Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

sahibinden.com ilanları şikayet etmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmak diyorum, salak diyorum ama hani az söylüyorum bence. yine ahmak diyeceğim, gereksiz yere hem beni gerdi hem kendisini gerdi ve işin sonucunda o telefonu satamadı ve ben ise 9700 liraya taksitle telefon aldım.

hem kendine zarar verdi hem bana. buna ben salak demeyeyim de ne diyeyim?

hem maddi hem de manevi zarar verdi, bunun yaptığını düşman yapar. ülkede biz bir birimize düşmanız. watercolours var ya, işte oda benim düşmanım. maddi manevi benim kötülüğümü istiyor.
    Bak dün n'aptım anlatayım da neşelen. Arabanın anahtarı eski şortun cebinde kalmış. Çıkarıp tuvaletin yanındaki pencerenin önüne koydum. İşimi gördüm. Kalktım. Sifonu çektim. Pencerenin önündeki anahtara uzandım. Anahtar elimden kaydı. Tuvalete düştü. Sifon da tam o esnada emdi götürdü arabanın yepyeni anahtarını... Mal gibi bakakaldım. Takır tukur gittiğini duydum. Zaten iki anahtarla gelmişti araba. İnternete bakıyorum $250 + programlama masrafı. Velhasıl hem maddi hem manevi zarar verdim kendime. Resmen düşmanıyım kendimin. Ahmak salak ne dersen uyuyor.

Ha diyeceksin ki sen yanlışlıkla, bilmeyerek yaptın. Orası öyle ama seninki de sonucu bilse öyle yapmazdı muhtemelen. Artık "tuvaletin 3 metre etrafında açıkta anahtar bulunduranı..." şeklinde yeni bir hayat kuralı ekledim listeme.
    The-Rock, fatih.met ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    N/A
    Benim ilanı aklınca şikayet edip bide bana yazıp korkutmaya çalışan çomar burda mı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    @fatih.met neselendin mi simdi ?

"Arabanin yepyeni anahtari" ne demek ?
    Yepyeni arabanin anahtari diyememis ayip olur diye,anladin ? cok zekice be.

Adam yepyeni araba almis olmmm.Peki sen ? 2006 model 32 kisinin uzerinden gectigi gsx e biniyosun.
    Bizimki vallahi hayat degil fatih..bi de sana neselen diyor yaaa,resmen dalga geciyor.

Sorsana porche 911 mi almis cok merak ettim su an. :(

Offf,yine adam kazandi..,hayat hic adil degil.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yepyeni anahtar yazdım çünkü kullanmadığım ikinci anahtardı. O yüzden yepyeniydi. Ama arabada da eski değil. Mayısta aldım sonuçta.

Bu arada anahtarı yeniledim. Toplam zarar = İkinci el anahtar $80 + programlama $75 + vergi = $160... Yepyeni anahtar halen septik tankın dibinde.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Devleti yöneten partiyi ve ekonomik politikalarını değiştirmeye 20 senedir gücümüz yetmiyor, sayımız hep az kalıyor. Bu gidişle de böyle devam edecek değişen bir şey olmayacak.

Sıfırından yüksek fiyattan satış yapan 2. elcilere devlet 300'er bin TL itelemeye başladı. Arkadaşlar devleti ve politikalarını değiştiremiyoruz bari içimizdeki art niyetli, tüccar görünümlü köylü kurnazlarını denklemden çıkaralım.

Ben bu Facebook grupları ya da Marketplace olur, sahibinden ilanları olur, denk geldiğimizin Cimer'e ispiyonlanması taraftarıyım. Fiyat vermeyen kurnazlardan özelden de olsa fiyat almak mantıklı. Yoksa bu galericilik şerefsizliği, bayilerin aksesuarla mal itelemeleri, içimizdeki karaborsacılık toparlaklığı bitmeyecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:02 ----------

Marka model vermeyeyim ama sıfırından "epey" yüksek fiyattan ilan açan 11 tane 2. elci şerefsizi Cimer'e ekran görüntüleriyle beraber şikayet ettim. Bakalım bir şey çıkacak mı? eğer çıkarsa dişime kan değmiş gibi daha büyük bir iştahla saldıracağım.
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devleti yöneten partiyi ve ekonomik politikalarını değiştirmeye 20 senedir gücümüz yetmiyor, sayımız hep az kalıyor. Bu gidişle de böyle devam edecek değişen bir şey olmayacak.

Sıfırından yüksek fiyattan satış yapan 2. elcilere devlet 300'er bin TL itelemeye başladı. Arkadaşlar devleti ve politikalarını değiştiremiyoruz bari içimizdeki art niyetli, tüccar görünümlü köylü kurnazlarını denklemden çıkaralım.

Ben bu Facebook grupları ya da Marketplace olur, sahibinden ilanları olur, denk geldiğimizin Cimer'e ispiyonlanması taraftarıyım. Fiyat vermeyen kurnazlardan özelden de olsa fiyat almak mantıklı. Yoksa bu galericilik şerefsizliği, bayilerin aksesuarla mal itelemeleri, içimizdeki karaborsacılık toparlaklığı bitmeyecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:02 ----------

Marka model vermeyeyim ama sıfırından "epey" yüksek fiyattan ilan açan 11 tane 2. elci şerefsizi Cimer'e ekran görüntüleriyle beraber şikayet ettim. Bakalım bir şey çıkacak mı? eğer çıkarsa dişime kan değmiş gibi daha büyük bir iştahla saldıracağım.
    Özel mesajları ifşa etmeden şikâyet edebilirsin, özel mesajları ifşa etmek KVKK açısından sıkıntı çıkarabilir.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)