Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Qj Motor hakkında düşünceleriniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Ülkemize yeni giren çinin en büyük motosiklet şirketi QJ Motorun motorları hakkında ne düşünüyorsunuz ? Ülkemize jawayı getiren blue motor getiriyor ve bol parça garantisi veriyorlar ( özellikle BÜYÜK HARFLE belirtmişler :D ) . 69 bin liraya srk125s modelini inceleme şansı buldum 125 lik model 14.7 hp 12 nm Tork . Çift abs . Tft Ekran gibi avantajları var çoğu 125 likte olmayan sizce alınır mı ? Türkiyede inceleme videosu var 1-2 tane onlarda amatör , sizce alınır mı ?

https://www.qjmotor.com.tr/srk125s

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sanırım sizin almanız ve kullanmanızın ardından yorumlarınızla beraber kararımız şekillenecek.

Alın, kullanın, ilk 10.000 km sonrası yorumlarınızı bekliyoruz, sonrasında 20-30k km derken daha sağlıklı değerlendirmeler yaparız "Qj iyi mi yaramaz mı" diye.
    espresso bunu beğendi.

öğrenci olduğum için para sınırlı kötü bişey olursa bize olur :D Sonra ileride dert açılmasın başımıza . Sanırım biraz daha ülkemizdeki insanların deneyimlemesini bekliyebilirim .

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı alifurkan52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öğrenci olduğum için para sınırlı kötü bişey olursa bize olur :D Sonra ileride dert açılmasın başımıza . Sanırım biraz daha ülkemizdeki insanların deneyimlemesini bekliyebilirim .
    Hadi bakalım inşallah birileri alıp kullanır da tecrübelerini hepimizle paylaşır. Buarada öğrenci halinle 60-70.000 TL imkan yaratabilmen çok güzel ve ilginç.
    espresso bunu beğendi.

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Yaşadığım yerde bajaj bayisi aynı zamanda qj bayisi. Sayfasını takip ediyorum. O kadar satıyor ki ben de şaşırdım araştırdım. Cf motodan daha kaliteli diyen var, adını hiç duymamış çok var. Pek bir bilgiye ulaşamadım açıkçası. Ben de meraktayım.

eyvallah abi sağolasın . 16 yaşındayım 5 yazdır çalışıyorum . 40 lira kadar param var ailemde 30-40 atarsa alabiliyorum . İnşallah allah nasip ederse

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:08 ----------

Çinin en kaliteli markası diyorlar . Şu ülkemizde biraz yaygınlaşırsa, ünlü incelemeciler incelerse bakalım alıcağım inşallah[COLOR="Silver"]
    freasy bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    QJ motor alınır. Bir yıl boyunca başkaları tarafından alınıp kritik konulardaki paylaşımların okunmuş olması şartıyla alınır.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    qj motor, italyan benelliyi satın alarak, bünyesine katan qj-group' un çıkardığı bir diğer marka
    benelliden devşirdikleri teknolojiyle idare eder motorlar yapıyorlar gibi görünüyor
    600rr modeli şöyle bi bakmak lazım diyecek kadar iyi görünüyor
    ancak benelli 125-s var o fiyat bandında, tipleri de hemen hemen aynı gibi geldi bana, ben onu alırdım

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Şöyle bir siteyi inleyeyim dedim, site çok başarısız. Maalesef ki -1 ile başlıyor model eksikliği Blue Motorun Jawadaki başarısızlığı ile beraber birleşince lades gibi gözüküyor
    Sitede modellerin fotoğraflarını büyütünce kaydettikleri isimler ile çıkıyor
    Bknz: https://prnt.sc/cWWxkHHIYTKW

benelli 125s ve srk125s arasında kaldım benelli biraz daha kendini kanıtlamış bir marka Türkiyede . Qj nin yeni gelmesi bir ön yargı yaratıyor tabii ki . Boşa salvuracak paramız yok maalesef, biraz daha incelemeleri bekliyecegim sanırsam

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Racing olanı 2 silindir (mi acaba?)

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    QJ motor Türkiyede yeni değilki.

Keeway, Benelli, RKS, Jawa hemen aklıma gelen QJ motor imalatı ürünler.

peki sizce güvenebilir miyiz? Mallarının arkalarında dururlar mı?

Motosikleti
    Artık Yok...
    öğrenciyim diyorsun para değerli diyorsun Qj iyidir kötüdür onu bilmem markaya bir yorumum yok. varmı ikinci eli henüz ikinci el oluşturacak bir satış pazar yaptımı olsa zaten duyardık ..
    servis durumu, parça durumu ne alemde bir veri tecrübe varmı elimizde Buda satışa orantılı bir şey zaten şu an için muamma en azından ben duymadım..

Öğrenciyim param değerli diyorsan piyasa işi modellerden çıkmazsın macera aramazsın kendine bajaj yamaha honda paran neye yetiyorsa al bak yoluna .. öğrenci dostu modeller ikinci eli var ustası servisi parçası var hatta hero tvs bunlara eklerim ..
    espresso bunu beğendi.

eyvallah abi düşüncen için , düşüneceğim biraz sanırsam

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Alıntı alifurkan52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Çinin en kaliteli markası diyorlar . Şu ülkemizde biraz yaygınlaşırsa, ünlü incelemeciler incelerse bakalım alıcağım inşallah

sektörü,ürün grubu ne olursa olsun, her marka her model ürün için "Çinin En Kaliteli Markası" diyorlar.

olabilir

xewor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X Crossrunner & QJ Motor LTM 125
    Scooter ihtiyacını gidermek için QJ Motor LTM 125 modelini aldım. Henüz 1 hafta oldu ama ilk izlenim olarak; malzeme kalitesi iyi, gücü 125cc için iyi ve çabuk kavrıyor anında hızlanıyor. Bakalım böyle devam ederse ben çok memnunum.
    Metehan48 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)