıcı sayfasında vs çok baktım sordum ama yanıt alamadım.Tur için gidecek tutuşu iyi olan dominar 400 için lastik arıyorum.

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    mitas sport force yada bridgestone s22 bursa motorider.güvenilir lastikler
    tecrube0 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)