Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bolu çıkışında kaza yapan ZX10R

Motovento
    REKLAM ALANI
    istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Bu postu okuyorsan umarım sağlığın iyidir ve en kısa zamanda taburcu olursun.
    Dün 27.06.23 saat 4 suları gibi bolu yolunda gidiyorduk araba ile, o kadar trafiğin arasından yılan gibi hızlı hızlı aralardan geçti gitti bizde arkasından ulan adam ne mutlu mesut gazlaya gazlaya gidiyor ne keyiflidir dedik. Bolu'dan çıktıktan 10 dakika sonra trafiğin olmadığı bir anda yol kitlendi sol şerit de kendisini bir arabaya arkadan çarpmış kaskı uçmuş yüzü kanlar içinde yerde yatarken gördüm ortalık ana baba günü gibi motordan bahsetmiyorum bile çarptığı aracın bagajı içine katlanmış durumdaydı. Milletimiz seferber olmuş Allah razı olsun kendilerinden çekici ve ambulans çağırdılar. O gün aklıma geldikçe ağladım hala iyi değilim inşallah iyisindir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Bu arada haberleri kontrol ediyorum ama bir haber bulamadım sosyal medyada yeşil zx10r kazası gören varsa arkadaşın durumunu yazarsa çok yardımcı olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Geçmiş olsun inşallah önemli bir şeyi yoktur.

Aralardan hızlı hızlı yılan gibi geçiyor dediğiniz hiç düzgün bir şekilde filtreleme yapan birini akılda canlandırmıyor. Trafikte Makas atanlara zerre saygım yok. İnşallah arabada çoluk çocuk yoktur kimse zarar görmemiştir… Kimse bile isteye kaza yapmaz ama trafikte pimi çekilmiş bomba gibi gitmek bana göre kaza değil, durduk yere iki tarafında tatilleri zehir oldu. Arkadaşta umarım bir şey yoktur umarım ders olur, altındaki makinenin silahtan farkı olmadığını anlar.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Geçmiş olsun. Üzüldüm mü? Arabadakilere üzüldüm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)