Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motoru sürmek isteyeni reddetmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bu araç vermeler iyi günde iyi de, kötü günde ( kaza, bela gününde ) kötü.

Sınıfına göre ortalama araç fiyatları. Temmuz 2023.

A sınıfı: 896.591 lira

B sınıfı: 1.223.000 lira

C sınıfı: 1.672.000 lira

D sınıfı: 3.149.000 lira

E sınıfı: 5.071.000 lira

F sınıfı: 10.025.000 lira

Şimdi bu araçlardan birine çarptığınızda çarpma ve kusur durumunuza göre oluşacak değer kaybını düşünün.

Abi senin araçla kaza yaptım dediğinde önce seğmentini sorun, duruma göre evinizin, arsanızın artık ne varsa tapusunu güvendiğiniz birine devredin.
    espresso ve hasmet bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    19051919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMax 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah korusun aynı şey başıma gelse o davar ölse üzülmem ama motorum yamulsa, ezilse, parça gerekse hayata küserim, kadere isyan eder ahiretimi yakarım.
    İyi de ya birde ailesi hakkınızda motoru ölen kişiye vererek ölümüne sebep olma suçlamasıyla dava açarsa ne yapacaksınız? Motorun pert olması kalmayabilirsiniz :(
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı 19051919 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi de ya birde ailesi hakkınızda motoru ölen kişiye vererek ölümüne sebep olma suçlamasıyla dava açarsa ne yapacaksınız? Motorun pert olması kalmayabilirsiniz :(
    Latife yapıyoruz hocam. Tabi ki çok sevdiğimiz motorumuz söz konusu da olsa bir candan daha değerli değil.

Hem kazayı yapan sağ kalmalı ki onu çekiçle dövebileyim.
    espresso, sallami, Beto87 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Malınız zarar görüp kötü olacağınıza şimdi kötü olun. Ha anlayışlı bir insan zaten motosiklet vermenin araba vermek gibi olmadığını, motor sürmenin tecrübe istediğini tecrubeli bile olsa aliskin olmadigin motorda acemilik cekecegini olası bir kaza da kendinizin de sorumlu olduğunuzu en iyi ihtimalle sadece dusurse bile keyfinizin kacacagini söylediğinizde anlayışla karşılar. Ha anlamiyorsa da bozulursa da bozulsun

Motosikleti
    Suzuki Gsx-R 250
    geri istemeyi düşünmeden verebileceğin insana sadece borç araba motor vs. verilir. Bir şey olursa çok rahat bi şekilde canı sağolsun diyemeyeceğin adama bişey vermemek lazım yoksa onun stresi bile insanı perişan eder.

nihiltzkrieg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 937 & SV650 & 390 Duke
    Bahane sunmanıza gerek yok. Vermek istemiyorum deyin. Kendi malınız hakkında başkasına açıklama yapmak zorunda değilsiniz.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu araç vermeler iyi günde iyi de, kötü günde ( kaza, bela gününde ) kötü.

Sınıfına göre ortalama araç fiyatları. Temmuz 2023.

A sınıfı: 896.591 lira

B sınıfı: 1.223.000 lira

C sınıfı: 1.672.000 lira

D sınıfı: 3.149.000 lira

E sınıfı: 5.071.000 lira

F sınıfı: 10.025.000 lira

Şimdi bu araçlardan birine çarptığınızda çarpma ve kusur durumunuza göre oluşacak değer kaybını düşünün.

Abi senin araçla kaza yaptım dediğinde önce seğmentini sorun, duruma göre evinizin, arsanızın artık ne varsa tapusunu güvendiğiniz birine devredin.
    !!!!!!

Bu fiyatlar gercek mi? Oyleyse size Mustang GT convertible fiyatindan pahaliya Civic satiyorlar... Bakin standart Mustang de degil, 480 beygir 5 litre V8 motorlu, ustu acilabilen, aksesuarli premium modeli... Hatta bu bile %10 daha ucuz yukaridaki ortalama C sinifi arac fiyatindan...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    benden de yanında çalıştığım arkadaş istedi vermedim amma pintisin dedi param var istesem gider en kralını alırım dedi hadi gel bayiye götüreyim al dedim hatta deposunu ben dolduracağım motor hediyesi dedim göt gibi kaldı
    sonra yanındaki suriyeli elemana transportır verdi eleman gidip kaza yaptı 12000 tl masraf çıktı eleman parayı ödedi allahtan ben olsam ödemem arabayı bırakır kaçardım dua et gidip modelli bir arabaya vurup kaçmadı yoksa anandan emdiğini başka tarafından şiringa ile çekerlerdi dedim DOĞRU SÖYLÜYORSUN DEDİ artık kimseye emanet araba vermiyor
    vermeyin arkadaşlar bu motosiklet 2 teker şakaya gelmez en küçük hatanın affı yok
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    !!!!!!

Bu fiyatlar gercek mi? Oyleyse size Mustang GT convertible fiyatindan pahaliya Civic satiyorlar... Bakin standart Mustang de degil, 480 beygir 5 litre V8 motorlu, ustu acilabilen, aksesuarli premium modeli... Hatta bu bile %10 daha ucuz yukaridaki ortalama C sinifi arac fiyatindan...
    Senin tepkin gerçek mi? :D
    1milyona Egea var yahu :D
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Burası Türkiye; 1 araba kendine 2 tane devlete alınır hasmet.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)