Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motosiklet alacaklara son çağrı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    dolar euro artık çıkmıyor kafa atıyor.haziran ayı tüm mallara kafa atma ayıdır,zamdan kör olacaksınız.motosiklet almayı düşünenlerin şu an şimdi çıkıp bayiye koşturması şart sonrası yok artık.3 5 bin tl bir zam gelmez şu saatten sonra yüzde 20 30 ve üzeri şeklinde yürür gider.çinli motorlar 100k+ üzeri fiyatlara rahat rahat gelir.dalga geçilen r25 fiyatı zaten şu an bile 300e merdiven dayamış durumda 300ü patlatır oda.gerçi herkesin durumu iyidi motor bulunamıyordu fiyatla alakalı bir sorun yoktu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    kaporamı verdim 2 ay a teslim alıcaksın dediler ama 10 günde 40 bin zam geldi borsadan 42 bin almıştım şimdi tl de kaldım parayı nasıl koruycam bilemiyorum
    tarzan rıfkı bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ikinci el şerefsizlerine gün dogru.

bu artış yüzünden sıfırından %20-30 fazlaya satıyorlar kullanılmış motorları.

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Onun artıştan ziyade bayilerde motor olmaması ile alakası var. Bayiden liste fiyatına motor alınabilse kimse sıfırından pahalıya satamaz.
    espresso bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Psyduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun artıştan ziyade bayilerde motor olmaması ile alakası var. Bayiden liste fiyatına motor alınabilse kimse sıfırından pahalıya satamaz.
    Bayiilerde motor var ama yok.Liste fiyatının üstüne yeterli miktar para eklerseniz yok olan motor birden bire sihirli şekilde var oluyor.
    espresso bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Forumdan Uzaklaştırıldı

uni mezunusun,akp li bir zombi degilsin,yasin genc.

İste tum bunlar bile yeterli olmuyor.

Yav ben motorumu ilana koymusum,dolar artarsa fiyati tabiiiki arttircam bunun ikinci el 3.el ile ne ilgisi var ?

Hatta,sifirina zam gelmemis olsun.yine fiyati arrttiribilirim.

Hatta ve hatta,dolar tekrar inse bile fiyati dusurmeyebilirim.bu sadece benim kararirimdir.

Anlayin artik sunu yavv.

Asil firsatci kimdir biliyo musun ?

Kurlar arrtiigi halde,hala eski fiyatindan almaya calisan,alamayinca da, "sen bunu kaca aldin,dolarla mi aldin" falan diye cemkiren adam firsatcidir.ve bu firsatcilara acimadan sittir cekilmeli, çorumda dolar yak sen allahin comari yallah denmeli.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Psyduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayilerde motor olmasa ne yazar, bajajdan sipariş veriyorsun kimisine 15 gün kimisine 45 gün sonra geliyor.
    ikinci elin sıfırdan pahalıya satılmasının hiçbir mantıklı acıklaması olamaz bence
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dolar euro artık çıkmıyor kafa atıyor.haziran ayı tüm mallara kafa atma ayıdır,zamdan kör olacaksınız.motosiklet almayı düşünenlerin şu an şimdi çıkıp bayiye koşturması şart sonrası yok artık.3 5 bin tl bir zam gelmez şu saatten sonra yüzde 20 30 ve üzeri şeklinde yürür gider.çinli motorlar 100k+ üzeri fiyatlara rahat rahat gelir.dalga geçilen r25 fiyatı zaten şu an bile 300e merdiven dayamış durumda 300ü patlatır oda.gerçi herkesin durumu iyidi motor bulunamıyordu fiyatla alakalı bir sorun yoktu
    Dun zincir aldim,lastik aldim. Galiba zam gelmeden aldim.

Az firsatci degilim ben de yemin ediyorum.
    espresso ve tarzan rıfkı bunu beğendiler.

Alıntı C++ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yav ben motorumu ilana koymusum,dolar artarsa fiyati tabiiiki arttircam bunun ikinci el 3.el ile ne ilgisi var ?

Hatta ve hatta,dolar tekrar inse bile fiyati dusurmeyebilirim.bu sadece benim kararirimdir.

Anlayin artik sunu yavv.

Kurlar arrtiigi halde,hala eski fiyatindan almaya calisan,alamayinca da, "sen bunu kaca aldin,dolarla mi aldin" falan diye cemkiren adam firsatcidir.ve bu firsatcilara acimadan sittir cekilmeli, çorumda dolar yak sen allahin comari yallah denmeli.

aynı şeyden bahsetmiyoruz, kimse 1 sene önce 50bine aldın sımdı diye 100 bine sanıyorsun demiyor. ben sıfırı su an 80 bin olan adeti 2 sene kullanıp neden 100 bine satmaya calısıyorsun diyorum.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    aynı şeyden bahsetmiyoruz, kimse 1 sene önce 50bine aldın sımdı diye 100 bine sanıyorsun demiyor. ben sıfırı su an 80 bin olan adeti 2 sene kullanıp neden 100 bine satmaya calısıyorsun diyorum.
    "Sifirindan" yazdigini atlisim.
    Ama bunlar zaten vardi,dolarin artmasiyla direkt ilgili bir olay degil

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı C++ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Anlayin artik sunu yavv.

Nasıl oluyor da dolarla mı aldın diye sorabiliyorlar? Tabi ki bu ülkede üretilmeyen mal dolar ya da euro ile geliyor, biz de alırken dolar ya da euro ile almış oluyoruz. Buna kafa baskıyor tabi. Peynir mi bu TL ile olsun maliyeti ki peynir fiyatını bile dolar/euro etkiliyor çünkü hayvan yemi vb. bütün masraflar dolar/euro ile oluyor.

momentS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ehliyeti bile yok
    son çağrı derken? niye almak zorunda ki? almasın? sonra bak bakalım nasıl düşürüyorlar fiyatı

ama tabii ki malum milletimiz hemen alır, satıcılar da iyice koyar zammı böylece devam eder ve elbette firmalar daha fazla şube açar

Şimdiye kadar sattığım her motorumu, arabamı ve hatta kiraya verdiğim evimi piyasa fiyatından az biraz daha düşük verdim. Hepsi de ihtiyaç sahibi insanlara nasip oldu çünkü benim niyetim öyleydi. Karşılığında çok dost kazandım ve param hiç değer kaybetmedi, hayrını gördüm.
    Kararsız kalanlara kesinlikle tavsiye ederim.
    freasy bunu beğendi.

Motosikleti
    serbest piyasa arkadaşlar isteyen istediği fiyattan satar yapacak bir şey yok.bas küfür geç yapılcak bir şey elden gelen bir şey yok.konunun ana başlığı 1 haftada dolar 3 tl den fazla arttı sanırım.çarpan oranı arttıkça daha fazla zam olarak yansıcak doğal olarak.bu al satcılarda tabi artık bokunu çıkarttı 200 bin liralık motora 350 bin tl istiyorlar.hani kış başında 200 lük motorlara 220 230 istiyorlardı insaflı insanlardı 2 ay sonra zaten beklesen 230a alıyordun oda sıra gelirse şimdi o satanların şansı yok denecek kadar az öküz olman lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Alıntı momentS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son çağrı derken? niye almak zorunda ki? almasın? sonra bak bakalım nasıl düşürüyorlar fiyatı

ama tabii ki malum milletimiz hemen alır, satıcılar da iyice koyar zammı böylece devam eder ve elbette firmalar daha fazla şube açar
    bu ülkede fiyatı düşen bir şey söyle tamam haklısın dicem 34 yaşındayım ben göremedim varsa gösterin şu şu 3 yıl önce 10 yıl önce daha pahalıydı diyin.öyle bir dönemki insanı borçlanmaya zorluyorlar.eğer borçlanmazsan almazsan bir noktadan sonra sadece seyirci olur oturur izlersin.satamazlar ellerinde kalır diyorsun illaki o motorlar arabalar vs ler birilerine yarıyor.şu an bile başladı bu olay.'takas dönemi' 2 araba ver şu evi al.şu evleri ver şu araziyi al.ortada para yok değiş tokuş.durum var ihtiyaç var ise beklenebilicek bir dönemde değiliz.hükümet değişseydi evet o satanları görücektim tek tek ama iş bitti akıl almaz bir yola çıkıldı.sadece bugün benzine 2.5 tl zam geliyor bayrama kadar 35 tl olmasını bekliyorum.dolar benzinden daha ucuz varın siz hesaplayın
    espresso bunu beğendi.

berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    2 hafta önce bayiden Mondial Vulture 125i aldım. Birkaç ay kullanır model yükseltirim 200CC bir şeyle falan diyordum ama görünüşe göre ebediyen tek motor kullanıcaz :D

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Alıntı momentS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonra bak bakalım nasıl düşürüyorlar fiyatı

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ben 2 tane Macbook Pro aldım fiyatlar ucuzken. Reis sağolsun.

Motosikleti
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2 tane Macbook Pro aldım fiyatlar ucuzken. Reis sağolsun.
    iphone denen illet 42 bin tl olmuşş enn çok buna sevindim midem bulanıyor gördükçe duydukça.bu kadar itici ve tiksindirici popüler bir alet olamazz.valla ne alırsanız fark etmez maaşınızın üstüne çıkacağı kesin.ucuz yollu 125 cc baktım bugün baya 80 bin tl den altta kalmamış vitesli daha zam gelmemiş halleri bu ehliyet öncesi zamdı

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iphone denen illet 42 bin tl olmuşş enn çok buna sevindim midem bulanıyor gördükçe duydukça.bu kadar itici ve tiksindirici popüler bir alet olamazz.valla ne alırsanız fark etmez maaşınızın üstüne çıkacağı kesin.ucuz yollu 125 cc baktım bugün baya 80 bin tl den altta kalmamış vitesli daha zam gelmemiş halleri bu ehliyet öncesi zamdı
    aplle dan ne istiyorsun hemşerim bizim millet böyle geri kalmış ve cahil olduğu sürece telefonu arabayı vb şeyleri statü göstergesi olarak alır kullanır hava atar
    aslında çok güzel resim çekiyor piyasada o ayarda foto çeken başka telefon yok 10 yıldır 1 arkadaşımız kullanıyor başka arkadaşta buna aplle alıyor diye salak diyordu geçen hafta kampa gittik en sonunda bende aplle alacağım böyle fotoğraflar çekmemeyi isyiyorum bende diyor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aplle dan ne istiyorsun hemşerim bizim millet böyle geri kalmış ve cahil olduğu sürece telefonu arabayı vb şeyleri statü göstergesi olarak alır kullanır hava atar
    aslında çok güzel resim çekiyor piyasada o ayarda foto çeken başka telefon yok 10 yıldır 1 arkadaşımız kullanıyor başka arkadaşta buna aplle alıyor diye salak diyordu geçen hafta kampa gittik en sonunda bende aplle alacağım böyle fotoğraflar çekmemeyi isyiyorum bende diyor
    Valla eşimdede var evet iyi ama ondan daha iyi çeken telefonlarda var onu kimse bilmiyor en iyisi değil ayfon kamerada.zaten pro max 78 bin tl olmuş böbreği satıp yinede alır bizim dangalaklar sonrada otobüsle evlerine gider evdede makarna yerler
    Thracian bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)