Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motofc'ye ulaşamıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    3 haziran da revit mont siparişi verdim.Ordan gelecek bir akrabama kargolatıp onunla getirtecektim.Motofc yurtdışına 3 gün içinde kargoda yazdığı ürünü Almanya içinde göndermedi.Ne telefonlara ne maillere ne de sosyal medya hesaplarına cevap vermiyorlar.Belli ki operasyonları çökmüş,alışveriş yapacakların dikkatine...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250r
    E-postalara hemen cevap vermiyorlar zaten. 5 günden aşağı dönüş yapmadılar bana. Diğer türlü ulaşmaya çalışmadım. Bilemiyorum.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Amazon hızı beklemeyin. İletişimi yavaş bir firma.

Motosikleti
    SYM Joymax
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amazon hızı beklemeyin. İletişimi yavaş bir firma.
    İlk alışverişim değil,bu aralar bir problem var.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Arayın bence o zaman. Orada olsam gider iletirdim sorununuzu da değilim maalesef. Buradan yardım edemem.

Motosikleti
    SYM Joymax
    Ürünü Almanya'dan akrabalara ısrarla hergün arattırmam ve ulaştıktan sonra ki ısrarla kargoya verebildiler.Ürün Almanya'da kargolandıktan sonra bana dönüş yapıp çok yoğun oldukları anlatan mesaj yazmışlar.(Beni derdine niye ortak ediyor onu da anlamadım) Almaya'dan birisine arattırıp konuşmasaydık belkide hala gönderilmemişti.

İlk siparişim değil ama artık tuhaf durumdalar..Ben Almanya içinde teslimli sipariş verdim, bir de bunun Türkiye'ye gönderilme süresi ve gümrük saçmalıkları var.Bu aralar sipariş verirken dikkat etmenizi,geniş zamanda teslim alınacağını hesaplamanızı öneririm.
    espresso bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    almanyadaki akraba gümrükte sorun yaşar mı beraberinde getirirken ? bende bir takım öhlins yay sipariş vereyim diyorum almanya dan kuzen gelirken arabaya koyup getirsin

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almanyadaki akraba gümrükte sorun yaşar mı beraberinde getirirken ? bende bir takım öhlins yay sipariş vereyim diyorum almanya dan kuzen gelirken arabaya koyup getirsin
    Sorun yaşamaz sanırım. Kendim giyeceğim deyip geçirir sınırdan.
    Yayı da bagajında geçirebilir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Ben geçen ay kapıkule'den içeri girdim. Arabada çocuklar da vardı, Tam gümrükçü bagajı açarken çocuklar bulgaristan'dan hediyelik eşyacıdan aldığımız tahta kurbağayı gösterip kurbağa aldık onu kaçırıyoruz dediler gümrükçü gülmekten bagaja bakmayı unuttu, kapağı kapatıp geçin dedi.
    fazil, F54, -Black- ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    SYM Joymax
    Ürünün askısını ,kutusunu,etiketleri çıkartırıp öyle valize koydurttum.Herhangi bir durdurma da ''kendisini motosikletle almaya gelineceğini,güvenlik amaçlı giymesi gerektiğini,kendi montu olduğunu '' söylemesini tembihledim.
    Hiçbir sorun olmadı,kimse birşey sormamış.
    mertowski ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tenere700
    Ben Dereköy sınırdan sık sık geçiyorum, o anki gümrük memurunun insiyatifine kalmış fakat bence pek sorun olmaz, kutusunda değilse genelde sormuyorlar.

En son bir arkadaş ufak çocuk scooter'ı istedi, onu kutusuyla geçirdim fatura sordular, fatura falan almamıştım zaten ama yinede sorun olmadı. Aynı üründen birden fazla varsa o zaman sorun olabilir.

İlk taşınırken de benim ve eşimin bütün motorsiklet ekipmanı arabada duruyordu, henüz koyacak yer bulamamıştım. Kasklar, eldivenler, botlar v.s bagajdayken bir kaç kez giriş çıkış yaptım. Kimse bir şey demedi.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)