Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250 adv >> Nc 750x

Motovento
    REKLAM ALANI
    -Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Daha önce Cumhur kardeşimle Ktm 250 Adv kullanıcı yorumlarını çekmiştik. Motorunu değiştirdi.
    250 cc.'den sonra orta hacim bir motosiklete geçtiğinde neler hissettiğine dair kısa bir sohbet yaptık.
    Keyifli seyirler.

ushuaia, Mr.wind, Guven ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun.Arkadaşımızı seçiminden dolayı takdir ve tebrik ederim.Bencede en doğrusunu yapmış.
    Nc750x dct her işe gelebilen çok güzel bir motosiklet.Her şarttada ekonomiden ödün vermeden ilerleyebiliyor.Macerayada geliyor,şehir içinede geliyor dışınada geliyor.
    -Black- bunu beğendi.

Sağlıkla binin,hayırlı olsun.
    vstrom650 ve nc750x dct tercihini nasıl yaptınız orayı açıklayabilirmisiniz?Hızlı geçilmiş anlaşılmadı.
    -Black- bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı foreverlight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağlıkla binin,hayırlı olsun.
    vstrom650 ve nc750x dct tercihini nasıl yaptınız orayı açıklayabilirmisiniz?Hızlı geçilmiş anlaşılmadı.
    Karşılaştırma videosu olmadığı için sadece baktığı modelleri ve bazılarında nedenlerini kısaca geçti. Ama konuşmalarımızdan bildiğim kadarıyla, Nc 750x'i nakit ihtiyacı olduğunda hızlıca elden çıkarabileceğini düşündüğü için tercih etti.

Ekonomik durumla ilgili bir kaygısı olmadığı durumda,orta hacim için V-strom başta olmak üzere farklı modellere de yönelebileceğini daha önceki konuşmalarımızdan da biliyorum. Son hedef zaten belli.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karşılaştırma videosu olmadığı için sadece baktığı modelleri ve bazılarında nedenlerini kısaca geçti. Ama konuşmalarımızdan bildiğim kadarıyla, Nc 750x'i nakit ihtiyacı olduğunda hızlıca elden çıkarabileceğini düşündüğü için tercih etti.

Ekonomik durumla ilgili bir kaygısı olmadığı durumda,orta hacim için V-strom başta olmak üzere farklı modellere de yönelebileceğini daha önceki konuşmalarımızdan da biliyorum. Son hedef zaten belli.
    Ekonomik kaygı olmadığı durumda zaten orta segmentteki diğer modellere geçişin çok bir anlam ifade edeceğini düşünmüyorum bende.
    Yukarı doğru dikey geçişlerin daha doğru ve anlamlı olacağını düşünüyorum.Orta segmentte 3 aşağı 5 yukarı hepsi benzer.Afaki farklar bulunmuyor.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Ekonomik kaygı olmadığı durumda zaten orta segmentteki diğer modellere geçişin çok bir anlam ifade edeceğini düşünmüyorum bende.
    Yukarı doğru dikey geçişlerin daha doğru ve anlamlı olacağını düşünüyorum.Orta segmentte 3 aşağı 5 yukarı hepsi benzer.Afaki farklar bulunmuyor.
    Orta segmentte başka motora geçiş değildi belirttiğim. 250 Adv varken, alacağı yeni orta segment motorun satışını düşünmese, alacağı motor farklı olurdu dedim.

Diğer herhangi bir orta hacimi aynı hızda elden çıkarabileceğini düşünse 250 adv'den geçerken mesela CF Moto 800 de alabilirdi. Yani ideal motoru aramıyordu. "Hangisi olsa binerim, ama satmak istediğimde hızlıca satabileyim" düşüncesi ağırlıktaydı.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orta segmentte başka motora geçiş değildi belirttiğim. 250 Adv varken, alacağı yeni orta segment motorun satışını düşünmese, alacağı motor farklı olurdu dedim.

Diğer herhangi bir orta hacimi aynı hızda elden çıkarabileceğini düşünse 250 adv'den geçerken mesela CF Moto 800 de alabilirdi. Yani ideal motoru aramıyordu. "Hangisi olsa binerim, ama satmak istediğimde hızlıca satabileyim" düşüncesi ağırlıktaydı.
    Bende araştırma yapıyorum ve en ideal modeli arıyorum alıp uzun süre binebileceğim tekrar alım satım ile uğraşmayacağım.Her yönden en mantıklı modeli bulmaya çalışıyorum.Seçenekler arasında NC750x dct çok önemli bir yer oluşturuyor.Şehir içinde vites,fazla ısınma vb sebeplerle yormayacak,benzin 40 liraya dayandı her halukarda az yakacak istediğimde şehir dışındada yormayacak yetersiz kalmayacak motor bakıyorum.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Bende araştırma yapıyorum ve en ideal modeli arıyorum alıp uzun süre binebileceğim tekrar alım satım ile uğraşmayacağım.Her yönden en mantıklı modeli bulmaya çalışıyorum.Seçenekler arasında NC750x dct çok önemli bir yer oluşturuyor.Şehir içinde vites,fazla ısınma vb sebeplerle yormayacak,benzin 40 liraya dayandı her halukarda az yakacak istediğimde şehir dışındada yormayacak yetersiz kalmayacak motor bakıyorum.
    Sizin başlığınızda da görüşlerimi belirtmiştim. Seçenekler arasında "az yakacak" varsa, üstüne bir de "vites" derseniz. zaten başka seçenek yok.
    Yani aslında sizin saydığınız gibi 3-4 seçeneğiniz yok.

Kriterler değişirse seçenekler değişebilir ama mevcut şartlar ile alternatif yok zaten.
    foreverlight bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)