Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik deposu güvenilirmi

Motovento
    REKLAM ALANI

Trendyol üzerinden lastik deposundan liqiu moly yağ sipariş edeçeğim önceden yağ allan varmı orjinalmidir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Lastik deposundan zamanında çok lastik aldım, iyi bir firmadır ama Liqui Moly için ben hep alışverişimi yıllardır Gkn Motors'tan yapıyorum, orijinal olduğunu düşünüyorum. Kafanızda şüphe varsa Gkn Motors'tan da alım yapabilirsiniz.
    byOzturk bunu beğendi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Bence de gkn motors'dan al yağı. Hem orjinal ürün gönderiyor hem de benzin katkısı hediye etmişti litre başına 1 adet. Birde tam sentetik 10w30 yağı olsa liqui'nin tadından yenmez. 5w40 var 10w30 yok mg.

salih dalkıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    4 5 set lastik almışımdır kendime ve çevreme lastik olarak güvenilir ve ilgililer ama yağ işine birşey diyemem eski motorum sahte yağ yüzünden kitlediğinden beri sadece yetkili bayiilerden elden faturalı olarak yağ alıyorum

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik deposundan zamanında çok lastik aldım, iyi bir firmadır ama Liqui Moly için ben hep alışverişimi yıllardır Gkn Motors'tan yapıyorum, orijinal olduğunu düşünüyorum. Kafanızda şüphe varsa Gkn Motors'tan da alım yapabilirsiniz.
    Merak ettiğim birşey var benim motor 1300 ml yağ alıyor . mecburen 2 litre yağ almam lazım.Geri kalan yağı daha sonra kullanıyor musunuz ? durunca herhangi birşey oluyor mu yağa ?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettiğim birşey var benim motor 1300 ml yağ alıyor . mecburen 2 litre yağ almam lazım.Geri kalan yağı daha sonra kullanıyor musunuz ? durunca herhangi birşey oluyor mu yağa ?
    Yağ değişim aralıklarınız kısaysa bence birşey olmaz, kullanabilirsiniz ama yağ değişimleriniz arasında 6-7 ay varsa risk almayın derim.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 800 ABS
    Liqui Moly direk kendi sitesinden satış yapıyor ben kafam rahat etsin diye oradan 4 litre alıp koydum.Street race serisi vites geçişlerini inanılmaz rahatlattı gerçekten.Öncesinde motul 5100 koymuştum 1. vitese zor alıyordum.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Lastik alıyorum ve almıştım hiç sorun yok hatta sitesinde yazılan veya telefonla verilen bilgiyle elinize ulaşan üretim tarihleri aynı.

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    Bugüne kadar 6-7 defa lastik almışımdır. Hatta bir seti iade bile ettim. Sorunsuz, güvenilir bir firmadır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)