Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

50cc Öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar, kız arkadaşıma 50cc bir scooter alacağız ama ben 50cc piyasasını ve markalarını hiç bilmiyorum, insanlar genekde arora vs öneriyor ama gereksiz pahalı ve hantal geliyor o marka bana.
    50cc de önereceğiniz bize saçma sapan arızalar çıkarmayacak motor önerilerinizi beklerim. Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    sym fıddle II beğendiğim bir motor fakat piyasası biraz sıkıntı olabilir belki yedek parçası araştırman gerekir şuan ne durumda bilemiyorum

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    50 cc almayın derim.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco AK550
    biz yuki legend almıştık geçen sene. hiçbir bilgimiz olmadan tamamen hissiyatla. güç olarak çok tatmin edici çıktı. 50cc'den 80'e yükseltip çengelköyün dik yokuşlarına iki kişi 80+50kg çıktık bir dönem. bir seneyi aşkın sürede herhangi bir problem çıkarmadı. eşim hala kullanıyor.

Motosikleti
    Honda Forza 250 - Honda CB250 R
    Kral Arora 50 lik var aldığımıza alacağımza pişman olduk 125 lik al b sınıfı ehliyet varssa. Yakında onaylanacak.
    birbilent bunu beğendi.

B sınıfı ehliyeti var aslında arora çok sıkıntı çıkarıyor dediler ama sallıyorum bir nmax 125 de başlangıç için pahalı ve gereksiz de olabilir. F/p bir ürün bulamadım daha ben maalesef

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    50cc bende bende önermem.zaten ehliyetli olarak 124cc kullanabiliyor direk bu hacimlere bakın.illede 50cc civarlı olcak derseniz 2 hafta oldu alalı elektrikli scooter aldım.aşırı memnunum hemde sorunsuz ve çok ekonomik.24 bin tl aldım kredi kartı bulabiliyorsaniz kaçırmayin mondial emoon g5 alternatif yuki tron modeli

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    50 cc değil ama Suzuki Addres 110 öneririm
    Hafif olduğu için kullanımı çok kolay ve çok sağlam motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)