Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dikkat ! Bu Oyun Can Yakar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşağıdaki video "aynasını kırarım" cılara gelsin. Motosiklet sürücüsünün aynaya attığı tekmeyi görebilmek için ağır çekime almak gerekiyor. Arkadan kurşun yemek beklenmeyen bir durum galiba. Neden beklenmediğini ise anlamak zor. Üstelik google yanlış çevirmediyse vuran da kanun adamı.

https://www.youtube.com/watch?v=YwbTEQdhSdg

Not: Tarayıcımdan kaynaklanan bir nedenle link olarak vermek zorunda kaldım.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Keskin sirke küpüne zarar sözünün tam karşılığı bir durum.
    Geçenlerde ülkemizden bir video gördüm.
    Tekmeyle aynayı kırmak isterken dengesini kaybedip düştü motorcu.
    Üstelik akan trafikte oldu olay.
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben kameralı artistlerin en ufak olayda bile karşı tarafın malına zarar vermek amaçlı ayna kırmalarına karşıyım. Madem ayna kıracak kadar yüreğin var o zaman da topukların dötüne vura vura kaçmayacaksın.
    DickName, natijax, TIGERSHARK ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Neden beklenmediğini anlamak zor geliyorsa dükkanı kapatalım.
    Yakalasın aynayı bir tarafına soksun, ateş etmek nedir? Evet üstelik bir de kanun adamı olacak şerefsiz. Şaşırdık mı? Hayır
    AzÇok bunu beğendi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Benzer olaylar yakında burada da başlar. Trafikte herkes gergin, çoğu kişi de boş gezmiyor. Ayna kırma meraklısı kameralı tipler dikkat etsin insanlar merhametli olduğu için bir şey yapmıyor ama sabır da bir yere kadar. Son olarak bence vuran haklı.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    herkesin silah taşıyıp herkesin herkesi vurduğu 3. dünya ülkelerinde dolaşmamak lazım.
    erensel bunu beğendi.

Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden beklenmediğini anlamak zor geliyorsa dükkanı kapatalım.
    Yakalasın aynayı bir tarafına soksun, ateş etmek nedir? Evet üstelik bir de kanun adamı olacak şerefsiz. Şaşırdık mı? Hayır
    Yaşım nedeniyle çok zamanım kaldığını sanmıyorum. Trafikte canıma kast edildiği de oldu. Fakat, sağlığım engel olana kadar dükkanı kapatmayacağım. İkiteker sevdası böyle bir şey. Motorcuyu vuran yaratık belli ki bir psikopat. Umarım hak ettiği cezayı alır. Bizde böyle bir olay olursa şaşırmazdım. Gelişmiş bir ülkede böyle bir vahşet'in yaşanmasına şaşırdım. Aklıma Mehmet Akif Ersoy'un "Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar" dizesi geldi. Kazasız belasız ve keyifli sürüşler dilerim.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşım nedeniyle çok zamanım kaldığını sanmıyorum. Fakat, sağlığım engel olana kadar dükkanı kapatmayacağım. İkiteker sevdası böyle bir şey. Motorcuyu vuran yaratık belli ki bir psikopat. Umarım hak ettiği cezayı alır. Bizde böyle bir olay olursa şaşırmazdım. Gelişmiş bir ülkede böyle bir vahşet'in yaşanmasına şaşırdım. Aklıma Mehmet Akif Ersoy'un "Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar" dizesi geldi. Kazasız belasız ve keyifli sürüşler dilerim.
    Yanlış hatırlamıyorsam biraz eski bir video da Brezilya'da idi olay, belki de zamanında yanlış öğrendim.

Şaşıralım bence buna, şaşırmayı bırakmayalım.
    Sevgiler
    espresso ve TIGERSHARK bunu beğendiler.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Bunu yapanlar çoğunlukla küçük motora biniyorlar, elbette küçümsemiyorum; ama adam istese arabayla yetişip üstünden geçecek.

Yani "havan kime yabancı" diye sorasım geliyor.

Motosikleti
    Yamaha YZFR25
    Çok ayıp bir şey bence bu. Başkası gelip senin aynanı kırsa ne hissedersin ?

Bir sürü video izledim, sürekli ayna kırıp kaçıyorlar. E yapıyorsan arkasında dur. Arkasında duramayacaksan kırma.

Silahlı barzoya ise söyleyecek söz yok. Bir ayna yüzünden kurşun sıkmak nedir allaşkına?

Motosikleti
    domicik 400 ug
    daha tekmeden önce silahı eline aldı diye düşünüyorum yani amacı zaten en başından vurmak mıydı yoksa zorda kalırsam vurur muydum diye düşündü veya elinde tutarken baktı arabama vurdu dur vurayım şunu anlık refleksi miydi bilemedim.

her halükarda her ikisi de onun bunun çocuguğu benim nezdimde.

Benzer olaylar bizde de yaşandı. Ölümle sonuçlananlar da oldu. Trafikte tartışmaktan kaçınmak, eğer olumsuz şeyler söyleyeceksek kendimize hakim olmak çok önemli. Bir kaç dakika içinde kimseye bir şey öğretemeyeceğimizi unutmamalıyız. Karşı taraf özür dilediği zaman ne değişecek. Veya küfür etmek aynasını kırmak bize ne kazandıracak diye düşünmek lazım. Rahatlatacaksa içinizden her türlü küfürü edin. Yolunuza gidin. Öfke kontrolü kafa yormaya değer bir konu. Kazasız belasız keyifli sürüşler.
    natijax bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bazen motorcular çok fevri davranabiliyor, karşı tarafın en ufak hatasında çok büyük tepkiler vererek işleri kötü noktalara getiriyorlar, halbuki daha sakin ve defansif bir sürüş sergilense çoğu problem yaşanmayacak bile... bu şekilde antipati toplamaktan başka bir şey olmuyor.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu

Allahtan tramvayı sıkıştırıp raydan çıkarmaya çalışmamış. Trafikte çok değişik şahsiyetler mevcut. Allah muhafaza bu çocuk otobüs, kamyon falan kullanıyor olsa yolcu ucaklarıyla münakaşa eder. Aman dikkat.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kameralı artistlerin en ufak olayda bile karşı tarafın malına zarar vermek amaçlı ayna kırmalarına karşıyım. Madem ayna kıracak kadar yüreğin var o zaman da topukların dötüne vura vura kaçmayacaksın.
    tommygun bunu beğendi.

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Gereksiz ego. Tramvay çarpsa bunu adamdan da sayarlar.

Symurg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Wildcat
    İki tarafta aptalca davranmış ama vuran çok daha aptal. Mala zarar verdi diye dünyanın hiçbir yerinde adam vuramazsın ve bu meşru müdafaa kapsamına girmez ve cinayetten yargılanırsın. Motorcu arkadaş için ise bilmediğin atın arkasına geçmeyeveksin derler. Adam psikopat çıkıp hayatını kaydırabilir. Üstelik anlık sinirle değil dönüp adamın peşine gitmiş. Umarım ölmemiştir.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Millet iyice kafayi yedi desenize tramvaya onume kirdi diye kizmak nedir yau.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Symurg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki tarafta aptalca davranmış ama vuran çok daha aptal. Mala zarar verdi diye dünyanın hiçbir yerinde adam vuramazsın ve bu meşru müdafaa kapsamına girmez ve cinayetten yargılanırsın. Motorcu arkadaş için ise bilmediğin atın arkasına geçmeyeveksin derler. Adam psikopat çıkıp hayatını kaydırabilir. Üstelik anlık sinirle değil dönüp adamın peşine gitmiş. Umarım ölmemiştir.
    siz Türkiye'de yaşamıyorsunuz sanırım
    Her sabah haberlerde mutlaka Adana'dan bir bıçaklanma haberi duyuyoruz.
    Kolluk kuvvetlerinin (özellikle son dönemde bekçilerin) yaptıklarını hiç izlemediniz mi internette
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler