Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Heyecanla bekledim ve nihayet kavuştum. Yeni motorum Kymco Ak550 Premium * 2023

Motovento
    REKLAM ALANI
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Liste fiyatından alınabilen nadir markalardan Kymco nun amiral gemi modeli Ak 550 Premium a sahibim artık. Daha iyileri sizlerin olsun
    Fiyat : 430.000
    Bazı özellikleri :
    * Cruise kontrol
    * Elcik ısıtma
    * Elektrikli ön cam
    * Navigasyon uygulaması
    * Tamamen led
    * El freni
    * 15/15 jant çapı
    * Muazzam bi ses

freasy, erensel, aLoneman ve 18 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Hayırlı olsun çok şık görünüyor....

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ufff, çok güzel makina, hayırlı olsun. Keyifle sürün.

Skuterların kralı Tmax fiyatlarını görünce bunlara bakmıştım ama bunun fiyatlarını da görünce scooter kullanmaktan vazgeçme noktasına gelmiştim.

Bununla ne güzel köfte yeme turları yapılır.
    -Black-, blueway2, Cyan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kymco AK550
    hocam hayırlı olsun, güle güle kazasız belasız kullanın. bu motoru çok beğeniyorum ama fiyatı bi 100 bin lira kadar fazla bence. o yüzden gerçekten bu motoru alan birini tanımak istiyordum

siz bu kararı nasıl verdiniz. mesela ikinci el düşük km forza 750, x-adv alsanız değeri kullandıkça artacak. sıfır nc750x dct alınıp scooter gibi kullanılabilir, onun da değeri kullanıldıkça artıyor. kymco'yu seneye satmaya çalışsanız muhtemelen değeri %30'dan fazla düşer.

hiç para endişem yok, bunu buldum aldım mı diyorsunuz. yoksa kymco'da ya da bu modelde özel bulduğunuz bir şey var mı. yanlış anlamayın tamamen ciddi bir şekilde soruyorum. çünkü her gördüğümde "ulan çok güzel motor ama çok pahalı" dediğim bir motor. ondan soruyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufff, çok güzel makina, hayırlı olsun. Keyifle sürün.

Skuterların kralı Tmax fiyatlarını görünce bunlara bakmıştım ama bunun fiyatlarını da görünce scooter kullanmaktan vazgeçme noktasına gelmiştim.

Bununla ne güzel köfte yeme turları yapılır.
    scooter'ın kralı niye tmax mesela. forza 750 ya da x-adv (benim gördüğüm kadarıyla) tmax'ten her yönden daha üstün. a2 ehliyetle kullanıldığı için mi avantajı var ve aynı fiyata satılıyor. hatta daha pahalıya satılıyor...
    mgokhan57, blueway2, zihnigonen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Keyifle, güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız sürmen dileğiyle.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı freasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

scooter'ın kralı niye tmax mesela. forza 750 ya da x-adv (benim gördüğüm kadarıyla) tmax'ten her yönden daha üstün. a2 ehliyetle kullanıldığı için mi avantajı var ve aynı fiyata satılıyor. hatta daha pahalıya satılıyor...
    Forza 750 NC motoru ile çok da atik değil, güçlü, hızlı ama bir Tmax kadar sportif değil. x-adv 750 de yine hafif arazi, bozuk yollar için yapılmış ama bir tmax gibi sportif değil.

asfalr virajlı yollar olsun, otoban olsun sportif sürüş keyfi yapılsın, torku yüksek olsun anında hızlansın anında yavaşlasın, sele ısıtma da dahil bütün lüksleri de olsun isteniyorsa Tmax'ın rakibi AK550 oluyor.
    Tabi Tmax fiyatı da abartı yüksek, liste fiyatı 500bini geçmiş, bunu alabilmek için çok çok para lazım, garajında güzel bir arabası, onun yanında BMW GS olan, arada daha hafif bir şey ile yine zevkle gezeyim diyen biri alabilir, zaten garaj da şart, 500bin verince xmax'a yaptığım gibi apartman önünde direğe zincirlemeye korkarım bunu.

Motosikleti
    Alıntı yapmayı yine beceremedim :( Hepinize tek tek Teşekkürler dostlar

Niye aldım bunu ? ; Bu benim 4.Kymco'm, 2.Ak550'im. Türkiye'ye gelen ilk parti ak550 yide ben almıştım. Uygun bi takas teklifi gelince bi önceki motorum olan Suzuki Gsx S950 yi almıştım. Şimdi yeni kasası gelince kurt kaynadı, daha fazla dayanamadım ve aldım. Alternatif hicbi modele bakmadım. Tmax zaten çok pahalı ve bulunmuyor. Sym Maxisym 508TL de çok ilgimi çekti ama yinede Kymco dan iyi değildi. Liste fiyatından alınabilecek en donanımlı, en kaliteli maxi şuanda alternatifsiz bu motor dedim ve aldım.
    espresso, Cyan, freasy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forza 750 NC motoru ile çok da atik değil, güçlü, hızlı ama bir Tmax kadar sportif değil. x-adv 750 de yine hafif arazi, bozuk yollar için yapılmış ama bir tmax gibi sportif değil.
    ...
    Bir yanlışlık olmasın? X-ADV veya Forza 750 Tmax'i çiğ çiğ yer çünkü yani konu sportiflik ise

X-ADV veya Forza 750 zincirli, Tmax kayışlı desen anlayacağım ve kabul edeceğim ama yukarıdaki cümle bence hatalı @espresso'cum

Tmax 47hp, 218kg, 0,2156hp/kg
    Forza 750 57,80hp 235kg 0,2459hp/kg

Forza 750 kg başına %14 daha güçlü. Ki burada kayış aktarmanın güç kaybı hesaba alınmadı; tekerde iş daha da Forza 750 lehine...
    zihnigonen bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Hayırlı olsun biraderim kazasız belasız kullanasın , aynı bloğa sahip üç tekerlisini kullandım onunda sesi güzeldi..
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı yapmayı yine beceremedim :( Hepinize tek tek Teşekkürler dostlar

Niye aldım bunu ? ; Bu benim 4.Kymco'm, 2.Ak550'im. Türkiye'ye gelen ilk parti ak550 yide ben almıştım. Uygun bi takas teklifi gelince bi önceki motorum olan Suzuki Gsx S950 yi almıştım. Şimdi yeni kasası gelince kurt kaynadı, daha fazla dayanamadım ve aldım. Alternatif hicbi modele bakmadım. Tmax zaten çok pahalı ve bulunmuyor. Sym Maxisym 508TL de çok ilgimi çekti ama yinede Kymco dan iyi değildi. Liste fiyatından alınabilecek en donanımlı, en kaliteli maxi şuanda alternatifsiz bu motor dedim ve aldım.
    Sen şimdi motorun rodajda diye köfte gezilerine de gelemezsin.
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yanlışlık olmasın? X-ADV veya Forza 750 Tmax'i çiğ çiğ yer çünkü yani konu sportiflik ise

X-ADV veya Forza 750 zincirli, Tmax kayışlı desen anlayacağım ve kabul edeceğim ama yukarıdaki cümle bence hatalı @espresso'cum
    530 luk tmax kullandım kalkışta Nc yi her türlü üzer , sanırım 140 km ye kadarda kafa kafaya giderler sonra Nc hacim farkıyla alır , yeni 550 lik le bir defa Yalova da denk geldim ışıkta , adam bir kalktı ben ikiye atana kadar 20 mt sapladı yav :D
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    530 luk tmax kullandım kalkışta Nc yi her türlü üzer , sanırım 140 km ye kadarda kafa kafaya giderler sonra Nc hacim farkıyla alır , yeni 550 lik le bir defa Yalova da denk geldim ışıkta , adam bir kalktı ben ikiye atana kadar 20 mt sapladı yav :D
    Abi senin alet manuel vites, Forza'da DCT var. Sport moddaki Forza'da durum farklı olur kanımca.

momentS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ehliyeti bile yok
    sanırım siz rahatlık konfor açısından tercih yapmışsınız

1000r felan bakardım o paraya

hayırlı olsun tekerine daş değmesin

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen şimdi motorun rodajda diye köfte gezilerine de gelemezsin.
    Köftecileri ayağıma çağırırım Ekranda hala 0000 yazıyor. Nasıl kıyarım km yapmaya :(
    espresso ve -Black- bunu beğendiler.

berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Hayırlı olsun, gerçekten önden ve yandan bakınca çok heybetli ve şık görünüyor. Yani benim de aklıma ilk gelen bu fiyata başka motorlar alınabilirdi oldu işin aslı ama sizin de içinize sinmiş öyle almışsınız belli. Güle güle kullanın tekerine taş değmesin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Liste fiyatından alınabilen nadir markalardan Kymco nun amiral gemi modeli Ak 550 Premium a sahibim artık. Daha iyileri sizlerin olsun
    Fiyat : 430.000
    Bazı özellikleri :
    * Cruise kontrol
    * Elcik ısıtma
    * Elektrikli ön cam
    * Navigasyon uygulaması
    * Tamamen led
    * El freni
    * 15/15 jant çapı
    * Muazzam bi ses

https://i.hizliresim.com/3wsip6q.jpg
    https://i.hizliresim.com/4nj4evq.jpg
    https://i.hizliresim.com/f1thxsx.jpg
    https://i.hizliresim.com/kntx0f2.jpg
    Yuhh be,o paraya onu alana kadar..

Saka saka.
    Bu degirnenin suyu nerden geliyor ya..millete ne paralar var abi.kriz mriz yok.

Biz hala ucuza lastik kovalayalim :/
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Benimde anlamadığım konu o .. Neden hep alternatif arar insanlar, Yamaha veya Honda alsam , Kymco da güzel neden onada bakmadın diyenler olacaktır.

Motor işi elbise almaya benzemez dostlar , tamamen hissel biseydir. Hoşlanırsın, ' bu benim olmalı dersin' ve alırsın. Ben aldığım motorlarımı rakipleriyle s.dik yarıştırmak için almıyorumki ,kaldıkı 23 senedir motor kullanıyorum, hic 2.el almadım. ' Rakibinden ucuz olsun ama 0 km olsun ' mantığını güttüm, Birilerinin çöp ettiği motoru almak icime sinmez ,her tarafı Japon olsada. Benim icin gercek motorcu alım / satım düşünmez,alacağı keyfi düşünür.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Suzuki'yi alan tanıyor olabileceğimiz biri mi?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)