Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bajaj Pulsar NS200 102 bin TL'ye alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Psyduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet atlıyor, zıplıyor, offroad yapan var, hatta denize giren bile var. Mekanik olarak güçlü olduğunu düşünüyorum. Xtrack etkinliğinde kullandım. Titreşimsiz, konforlu, atlamaya zıplamaya gelecek kadar kaliteli. Bir uzun yolda ns200 kadar gitmez ama yine de üzeceğini sanmam. Kullananlar çok memnun.
    uzun yolda ns den daha konforlu yol yapılır oturuş pozisyonu daha dik ön teker 21 çukura kasise korkmadan gir çık
    ne hikmetse bajaj ı pek sevmedim ilk zamanlardaki bloktan yağ damlatma gibi birçok önemli şikayet vardı hakkında hero veya tvs bajaj dan daha sorunsuz markalar
    bende bu güz alacak olsam tarzında dolayı x pulse alırım kampa git yayla ya çık işe git gel uzun yol yap başlangıç seviyesindeki bence en mantıklı motosiklet güçü az değil uçmaz kaçmaz da ytakıtı da fena sayılmaz
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Nick ile yazarın uyumu.
    Kararsız kalma, al geç hemen. Daha 2,5 ay önce 78'bin e Pulsar F250 aldım. Şimdi olmuş 110.000.
    8 senedir aynı tasarımı olan NS200 yerine, daha bu sene piyasaya çıkan F250 aldım. Şehiriçi için gayet iyi bir makina. Uzun yol deneyemim olmadı henüz ama şehiriçinde 140 km/h hız görebiliyorum. Gönül NC750X DCT ister ama bütçemiz bu kadardı. (62 bin e az km li NC750X DCT almamıştım, çokta geçmedi üzerinden. Aklıma geldikçe söverim kendime)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)