Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

RKS c1002v

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı reberemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özellikle tcs ve kör nokta bildirimi olayını aşırı şekilde merak ediyorum. malum bir cruiser/chopper camiasında teknoloji demek ön disk demek. arka kampana da kalmış bir ırkın ahvadıyız
    Eski Honda cruiserımın kampana arka freni, sahip olduğum tüm naked motosikletlerin arka disk freninden çoook daha etkiliydi.

Motosiklet te kör nokta uyarısına gerek var mı gerçekten? Uzunluğu ne ki. Sağa sola bakınca görülüyor zaten.

Bir de işe yarayan düzgün kör nokta uyarı sistemleri radar ile çalışıyor. Bu da maliyeti ciddi arttıran bir etken. Gerçekten radar bazlı bir sistem mi kullanmışlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

motorumu satmayı başarabilirsem deneyimlerimi paylaşırım mutlaka. shadow kullanmadım hiç ama benim kampana bana güven vermiyor. 285 kilo 800 cc bir araç için yetersiz geliyor.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Servisi kötü.

Ustanız varsa rks bence alınır.
    Hayatımdaki en iyi sürüşü arıyorum. Yarım kask takıp kanayacağınıza, Full face kask takıp terleyin. En iyi motosiklet, sahip olduğunuzdur.

Motosikleti
    CL-X 700 Sport
    Geçen sene fuarda tanıtıldığında çok beğenmiştim ama kullanıcı yorumu olarak yurt dışı forum ya da paylaşımlarda çok bilgi bulamadım, şimdiden hayırlı olsun.

hala yok. hiç yok. çok ilginç ama sıfır.

Muqarnas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-Evo 250
    Yine bir kalp-beyin uyuşmazlığı. Valla hocam motorun tipi donanımı falan şahane. Youtubeda bir çekik abimiz trafikte kullanıyor o videoyu izledim. Sesi falan şahane. Alırsanız bol bilgilendirme bekliyoruz bol şans

Alıntı Muqarnas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine bir kalp-beyin uyuşmazlığı. Valla hocam motorun tipi donanımı falan şahane. Youtubeda bir çekik abimiz trafikte kullanıyor o videoyu izledim. Sesi falan şahane. Alırsanız bol bilgilendirme bekliyoruz bol şans
    benimki ilanda. satılır satılmaz alacağım. benden başka da yok sanıyorum şu an yorum yapacak olan. mutlaka bol bol anlatırım.

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    benimki ilanda. satılır satılmaz alacağım. benden başka da yok sanıyorum şu an yorum yapacak olan. mutlaka bol bol anlatırım.
    Hevesinizi kırmak gibi olmasın ama bu motoru almamanızı öneriyorum şiddetle. Motorun kendisi Çin'de üretildiği haliyle iyi olabilir, ona lafım yok. Motor yakışıklı da duruyor, özellikleri kağıt üzerinde iyi. Ancak bu motoru getiren firma (RKS) inanılmaz dandik ve amatör bir firma. Bu motoru bakıma götürdüğünüzde hayatında bu motoru daha önce görmemiş, ilk defa sizin motorunuz üzerinde deneme yanılma yoluyla öğrenecek bisikletçiden bozma ustalar ile muhatap olacaksınız. Bir kere daha düşünmenizi tavsiye ederim.

çok iyi biliyorum yıllarca kullandım rks cruiser 250 yi. o konuda tek avantajım daha doğrusı sığınağım en sağlam bayii/servis denilebilecek olan, nispeten profesyonel üçerlerin yanı başımda olması ama yine de evet bilen tanıyan yok o büyük bir risk

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    İnsan ömrü, bireysel keyiflerimizi yaşamak için bize nadiren fırsatlar sunar...bunu da çoğu zaman boşa harcarız...o pamuk tıkılınca geriye dönüş için zamanı da tüketmiş oluruz...

Alın gitsin madem...

Sığınacağınız bir servis olduğuna göre, en fazla elden çıkarırken zarar edersiniz. O da izin keyfinizin diyeti olur...

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Ben de bu motoru çok beğendim ve almaya karar verdim ama İstanbul'da bulamadım, bildiğiniz yer var mı?

Alıntı Punctum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan ömrü, bireysel keyiflerimizi yaşamak için bize nadiren fırsatlar sunar...bunu da çoğu zaman boşa harcarız...o pamuk tıkılınca geriye dönüş için zamanı da tüketmiş oluruz...

Alın gitsin madem...

Sığınacağınız bir servis olduğuna göre, en fazla elden çıkarırken zarar edersiniz. O da izin keyfinizin diyeti olur...
    gece uyku tutmuyor yahu öyle bir heyecanlandırdı

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:48 ----------

Alıntı eek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu motoru çok beğendim ve almaya karar verdim ama İstanbul'da bulamadım, bildiğiniz yer var mı?
    hayır. ben sarı siteden bakaral buldum. baktıysanız görmüşsünüzdür 7 ilan var 4 ü aynı dükkan farklı şubr hepsi izmir. bir tane manisa var diğerleri hep izmir. istanbulda bir yeri aradım tuzla yok. diğerlerinde de yoktur diye sormadım ama sorulabilir tabii.

Motosikleti
    Tracer 9
    Teşekkürler. Ben Çinli ile başlayıp Japon'da chopper işini sonlandırdım. Şu an scooter kullanıyorum ancak bu motoru görünce arada keyif için alasım geldi. Chopper modelleri de çok yaygın olmadığı için servis konusunda iş başa düşüyor, o nedenle servisi çok düşünmüyorum. Çin markaları için genelde peşin fiyatına 8-12 taksit yapılıyor, siz 360+15% e 12 taksit konuştum yazmışsınız, başka yerlere de sorulabilir yarın ben de arayacağım.
    www.capitalcitychoppers.org

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar alırken altın satarken teneke olana para verilmez.
    kendiniz usta değilseniz yeterli yaygın servisi olmayan motorlara bulaşmayın
    her yerde servisi olan,parçası kolay bulunacak motorlardan şaşmayın.
    Şaşarsanız motorla uzun yola çıkarken aklınızın köşesinde hep o arıza ihtimali olacaktır.
    kimsenin kullanmadığı,kronik arızalarını bilmediği motorlardan uzak durun,kumar çok kötü ocak söndüren ,insanı batıran bir alışkanlıktır.
    vakti zamanında Yamaha xt 125 aldım,alırken yav bunun motoru ybr 125 ile aynı deyip balıklama daldım,lanet olsun,alakası yokmuş,XT 125 in motorunu malaguti yapmış.parasını euro üzerinden peşin verdiğim grenajlarını Yamaha Türkiye 7-8 ayda zor temin etti,ateşleme beynini Yamaha bile bulamadı,İngilterede buldum gelen beyinle bendeki farklı çıktı,sonra Brezilya'da buldum oradan getirttim.Brezilya nere ,kime güvenirsin ?meğer Yamaha her ülkeye farklı motor göndermiş.Bize gelenler Brezilyaya gidenlerle aynıymış.
    sonra XL 200 aldım,çok uzun yıllar önce Honda XL 200 ün km saati icin benden 500 Tl.istedi,parçanın gelişi 8-10 ayı bulur dedi.
    Hata nerede ? hata herkesin bildiğinden şaşmakta,kaşınmakta,kumar gibi alışverişlere girmekte.Sisteme güvenmeyip piyango bileti almayan ben sıradışı motorlarla kumar oynadım.
    o zamanlar benim bütçemi zorlamadı,çünkü her zaman birden fazla motorum vardı.
    Ama şimdi hiç kimse bana sıradışı bir motoru aldıramaz,şurada konuştuğumuz motor benim paramla 200.000 Tl.eder.niye o kadar,çünkü yanında risk satın almış olurum,yola çıkıp 1.000 km gitsem servisinden şüphe duyarım,arızasından korkarım.satarsam o parayı belki verirler çünkü kimse tanımıyor.
    Sıradışı olan motordan da arabadan da ustalar uzak duruyor,çünkü arızasını bulsa parçasını bulamayacak,parçası bulunana kadar dükkanda yatacak belki,motorcu dükkanlarının ici dışı parça bekleyen motorlarla dolu.hadi tamir etti,ya arıza kronikse üç gün sonra tekrar gelecek diye istemiyor bu sefer.
    Ben almam,alana saygı duyarım ,birileri riski göze alacak ki diğerleri ibret alsın.
    tommygun, eek ve izzmarit bunu beğendiler.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Fuarda gidip üzerine dahil oturmuştum her anlamda çok güzel motosiklet. Hatta o zaman gelse almayı bile düşünmüştüm zira bana dedikleri fiyat motorumdan düşüktü. Şuan bir yorum tanıtım çok olmaması çok normal mbp zaten yeni bir kuruluş ve hala bir çok ülkeye başka isimle gidiyor. Gaokin Thor 1000 diye satılan ülke var :D

Max 50 tane gelirse gelir devamı gelmeyecektir ancak 2023 yılında parça ve servis bulmak zor olamaz. Tek sorun 3-5 sene sonrası ne olur... Burada da gönül devreye girer, ben olsam alırdım...

Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar alırken altın satarken teneke olana para verilmez.
    kendiniz usta değilseniz yeterli yaygın servisi olmayan motorlara bulaşmayın
    her yerde servisi olan,parçası kolay bulunacak motorlardan şaşmayın.
    Şaşarsanız motorla uzun yola çıkarken aklınızın köşesinde hep o arıza ihtimali olacaktır.
    kimsenin kullanmadığı,kronik arızalarını bilmediği motorlardan uzak durun,kumar çok kötü ocak söndüren ,insanı batıran bir alışkanlıktır.
    vakti zamanında Yamaha xt 125 aldım,alırken yav bunun motoru ybr 125 ile aynı deyip balıklama daldım,lanet olsun,alakası yokmuş,XT 125 in motorunu malaguti yapmış.parasını euro üzerinden peşin verdiğim grenajlarını Yamaha Türkiye 7-8 ayda zor temin etti,ateşleme beynini Yamaha bile bulamadı,İngilterede buldum gelen beyinle bendeki farklı çıktı,sonra Brezilya'da buldum oradan getirttim.Brezilya nere ,kime güvenirsin ?meğer Yamaha her ülkeye farklı motor göndermiş.Bize gelenler Brezilyaya gidenlerle aynıymış.
    sonra XL 200 aldım,çok uzun yıllar önce Honda XL 200 ün km saati icin benden 500 Tl.istedi,parçanın gelişi 8-10 ayı bulur dedi.
    Hata nerede ? hata herkesin bildiğinden şaşmakta,kaşınmakta,kumar gibi alışverişlere girmekte.Sisteme güvenmeyip piyango bileti almayan ben sıradışı motorlarla kumar oynadım.
    o zamanlar benim bütçemi zorlamadı,çünkü her zaman birden fazla motorum vardı.
    Ama şimdi hiç kimse bana sıradışı bir motoru aldıramaz,şurada konuştuğumuz motor benim paramla 200.000 Tl.eder.niye o kadar,çünkü yanında risk satın almış olurum,yola çıkıp 1.000 km gitsem servisinden şüphe duyarım,arızasından korkarım.satarsam o parayı belki verirler çünkü kimse tanımıyor.
    Sıradışı olan motordan da arabadan da ustalar uzak duruyor,çünkü arızasını bulsa parçasını bulamayacak,parçası bulunana kadar dükkanda yatacak belki,motorcu dükkanlarının ici dışı parça bekleyen motorlarla dolu.hadi tamir etti,ya arıza kronikse üç gün sonra tekrar gelecek diye istemiyor bu sefer.
    Ben almam,alana saygı duyarım ,birileri riski göze alacak ki diğerleri ibret alsın.
    Yerinde bir uyarı, ben arabada da benzer riskleri aldığım için bahsedilen sorunlara alışığım. Tek motor olacaksa ben de tavsiye etmem. Ivır zıvır özellikleri çok ilgimi çekmiyor ama MBP marka olması, J.Juan fren, KYB amortisör, Metzeler lastik ile gelmesi gibi unsurlar aklımı çeldi. Dediğiniz gibi yarın satmaya kalkasan yarısı edecekmiş gibi düşünerek almak gerekiyor.

Teşekkürler. Ben Çinli ile başlayıp Japon'da chopper işini sonlandırdım. Şu an scooter kullanıyorum ancak bu motoru görünce arada keyif için alasım geldi. Chopper modelleri de çok yaygın olmadığı için servis konusunda iş başa düşüyor, o nedenle servisi çok düşünmüyorum. Çin markaları için genelde peşin fiyatına 8-12 taksit yapılıyor, siz 360+15% e 12 taksit konuştum yazmışsınız, başka yerlere de sorulabilir yarın ben de arayacağım.
    öyle yapmak lazım aslında evet. ben de ilk başta o farkı anlayamamıştım ama diğer ilanlarda fiyatlar daha yüksek olduğu için aramadım. dediğiniz mantıklı sormak lazım diğerlerine de. bazı kartlara %20 dedi üstelik. yanlış hatırlamıyorsam world bonus ve paraf %20.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda gidip üzerine dahil oturmuştum her anlamda çok güzel motosiklet. Hatta o zaman gelse almayı bile düşünmüştüm zira bana dedikleri fiyat motorumdan düşüktü. Şuan bir yorum tanıtım çok olmaması çok normal mbp zaten yeni bir kuruluş ve hala bir çok ülkeye başka isimle gidiyor. Gaokin Thor 1000 diye satılan ülke var :D

Max 50 tane gelirse gelir devamı gelmeyecektir ancak 2023 yılında parça ve servis bulmak zor olamaz. Tek sorun 3-5 sene sonrası ne olur... Burada da gönül devreye girer, ben olsam alırdım...
    gaokin aslında esas büyük üretici firma. mbp yeni kurulan kendine italyan (bolognia) sürü vermiş bir fima ve ya ortaklar ya da çinliler de birbirinden "esinleniyor" artık

Motosikleti
    Tracer 9
    öyle yapmak lazım aslında evet. ben de ilk başta o farkı anlayamamıştım ama diğer ilanlarda fiyatlar daha yüksek olduğu için aramadım. dediğiniz mantıklı sormak lazım diğerlerine de. bazı kartlara %20 dedi üstelik. yanlış hatırlamıyorsam world bonus ve paraf %20.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

gaokin aslında esas büyük üretici firma. mbp yeni kurulan kendine italyan (bolognia) sürü vermiş bir fima ve ya ortaklar ya da çinliler de birbirinden "esinleniyor" artık
    Whatsapptan yazdım bir liste gönderdiler, tüm taksit seçenekleri var ama ellerindeki motorlar satılmış yenisi gelecek dedi. Şu ortamda 12 aya %15 fark kötü değil ama diğer markalar 300k'ya kadar peşin fiyatına bölüyor, onu konuşacağım.

Whatsapptan yazdım bir liste gönderdiler, tüm taksit seçenekleri var ama ellerindeki motorlar satılmış yenisi gelecek dedi. Şu ortamda 12 aya %15 fark kötü değil ama diğer markalar 300k'ya kadar peşin fiyatına bölüyor, onu konuşacağım.
    kimle görüştünüz? öyle bir seçenek olursa sıfır komisyon harika olur tabii ben de kaçırmam o fırsatı. sarı siteye baktıysanız diğerlerinden 15 20 bin ucuz yazan tek bir yer var izmir coşkun ve onun diğer şubeleri. hepsi aynı rakamı yazmışlar. diğerleri 380 küsürlerde.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Siz gönül anlamında karar vermişsiniz de topluluktan onay bekliyormuş gibisiniz. Zaten yazanların çoğu kibarlıktan "al da gör gününü" demeyerek gerçek fikirlerini söylemişler.

Hani bazen çok yanlış bir kadına aşık oluruz, o kadının ne kadar dürrük olduğunu aşkımızdan anlayamayız, kötü şekilde terk edildikten sonra "la ben n'aapmışım?" deriz ya sizin durum o şekilde.

İnşallah aldığınızda biz haklı çıkmayız. Yine de bu bütçede yapılacak en kötü tercih Rks'dir. Üçerler de derdinize deva olamaz.
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)