Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Devalüasyon sonrasi motorlar ellerinde patlayacak :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı momentS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dik durduğunuz çok belli

mecburen kk ya oy veren ben değilim üstüne pkk da var yine sesinizi çıkarmıyorsunuz

3 mayısta protesto edecekmişsiniz görelim sizi hadi
    AKParti'nin geçmişten bugüne yol arkadaşları: PKK, Fetö, Hüda-Par. İlk ikisi tescilli terör örgütü. Üçüncü yasal bir parti de olsa "Hizbullah terör örgütü değildir" dedi.

CHP'ye bakıyorum. Resmi birliktelik yok ama diyelim HDP ile kol kola. HDP, YSK'nın tanıdığı bir parti. PKK terör örgütüdür demese de Hüda gibi "PKK terör örgütü değildir" demedi.

Güneydoğu daha önceden AKParti iken terörist yoktu da şimdi mi terörist oldu? Üstüne eskiden PKK vardı, şimdi yok diyorsunuz. Yani PKK varken oralar size vermiş, PKK yokken vermemiş. Kısa devre sesleri duyuyorum. Puhahaha.

Kendinizi kandırıyorsunuz anladık. Ama Allah'ın kanacağını sanıyorsanız çok aldanıyorsunuz.
    espresso, okanbagiscan ve Cyan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı momentS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam işte erdoğan gitsin de ne olursa olsun diyen tipler siz değil misiniz? o kadar kafa yorup iftira atacağına en basitinden seçim haritasına bak güneydoğu hdp olan yerler kime oy vermiş anlarsın. Soyluyu takip edersen görürsün Bol bol sarı torbalarını hiç hükümete iftira atma asıl sen komik oluyorsun.

Yeter ağladın sus.
    Bu dediğiniz güneydoğu'da hdp'ye oy vermiş herkesi pkk'lı terörist yerine koyuyor. O insanlar ne yapsınlar yani parti kurup sorunlarını mecliste konuşarak çözmekten vazgeçip topluca pkk'ya mı katılsınlar?

Sizin gibilere anca "hoşt!" denir.
    okanbagiscan, Classy ve Cyan bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çocuk (Tekneci Kaan) Fransa'da havacılık okuyormuş. Bu nasıl bir aile? nasıl bir yaşam biçimi?

https://onedio.com/haber/anlayamazsi...asirtti-988121
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çocuk (Tekneci Kaan) Fransa'da havacılık okuyormuş. Bu nasıl bir aile? nasıl bir yaşam biçimi?

https://onedio.com/haber/anlayamazsi...asirtti-988121
    yaklaşık 100bin euro verebilirsen Fransa ya da ispanya'da havacılık okuyabilrsin.
    Benim bir kuzenim de İspanya'da havacılık okudu şimdi pilotluk yapıyor. Para varsa universite sınavına gerek kalmıyor oralar için, havacılık da dünya çapında geçerli bir meslek olduğundan bitirip her ülkede pilotluk yapabiliyorlar. Güzel meslek.
    tommygun bunu beğendi.

momentS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ehliyeti bile yok
    az önce mecliste yaşanan durum
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin gibilere anca "hoşt!" denir.
    Asıl sana hoşt oğlu hoşt!

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istiklal marşı içinde begenmedıgım bazı olgular olsa da şerefli bir marştır. Ancak şunu belirtmek isterim;

İstiklal marşı türklüğü ve dini noktalar içerir. Atatürk vatandaşlık bagı ile TC'e bağlı ve kendini türk hisseden herkes türktür erken ırkı kastetmemiş olsa da kürt milliyetciler bunu anlamaz.

Gelelim yukardaki hüdapar okumus da hdp okumamıs olayına. hdp kendi oyları ve hakkı ile o meclise girdi, göt korkusu yok. hüdapar'ın son günlerde hem kadınlar konusundaki geri vitesini de düşünürsek istiklal marşını okumasının sebebi hakkıyla oraya girmediği için tutunma cabası oldugunu anlarsınız.

Apo'ya da yetki ver beleşten o da o marşı okur. Önemli olan bu tür showlar değil eylemler ve fikirlerdir. siz hüdapar marş okudu diye "hdp'den daha iyiler" diyorsanız sizin de kafanıza tüküreyim. kusura bakmayın ikisi de aynı b.kun laciverti.

Ancak söyle bir ayrımları var, hüdapar kendı listesinden girse ve ona oy verseler, oy verenlerin hepsi gerici terörist olacaktır ama hdp'ye oy veren %10luk kesim terörist değildir. oy verenlerın cogu terör ilişkilerini kabul etmeden veriyor. ha bence pkk'nın meclis uzantısıdır o ayrı ama ülkedeki secmenin %10'una da bok atamam fikrinden dolayı.
    espresso, DickName, haluk23 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    yaklaşık 100bin euro verebilirsen Fransa ya da ispanya'da havacılık okuyabilrsin.
    Benim bir kuzenim de İspanya'da havacılık okudu şimdi pilotluk yapıyor. Para varsa universite sınavına gerek kalmıyor oralar için, havacılık da dünya çapında geçerli bir meslek olduğundan bitirip her ülkede pilotluk yapabiliyorlar. Güzel meslek.
    Abi çocuğum olsa kafamı kessen o dallamaya 100.000 Euro para verip de okula göndermem. Gıcıklığına göndermem. Sürünsün dingil.

100.000 Euro'ya ben o çocuğun daha iyisini, daha güzelini, daha zekisini yaparım.
    DickName, espresso ve Motoseverrr bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstiklal marşını okumayan, bu ülkenin imkanlarından yararlanıp hainlik edenler ile neden bir arada yaşıyoruz ki? Herkes efendi gibi ayrılsa tüm sorunlar ortadan kalkar. Bak Çekoslovakya efendi gibi ayrıldı çek cumhuriyeti ve slovakya olarak misler gibi takılıyorlar.
    Nedir bu ızdırap?

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstiklal marşını okumayan, bu ülkenin imkanlarından yararlanıp hainlik edenler ile neden bir arada yaşıyoruz ki? Herkes efendi gibi ayrılsa tüm sorunlar ortadan kalkar. Bak Çekoslovakya efendi gibi ayrıldı çek cumhuriyeti ve slovakya olarak misler gibi takılıyorlar.
    Nedir bu ızdırap?
    Bir küçük noktayı düzelteyim: "Bu ülkenin imkanları" diye bir şey yok. Bir devlet var, o devlete vergi ödeyip birtakım hizmetler alıyorum, kimse havadan imkan sağlamıyor bana yani, bunlar zaten bir devletin aldığı vergiler karşılığı sağlaması gereken şeyler ki eksik sağlıyor, mesela devlet okullarında beylikdüzü gibi nispeten gelişmiş sayılacak bir yede bile sınıflar 45-60 kişi, okullarda el yıkamaya sabunu bile velilerden toplanan paralardan alıyorlar, demek ki vergimin karşılığında eksik hizmet alıyorum, kazıklanıyorum.
    "bu devletin imknaları" çok yanlış bir söylemdir, doğrusu "bu halkın emeği ile ürettiği" olması gerekir.
    Cyan ve DickName bunu beğendiler.

Motosikleti
    speederbike
    Bir de okumaya çalışıp okuyamayanlar var. Kağıtta yazdığı halde.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bir küçük noktayı düzelteyim: "Bu ülkenin imkanları" diye bir şey yok. Bir devlet var, o devlete vergi ödeyip birtakım hizmetler alıyorum, kimse havadan imkan sağlamıyor bana yani, bunlar zaten bir devletin aldığı vergiler karşılığı sağlaması gereken şeyler ki eksik sağlıyor, mesela devlet okullarında beylikdüzü gibi nispeten gelişmiş sayılacak bir yede bile sınıflar 45-60 kişi, okullarda el yıkamaya sabunu bile velilerden toplanan paralardan alıyorlar, demek ki vergimin karşılığında eksik hizmet alıyorum, kazıklanıyorum.
    "bu devletin imknaları" çok yanlış bir söylemdir, doğrusu "bu halkın emeği ile ürettiği" olması gerekir.
    Ben bu kadar devletperver bir halk görmedim gerçekten. Yüzyıllarca kulluk ede ede DNA'ya işlemiş artık, böyle diyalektikle çözülecek konu değil.
    mattiadestro, DickName ve espresso bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya şu "devletin imkanları" meselesine kafayı takmışsınız. Elbette devlet denilen organizmayı insanların oluşturduğunu ve toplanan vergiler ile ayakta durduğunu biliyoruz. Devletin imkanları derken orada istiklal marşını okumayan insanlarin bu organizma içinde yetişip belli imkanlar elde edip vekil olarak meclise gelmesi ve orada bu imkanlara ters hareket etmelerini kast etmiştim. Anadolu'da bir köyde doğup, eğitim alıp belli bir seviyeye ulaşmak, bu devlet aygıtının imkanlarından faydalanmak demektir. Devlet aygıtı sana imkan veriyor, meclise geliyorsun ama aykırı hareket ediyorsun. Bir anlamda yemek yediğin kaba pislemiş oluyorsun.

Demek ki Kılıçdaroğlu seçimi kazansa gizli ortak hdp ve türevleri neler yapacakmış neler.

Not: hüdapar da bir ara aykırı söylemlerde bulundu. Sonra sanırım bir uyarı geldi, dediklerini yapmadılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedir bu ızdırap?
    Yıllardır aynı fikirdeyim. Eğer o bölge bizden ayrılmış olsaydı biz çok gelişmiş bir ülke olurduk. En azından sadece islamist ve laiklik kavgası olurdu ve şu halimizden kesinlikle daha gelişmiş olurduk. Yıllarca bu sorun yüzünden milyarlarca dolar akıttık. Enerjimizi harcadık. Bunun karşılığında o bölgeden bize Antep dışında faydası olan il yok ve Antep'te öyle ahım şahım bir katkı sağlamıyor. Birde barajlar var işte ama onların açığı da kapatılır. Keşke dediğiniz gibi ayrılsak. Gitmek isteyen de oraya gitsin. Gitmeyip kalanlardan pislik çıkaranı da direk oraya şutlayacaksın. Vallahi mis gibi ülke oluruz.

Zaten bu pkk sorununun çözülme ihtimali yok. Çözülecek olsa bile bu iş en az 3 4 nesil daha böyle gider. Yani yine maddi manevi kayıp

Motosikleti
    speederbike
    O devletin o imkanları sana verecek şekilde yapılandıranlara ayyaş denmesi ve böyle diyenlerin alkışlanmasını nasıl nitelemek lazım gelir?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı C++ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayiden horneti 250 den alip aninda 330 e koyanlar,
    X adv ye 600 isyeyenler bittiniz olm siz.

Dolar 30 tl oldugunda yani yuzde 50 artarsa(min 28 tl konusuluyor)
    Horneti 500 e mi satacaksiniz ? X adv ye 900 mu isteyeceksiniz len

Honda horneti 450 liste fiyatiyla leblebi gibi satamaz,elinizde kalacak o motorlar.yalvaracaksiniz gelin motorumu alin diye ama kim alacak ?

Ahagga,,cok iyi ya. beter olun ipneler.
    Kardesim,10 numara tespit yapmisin tebrik ederim.

Burnundan kil aldirmayan x adv ciler dote gelmis gorunuyor.

Liste fiyatinindan daha dusuk fiyata sifirdan farksiz (200,500km de) satiliyor.

Hornette benzer bir durum var.
    Muhtemelen tum marka ve modellerde elde patlama gerceklesmeye baslamis durumda.

Mina koduklarimin..beter olsun
    DickName ve espresso bunu beğendiler.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Kendimi tebrik eder başarılar dilerim
    erensel bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendimi tebrik eder başarılar dilerim
    Alp ,senin triumph in durumu ne diye baktim simdi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...11441986/detay

Liste fiyati 818.000 tl mis.

Ama ben bu adamin yanina gidip ,masaya 780 bin tl yi şaaaak diye koyarsam bu motoru alirim(bu taktigi niki den ogrendim)

Kim alacak tiger i,elinde kalir motor diye ikna ederim.

3 - 5 ay once triumph da durum neydi bilmiuorum ama bugun tigercilarda benzer bir durumda sanki

Edit: yok be, 760 ye alirim ben bunu bence.
    İkinci sahabisi olacam neden senden alayim diyerek.
    Alpbatur bunu beğendi.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alp ,senin triumph in durumu ne diye baktim simdi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...11441986/detay

Liste fiyati 818.000 tl mis.

Ama ben bu adamin yanina gidip ,masaya 780 bin tl yi şaaaak diye koyarsam bu motoru alirim(bu taktigi niki den ogrendim)

Kim alacak tiger i,elinde kalir motor diye ikna ederim.

3 - 5 ay once triumph da durum neydi bilmiuorum ama bugun tigercilarda benzer bir durumda sanki

Edit: yok be, 760 ye alirim ben bunu bence.
    İkinci sahabisi olacam neden senden alayim diyerek.
    Sevgili Hırbonen iki buçuk ay önce 534 bin tl idi fiyat. 760 a satsa da ( ki satacağını zannetmiyorum )gene de iyi kar etti bence. Param olsaydı da keşke o zaman alırken iki tane alsaydım dedirtti son dönem ki zamlar. Bu arada bu triumph gerçekten çok zalım mış bi africa değil belki ama çok keyifli

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Hırbonen iki buçuk ay önce 534 bin tl idi fiyat. 760 a satsa da ( ki satacağını zannetmiyorum )gene de iyi kar etti bence. Param olsaydı da keşke o zaman alırken iki tane alsaydım dedirtti son dönem ki zamlar. Bu arada bu triumph gerçekten çok zalım mış bi africa değil belki ama çok keyifli
    Africa ayarinda diyelim

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...07629023/detay

Bak bak,liste fiyati 850.000 bu motorun,ne hale gelmis.

3 e alir 4 e satarimcilar icin bence balon patladi.
    Benzer durum arabalar icin de varmis galiba.

Dun ekside yaziyolardi,bayiler aramaya baslamis araba var almak istemezmisiniz diye.
    Alpbatur bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    motoru elinde patlayanlar el kaldırsın bakim
    yaw ne boş muhabbet geçen bana paket getiren kurye abi motor satılık mı dedi yok dedim
    bu gün aynı eleman sıfır km dio almış bayii den liste fiyatı 81.100 bunlar 92000 ye almış hadi diyelim 1250 tl de koruma demirine yazmışlar yaklaşık 9650 tl fazla vermişler
    piyasada yürüyen mal kimsenin elinde kalmaz ha para kazanacağım diye ederinin de çok üzerinde yazarsan satılmıyor zaten ama liste fiyatından 5 10 fazla yaz havada kapıyorlar

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)