Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Taksimdeki motosiklet deynekcileri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    Merhaba arkadaslar.
    basima gelen olay gecen pazar taksimdeydi. Arkadaslarimla bulusma icin takdime motorla gittim . pekte hoslanmam esasinda taksime motorla gitmekten ama yoldaki tirafigi gorun ce vay be dedim. dolmula bile 2 saatten once gelemezdim dedim kendi kendime. Neyse, gece eve donercem motoru kitledigim yerden aliyorum bir adam basima dikildi. basladi bagirip cagirmaya. yok efendim ben motoru buraya nasil kitlermisim. Heralde kitli olamsa alip bi yere goturecekti. Ben anlamadim, bi esnaf falan zannettim once . O caza baslayinca bende basladim nihaventten. halbuki motorun yer iyi
    o kadarda dikkat ederim.dedim valla kusura bakmayin ben parkederken gelseniz analsirdik. ama adam para istemiyo yanlis anlamayin, ickili .sonra bir kisi oldu 10 kisi. ama geri kaalan 9 u benden degil. adamdan yana.neredeyse dovecekler beni. yerimizde carsinin gobegi bi kiside cikip cuneyt abilik yapmiyo. biz pacayi kurtaardik adamdan. Ama siz siz olun o serefsizlere para kaptirmayin arkadaslar . o adamlar sizden aldiklari paralarla ev mev gecindirmiyor. karilarina dayak atip parayida .... yerlerde yiyiyorar.Canınızı sıkacak bisi olursada hep beraber cikartma yapariz. birlik oldugumuzu unutmayın
    selamlar
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Geçmiş olsun dostum.Etraf eşkiya kaynıyo.

Ben de cuma günü sinir bozucu bir olay yaşadım.
    İş yerinin önü kimliği belirsiz bi amca tarafından otopark olmuş.Neyse buna bişey demiyorum.Geldim bizim binanın önüne tam apartmanın girişine kenara koydum.Aradan 3 saat geçti markete gitmek için çıktım bi baktım motor koyduğum yerde değil.Bi baktım motoru alıp başka köşeye koymuşlar.Gidonda kilitliydi.Adamlar heralde sürükleye sürükleye çektiler motoru.Buldum adamı yav dedim ne biçim iş yapıyosunuz siz oyuncak mı çekip götürüyorsunuz motoru.Bi sorun varsa gelin bana söyleyin ben çekerim motoru.Arabaları da böyle çekiyomusunuz dedim.Adamlar aval aval bakıyor suratıma.Böyle yani öküz öküz öküz bunlar.

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Falla ben o kadar gittim hiç başıma böyle bir olay gelmedi. Ama ben hep gittigim barın önüne park ediyorum, başka yere park etmem zaten.

Ha bide böyle başına adamlar toplanmaya başladığı zaman anlaki dayak yeme olayına geleccek durum. Hemen kaç veya telefon çaldı gibi açıp polisi ara. taximde zaten sabaha kadar polis devriye geziyor. Aman dikkat et.
    Soda Ayran Cool

Taksim meydanında 2 tanesini ipe asacaksın...
    Ondan sonra bak bakalım , birdaha yapıyolar mı!

ooo7000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanlar korkutarak adam edilmez, bole taksimde surada burada sallandırmakla da hiç bişey olmaz onlardan daha buyuk cahilliktir bu. öğretmek anlatmak lazım. anlamayana da tahamul edeceksin.
    yolun hakkını ver!

İnsanlığın yetmediği yerlerde doğa kanunları geçerlidir.

Bu durumu , kangren olmuş bir bacak gibi görebiliriz...
    Yapılan tüm tedavilere cevap vermeyen ayak ; en sonunda kesilip atılır!
    zekai bunu beğendi.

ooo7000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    İnsanlığın yetmediği yerlerde doğa kanunları geçerlidir.

Bu durumu , kangren olmuş bir bacak gibi görebiliriz...
    Yapılan tüm tedavilere cevap vermeyen ayak ; en sonunda kesilip atılır!

insanlar medeniyeti, doğa kanunlarıyla değil kendi kanunlarıyla yaşayabilmek için kurdular. hayvanlar doğa kanunlarıyla yaşar insanlar için farklıdır. sen hangi grupta yer almak istediğine kendin karar ver
    yolun hakkını ver!

denden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 Evo 250
    Alıntı ooo7000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanlar medeniyeti, doğa kanunlarıyla değil kendi kanunlarıyla yaşayabilmek için kurdular. hayvanlar doğa kanunlarıyla yaşar insanlar için farklıdır. sen hangi grupta yer almak istediğine kendin karar ver
    uuuuwww..

kavgada söylenmeeezz

vur! vur! vur!

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    kardeşim memleket kalmış hırsızın kapkaççının eline
    nerde bu devlet
    nerde bu polis

polis kardeşlerim o motorların üzerinde karıya kıza caka satıp millete posta koyacağınıza işinizi yapın da verdiğimiz vergilerle aldığınız maaşın hakkını verin
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    viper_1 sana katılıyorum.bazı insanlar ancak kaba kuvvetten anlarlar.çünkü onlarda işlerini kaba kuvvetle yürütüyorlar.tabi bu dediğim yanlış anlaşılmasın en ufak bişeyde kafa göz kırmayı bende tasvip etmiyorum.efendiliği,hoş görüyü her zaman ön planda tutacaksın.önce güzellikle anlatacaksın anlamayana dalacaksın,pardon bidaha anlatacaksın

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    abicim sakın dışarıya motor bırakmayın... belediyenin güzel güzel park yerleri var... adamlarla 2-3 sefer muhabbetim oldu... her gidişimde kulubenin yanına parkettiriyorlar... full dolu olsa bile... 3-5 ytl hesabı güdüp te dışarıya bırakmayın... yoksam başınıza böyle olaylar gelir...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    dediğin doğru insan gibi yaşayan insana zaten lafımız yok bizim lafımız insan olup ta doğa kanunuyla yaşayan insan sıfatlı hayvanlara

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Yav bizim milleti anliyamiyorum. Bir yandan: "Ataturk, Cumhuriyet, Adalet" diye bagriyor obur yandan kendi yasasini yazmaya calisiyor. Tamam abi, 1923den bu yana kadar gecmisimizi silelim, Cumhuriyeti ve adalet sistemimizi ibtal edelim ve anarsiye donelim.

Bundan sonra Cumhuriyet, mumhuriyet yok! Herkez kendine tamami?!
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Türkiye'de efendilik-mefendilik hikaye arkadaşlar, gemisini yürüten kaptan (bkz. başbakanımız)
    Gidelim topluca Taksim'e, dayılanan bi tip olursa indirelim aşağı, arkasından gelenleri de indirelim...en azından motorcuyla uğraşılmayacağını öğrenirler...
    BİR GÜN HERKES ABS'Lİ OLACAK!!! ABS SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    yaww arkadaşlar..
    geçim dünyası yapmayın ama..
    siz..bizz..onlar olmazsa nereden bulacaklar içki ..şarap parası..
    negadar çimrisiniz inanamıyorum size..
    tabii motorya istediğin yere park et..yok yaaaa..
    belki adam o direğin altında uyuyo niye rahatsız edesinki..
    yakında yürüyen insanlardan da ayakbastı parası alıcaz..

bu arada abi bir milyonun varmı versene...
    insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...

İSTANBULLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polisin müdahale edemediği olaylara vatandaşın mü
    dahalesi çoğalırsa ozaman Abd gibi olur adam meydanda hak arıyor protesto ediyor yakapaça götürüyorsunda tinerciye değnekçiyemi gücün yetmiyor? arkadaş bende sustalı taşıyorum her daim alesta ulan bir motorcu arkadaşıma herhangi birdurum olur sa zaten bu fuzuli istanbul işgalcilerini sevmiyorum ­, vallahi polis molis hikaye icra celse ve infaz benden hele birde bir bayan motorcuya birşey olur da rastlarsam oralarda yapacaklarımı hiç kimse düşünemez bile.

hellangels kanımı kaynattınız hadı toplanın gidiyoruz

Ben ; hayvanlara da insan muamelesi yaparım...

kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Değnekçilere asla tahammül gösteremem.Hiç kavgacı bir yapım yoktur.Son derece barışçıl, insan canlısı biriyimdir ama haksızlık, insanların beni aptal yerine koymaya çalışması beni çıldırtıyor kardeşlerim.Her ne kadar şiddeti tasvip etmesem de karşımda vahşi bir hayvan varsa kırbaçta görüyorum çözümü.Teksastan beter, kanunsuz bir şehirde yaşıyoruz.Polis bizi korumada ne denli başarılı tartışılır.
    Diğer yandan değnekçilik müessesesi (!) insanların tepki göstermemesi sebebiyle şehrimizde hasıl oldu.Suç, müsamaha var olduğu sürece sürer ve büyür.Laftan anlamayan öküzlere laf anlatmaya çalışarak durumu düzeltemeyiz gibime geliyor (keşke aksine inanabiliyor olsaydım).Her nerede bir motorcu kardeşimi bir öküzle karşı karşıya görürsem yanındayım.

kamilaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    acemilik zealsun zs 200 ileride inşallah yamaha r6 ya da honda cbr600
    geçmiş olsun eli ayağı tutuyor gitsin çalışsın pis herifler uyuz olurum böyle tiplere
    34 GS 7131

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler